PDA

View Full Version : искам куче ама...



rakiQ
05-18-2007, 08:02
Преди един месец казах на майка ми че искам куче но майка ми каза "не може сега куче,сестра ти чака бебе -никфо куче"
ми ебати аз искам КУЧЕЕ 100 пъти я карах да си земеме едно малко ,породисто ,ше се грижа за него...ама тя не

аре плс дайте некаф съвет че тая майка ми ше я застрелям :smt013

мерси ви предварително :-)

Violenza
05-18-2007, 08:36
Преди един месец казах на майка ми че искам куче но майка ми каза "не може сега куче,сестра ти чака бебе -никфо куче"
ми ебати аз искам КУЧЕЕ 100 пъти я карах да си земеме едно малко ,породисто ,ше се грижа за него...ама тя не

аре плс дайте некаф съвет че тая майка ми ше я застрелям :smt013

мерси ви предварително :-)
Щом ще има бебе, как ги мислиш тия с кучето?!

Seducti0n
05-18-2007, 09:13
Здравей мила.Наистина не е никак подходящо едно новородено бебче да живее в къща заедно с куче независимо то това дали е породисто или не.Единствения вариант за който се сещам е да си вземеш куче и да се грижиш за него докато бебето се роди.После да го подариш на някой или не знам но не го оставй на улицата.Няма как щом живееш със семейството ти трябва да се съобразявяш с него.Може да си вземеш някакъв друг домашен любимец който няма да попречи на бъдеще бебче да речем-ребки,костенурка,хамстер,м рско свинче.Друго не ми идва на ум.Успех. :wink:

naia
05-18-2007, 09:17
е и аз искам ама няма ще изчакаш да порасне бебето

Reed
05-18-2007, 12:25
А защо толкова искаш куче?И аз бях така с бебето и кучето. :lol: Ама..майка ми ме накара да обещая напр.,че всеки ден ще трябва аз да го разхождам.И всеки ден да речем в 5 часа трябва да си си у вас.Независимо къде си.А и цялата къща ще вуни на куче и ще бъде в косми.Замисли се :-D

Ellie
05-18-2007, 13:48
Кучетата не пречат, стига да са чисти, обезпаразитени и добри.Отначало се пазят от стаята на бебето, за да не развие алергия, или пък изобщо не го пускайте до него.

Разбери повече за гледането на куче и бебе.Кучетата не "вонят", ако полагаш грижите за него.И хората миришат, когато не се къпят.

НЕ си взимай куче, за да го гледаш докато се роди бебето.Накрая ще се озове изоставено, ако го подариш-помисли, че ще страдаш и ти, и то.

sun4e
05-18-2007, 14:59
Като се замисля наистина не е хубаво да има куче и новородено бебе в един апартамент.Според мен най-добрия вариант е да изчакаш 1-2 години и просто да приемеш,че сега не може куче.Знам какво е да искаш куче и аз минах по същия път...Ако искаш толкова пък много куче говори на майка ти ,че искаш някоя малка порода,обясни и че само ти ще се грижиш за него и ще бъдеш отговорен кучето да не седи много покрай бебето.Кажи и че ще те направи много щастлив и т.н :wink:

rakiQ
05-18-2007, 15:15
некса пак гоеорих с майка ми и тя
"неееееее ,не може и точка" :smt013
а аз си искам кученце да си го гледкам да си го разхождам....маа не моело лелееееее :smt010

Рал

shadow4e
05-18-2007, 15:22
Разбери повече за гледането на куче и бебе.Кучетата не "вонят", ако полагаш грижите за него.И хората миришат, когато не се къпят.

Много от породите миришат, просот си имат естествена миризмма, която не е приятна и дори при някои, когато ги погалиш после ти мирише ръката. Ние с теб сме с Шнауцери и затова нямаме този проблем :) То аз нарочно си търсех порода, при коята да не им текат абсолютно никакви лиги от устата и да не миришат. Мирише само като се поразболее нещо или след като се изкъпе, но то е за съвсем малко и затова апартаментът ни не мирише на куме.

А относно останалото съм съгласна. :wink:

Ellie
05-18-2007, 16:59
Разбери повече за гледането на куче и бебе.Кучетата не "вонят", ако полагаш грижите за него.И хората миришат, когато не се къпят.

Много от породите миришат, просот си имат естествена миризмма, която не е приятна и дори при някои, когато ги погалиш после ти мирише ръката. Ние с теб сме с Шнауцери и затова нямаме този проблем :) То аз нарочно си търсех порода, при коята да не им текат абсолютно никакви лиги от устата и да не миришат. Мирише само като се поразболее нещо или след като се изкъпе, но то е за съвсем малко и затова апартаментът ни не мирише на куме.

А относно останалото съм съгласна. :wink:

Вярно е, че прорпуснах нещо.Мерси за поправката :wink:

GerGet0
05-19-2007, 23:14
И аз искам да си имам къченце да си го гледкам и да си го разхождам и сестра ми сика ама имам 2 котки и просто няма как.... :smt012 :?

sherry
05-20-2007, 08:23
Ми като толкова искаш, купуваш си едно малко кученце и толкова! Не можеш цял живот да се съобразяваш с всички, след бебето може и друга причина да се появи и кво...Ти цял живот ще си чакаш?! Ако кучето е здраво и чисто, няма да създаде проблем! Ще го държиш в отделна стая, където бебето няма да влиза и готово!

marlu
04-12-2008, 01:21
Искам да кажа нещо, какви са тия глупости с извинение които са писани на горе ... Дори и да си вземе куче особенно ако е породисто ами не някои мелес то тогава е най-добре да се държи близо до децата за да може да свикне с тях и да не ги гледа на кръв като порасне това куче!
Апък и единственният проблем с кучетата е, че преди да са научени да се изхождат навън трябва да има кои да се дупи със парцал и гъба да чисти (орина и изпражнения). А и още нещо ако си вземеш куче по-добре не го давай на никои ако е навършило вече 10-12 месеца защото тогава се превързват към новите си стопани ожасно трудно!!!

alex_devv
04-12-2008, 06:18
Имай напредвид, че е голяма отговорност и няма да стане като да е поредната прищявка и да го зарежеш след 1 месец.
А и незнам това какво толкова пречи, ами ако имаше куче кво щеше да стане ?
Да го убиете, защото ще има бебе ?!?
Все ще се намери някакво решение :)

psychopath
04-12-2008, 08:43
бебе>пес

Seducti0n
04-12-2008, 11:53
Темата е стара!