PDA

View Full Version : Имам проблем с пениса си..



05-18-2007, 08:29
Четох предишната тема и моя проблем е нещо такова, но моля не я заключвайте нека получа отговорите тук.Значи аз скоро станах на 15 и още не съм го правил така да се каже :) проблема е там, че го обелвам без проблем, но когато "ми стане" хич неможе да се обели никаква част..и боли при опитите.

DjBaloon
05-18-2007, 17:36
Emi posuvetvai se s lekur,predpolagam che shte trqbva da ti napravqt kozmetichna operaciika i da smalqt kojichkata,to se pravi edin triagalnik,abe nemoa ti go obqsnq i taka stava po shiroka samata kojichka i nqma da imash problema,samata operaciq trae mai 8 min :wink:

VerryBerry
05-18-2007, 18:14
ne6to kato turskoto ''obrqzvane'',mai,a? :? mi ideqta ne e lo6a-6tom te boli...tr da go napravi6

wet_looker1
05-19-2007, 23:58
незнам какво имаш предвид под "обелване" но аз май имам същия прблем неможе тази кожичка или както се нарича да се обърне демек да се оголи главата на пениса моля ви помогнете веднага.

batkodoki
05-20-2007, 23:47
незнам какво имаш предвид под "обелване" но аз май имам същия прблем неможе тази кожичка или както се нарича да се обърне демек да се оголи главата на пениса моля ви помогнете веднага.

офф..

май трябва да направя спец тема за ПИШКАТА.
има огромна разлика между Фимоза, Слепвания и Късо гемче - които тук с лекота се смесват!
Но ако продължавате да не указвате възраст - вс усилия ще са напразни. Някой състояния са нормални за някой възрастови периоди. И чак извън тях стават патология

ivcho_sf
05-21-2007, 19:05
пи4 и аз го имах този проблем като малук.Зна4и просто трябва да го masajira6 sas sapun i da se probva6 da go obeli6 kato ti e v erekciq,i tka postepenno go obelva6 pove4e.Btw sled vseki masaj bez da se sramuvaj go maji sas nqkakuv mixlem da ne ti se vuzpali ili si go topi v 4ai ot laika tova go uspokoqva.Do 2sedmici nqma da ima6 problem.A i tva s operaciqta e variant no ako se straxuva6 tova ti e vtoriq variant ;)