PDA

View Full Version : Изглежда като протрито но...



Любо
05-18-2007, 08:06
...не съм сигурен.Ще го опиша, а някой по запознат да каже какво може да е.Преди 5 дена имах полов контакт с новата си приятелка.На втория ден след това усетих дискомфорт и лек сърбев, а на третия вече забелязах зачервяване.В момента изглежда като раничка и мястото е доста чувствително при допир.Намира се по кожата, която при нормално състояние е в контакт с главичката.Интересува ме дали някой може да изкаже компетентно мнение и какво ще е то.След 3 дена заминавам извън града, така че бързината на отговора ще ми помогне.Благодаря ви предварително.

05-18-2007, 08:09
лек сърбевСърбеж исках да кажа.И да...без презерватив беше.(с къв акъл...)

BlueDevil
05-18-2007, 20:55
Абе трудна работа да е протрито. По-скоро ти е лепнала гъбички или нещо подобно. За кво са тия презервативи бе хора, нали за да ви пазят. Пък и ти отворен - първия път още без. Бягай на лекар да видим дали съм познала.

Любо
05-18-2007, 22:22
Ходих протрито е.Няква травма го нарече тая викам кво е тва тя вика протрито нищо венерическо, но без контакти докато не се оправи.Предписа ми някви мазила и такива глупости.Абе успокоих се.

ProstoAz
05-19-2007, 07:53
Ходих протрито е.Няква травма го нарече тая викам кво е тва тя вика протрито нищо венерическо, но без контакти докато не се оправи.Предписа ми някви мазила и такива глупости.Абе успокоих се.

С това считам темата за приключена! :wink: