PDA

View Full Version : За аналния секс



момиче съм
05-18-2007, 08:40
Здравейте на всички.
Значи, ясно е, че при анален секс при момичетата усещането е по-различно, отколкото вагиналния секс.
Въпросът ми е дали и при момчетата (когато ебът анално) има някакво по-различно усещане.
Защото ако има такова нещо, съм склонна да позволя на приятелят си да ме е..е отзад. Но, ако при момчетата е едно и също при аналния и вагиналния, то тогава не бих си дала дупето. А ако не е едно и също, бих го дала, за да усети той какво е.

Макар, че не съм още 100% склонна да си го дам.

Една приятелка веднъж я попитах "Твоят приятел ако поиска анално, ти би ли му дала" и тя отговор "аааааа, в никъвслучай, нека той първо да даде на някой да го пори отзад, да види кво е, пък тогава и аз ще му дам".
Та, този отговор ме изпълни някво.
Та, какви са отговорите на въпроса ми?
Благодарим предварително. :smt008

slan4evo_momi4e
05-18-2007, 09:42
хм ... естествено, че е различно ... поне според думите на моя приятел .... явно самата мисъл, че правят нещо не толкова често срещано ги кара да откачат ... :)

но ако ти не го искаш според мен не гхо прави само за това той да усети какво е .... не си заслужава ... каквото и да правиш ... прави го за себе си!!!

malkoto_sladur4e
05-18-2007, 09:53
Много ясно.че усещането и за момичетата и за момчетата е различно!Че то иначе нямаше изобщо да е измислен аналния секс!На момчетата аналния по им харесва защото дупката е мн по тясна (поне в началото де :smt016 )....и така :wink: Бтв мн е якооо \:D/

Sh@d0w
05-18-2007, 11:14
естествено че е по различно ДАЙ МУ :-D

сладко
05-19-2007, 12:33
приятелката ти е много просто че говори такива глупости, ако обичаш приятеля си му дай. и какво изобщо значи по дяволите "да му пусна" все пак и на теб ще ти е удоволствие , стига да го направите както трябва защото и за това се изисква акъл. Аналния секс може да е нещо много приятно, но може и да МЪЧЕНИЕ. Нз за друго но определно не слушай хора като тая твоя приятелка. Такива мнения са много, ама МНОГО глупави и само един изключтелно глупав човек може да каже нещо такова.

ай успех , обичайте се

sporten-forum
05-19-2007, 12:56
направете го!
Определено има разлика в усещането и за двамата!
Дупката е много по-тясна, а и мисълта, че те е.. е подлудяваща !
Опитайте !

05-19-2007, 13:04
Благодарим предварително. :smt008
да, различно е. Но не усещането, а отношението.
Отзад мъжете чукат само жени, за които не им пука.. за които после могат да кажат "е*ал съм я в г*за"
....
анусът не е направен за сношение, а за дефекация... диъметърът на средностатистическия пенис надвишава поне двойно диъметъра на средностатистическия екскремент.
Много ясно, че ще боли.

няма нормален пич, дето да се кефи на член или на вибратор в дивия,
а от тези жени, дето са пробвали една част разправят, че ги било кеф, само з ада прикрият истината, че го правят само за да угодят на перверзиите на партньора си.

katttto3
05-19-2007, 15:40
Благодарим предварително. :smt008
да, различно е. Но не усещането, а отношението.
Отзад мъжете чукат само жени, за които не им пука.. за които после могат да кажат "е*ал съм я в г*за"
....
анусът не е направен за сношение, а за дефекация... диъметърът на средностатистическия пенис надвишава поне двойно диъметъра на средностатистическия екскремент.
Много ясно, че ще боли.

няма нормален пич, дето да се кефи на член или на вибратор в дивия,
а от тези жени, дето са пробвали една част разправят, че ги било кеф, само з ада прикрият истината, че го правят само за да угодят на перверзиите на партньора си.

evalata
i az taka mislq

fulldelight
05-19-2007, 16:08
Ами бифшата приятелка не ми даваше анално и не съм умрял до сега... :roll: :roll:

05-21-2007, 11:41
мен анания секс много ме кефи. само като си помисля че ги вкарвам там, откъдето женките изкарвам лайна направо ме подлужда ебахти.

gazarka
05-21-2007, 11:49
az sum mnogo protiv analniq sex.gaden mi e i gnusen i ne bih go probvala

`Death`Whore``
05-21-2007, 11:50
Не казвай "никога".

05-21-2007, 11:51
мен анания секс много ме кефи. само като си помисля че ги вкарвам там, откъдето женките изкарвам лайна направо ме подлужда ебахти.

баааахти неясното съобщение :smt019

B1ZzY
05-21-2007, 11:52
Hmmmm :smt004

05-21-2007, 11:53
с моята правим анален секс единствено когато и се доака. тогава, когато започне да го изкарва навън, аз слагам гумата и започвам да го бутам навътре. в крайна сметка се омазваме и двамата ама кат е готско кво да прайм.

05-21-2007, 12:27
с моята правим анален секс единствено когато и се доака. тогава, когато започне да го изкарва навън, аз слагам гумата и започвам да го бутам навътре. в крайна сметка се омазваме и двамата ама кат е готско кво да прайм.

ихаааааааа ей това не мога си го представя

iohanka_sladuranka
05-21-2007, 12:33
TO E QSNO 4E ANALNIQ SEX IM PO HARESVA NA MOM4ETATA,ZA6TOTO DUPKATA E PO TQSNO,PUK I MOJE DA SVAR6I OTZAD BEZ DA IMA POSLEDSTVIQ...VSE PAK AKO NQMA6 JELANIE NE GO PRAVI,ZA6TOTO NA SILA HUBOST NE STAVA,I VSE PAK PARVITE PATI MNOGO 6ET TE BOLI,NO SLED TOVA 6ET TI E MNOGO QKO!!!

Schnitzer
05-21-2007, 13:10
Мале някои пак го мързи да мисли... :lol: :lol: добре ве хора,ако нямаше разлика закво мъжете щяха да ръгат в тая кална дупка-да си цапат хуьовете ли? :lol: пффф мислете малко :idea: Щом се престрашават да си оцапат достоинството значи има някаква фаита от цялата работа :---)

Glezanka
05-21-2007, 13:25
Много ясно.че усещането и за момичетата и за момчетата е различно!Че то иначе нямаше изобщо да е измислен аналния секс!На момчетата аналния по им харесва защото дупката е мн по тясна (поне в началото де :smt016 )....и така :wink: Бтв мн е якооо \:D/

Analniq sex ne e izmislen,nqma nishto normalno w nego!
I kakwo znachi "Misylta,che prawi neshto ne tolkowa chesto sreshtano go wuzbujda ... " ... ? Po tazi logika nie momichetata kakwo trqbwa da mislim za da se wuzbudim ... kak wadim wibratori ot analniq otwor na priqtelite si li?
A do awtorkata na temata ... pone ako reshish da prawish analen sex ne prekalqwai s nego,neka ne bude tolkowa chesto praweneto mu.

Schnitzer
05-21-2007, 20:13
Малее,кака Николета голема перверзница :shock: :shock: :smt007 :smt007 :-D

Morpheus
05-21-2007, 20:21
Така като чета грандиозните ви изГЪЗици ми се драйфа. Момиче тия негови желания трябва да ти подскажат, че е с теб замо заради секса.

05-21-2007, 20:54
Не казвай "никога".tfa sum se uveril 4e e vqrno !!! i si4ki malki momi4enca kazvat "nikoga nqma da pravq svirkii...blqk" a sled 5 godini svirqt na kavala ta ne im puka kfo sa vikali ... zatova :-$ :-$ :-$

bniggaz
05-21-2007, 20:56
винаги има място за още един

Жик-Тааг
05-22-2007, 22:39
Не казвай "никога".tfa sum se uveril 4e e vqrno !!!

Що? Да не са те боднали анлно най-накрая и теб? НЕ се притеснявай да споделиш, тука сме си наши хора, все! :wink:

05-23-2007, 08:09
Когато ти го вкарва отзад чувството е съвсем различно. Отпред ми харесва повече на мен, но адското чувство се получава когато се вкарва едновременно в двете места. Може да не е с двама мъже, може с един мъж и с вибратор, но просто чувството е неописуемо. Иначе само отзад не е кой знае какво.
Ау! Перверзница! :-D
Може ли да се запознаем ? :smt016 :smt016 :smt016

nelence7o
05-23-2007, 08:17
Аз съм против аналния секс.Не искам и не мисля да го правя някога....

Sh@d0w
05-23-2007, 09:18
Аз съм против аналния секс.Не искам и не мисля да го правя някога....

:shock:

П.С.аз съм ЗА

Sladko_Izkushenie
05-23-2007, 17:15
Разбира се , че има различно усещане при момчетата, но за момичета е по приятно тъй като както всички знаете предполагам при анален секс се стимулира преградата между ректума и вагината, а също и Г - точката.Но лично за мен анален секс е тема табу.АЗ НЕ БИХ ПРОБВАЛА И НЕ БИХ СЕ СЪГЛАСИЛА

nomeredno.eu
05-23-2007, 20:44
Най-добрите цени! Най-новите и известни световни марки! Ежеседмични промоции и намаления! Безплатна доставка ! Доставка до всяка точка на страната! Гарантирано качество!

die
05-23-2007, 20:50
ami nz ama misla 4e e erazli4no

Magician
05-23-2007, 22:11
Разбира се, че има разлика. По-тясно, по-сухо... но основната разлика е в мозъка. Осъзнаването, че ти го начуква отзад, ще го побърка от кеф, така че - да, дай си дупето. :D

glor4eto_
05-24-2007, 12:29
az mislq 4e dori i v sexa trqbva da ima kompromisi moqt priqtel 2 godini me kara i az nakraq re6ih da mu ugodq i mu dadoh boli mnogo ama....misulta 4e toi se poburkva ot kef me uspokoqva :))

purvo 6te kaja 4e priqtelkatata ti e mnogo tupa tq kato iska primerno da q lije toi q lije za6to na neq da i e got a na nego ne?!?!?!

po temata nz ne sum mom4e no nai malkoto v dupeto e po-tqsno i bi sledvalo da im haresva pove4e a i misulta 4e go pravqt tam ...