PDA

View Full Version : Майка ми ме приучва да си търся богат мъж



Дидето
05-18-2007, 09:55
Вика оня ден "За кво ти е тоя гольо, я хвани като Хриси и ти един такъв с беемве, да си уредиш живота"
А аз си обичам моето момче, въпреки че няма дори кола.
Какво да правя?
Вече си мисля, че най-добре е да си ходя с моя бебчо, но да си хвана за пред майка ми и един по богатичък та да миряса. Тя и без това с настоящето ми гадже не ми дава да припарвам у нас, защото бил - "голтак".

kofti_nick
05-18-2007, 09:58
OMfG :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: =;

cherinka
05-18-2007, 10:06
Майка ти отчасти е права.
Трябва да си намериш мъж в добро материално положение, но също така и ти трябва да имаш някакво свястно образование и да имаш пари.

Кажи на майка ти, че е в грешна посока, ако си мисли, че е правилно да си намериш мъж с пари, които да те ебе, а ти да бездействаш по цял ден.

Твоя 'бебчо' и той след време може да се сдобие с кола, нали така.

Учи, мама, да не станеш простакеса.

А и кажи на майка ти, че предпочиташ хиляди пъти да се возиш на градския транспорт, отколкото в кола :smt005
Така, де, кфо. :-D

Като толкова е заритала за 'богато мъжле', кажи й тя да си намери едно такова.

gPa3HuTeJl
05-18-2007, 10:06
Щом майка ти мисли, че си вече голяма и си за женене, мисля че вече си голяма и сама можеш да решиш кое е най-добре за теб.. Остани си с твоя бебчо и си карайте колкото се може повече... живи и здрави, а на майка ти кажи че не си малка и да спре да те наставлява какво да правиш..

iohanka_sladuranka
05-18-2007, 10:29
Вика оня ден "За кво ти е тоя гольо, я хвани като Хриси и ти един такъв с беемве, да си уредиш живота"
А аз си обичам моето момче, въпреки че няма дори кола.
Какво да правя?
Вече си мисля, че най-добре е да си ходя с моя бебчо, но да си хвана за пред майка ми и един по богатичък та да миряса. Тя и без това с настоящето ми гадже не ми дава да припарвам у нас, защото бил - "голтак".

KAK TAKA MISLI6 DA S HVANE6 I NQKOI BOGATA6,KOGATO HODI6 S BEB4ETO TI,I NALI UJ TVARDI6 4E GO OBI4A6?KAKVA E TAZI LUBOV?

Sw0rDz
05-18-2007, 10:40
А каква е майка ти.. ? не искам да я обиждам ама това е направо гадно. Майка ти не струва да те кара да си търсиш богат мъж. Честно. Знам че я обичаш ама това направо е ... ужас. Не ставай такава!

malkoto_sladur4e
05-18-2007, 10:43
Оле какви прости родители имало по тоя свят! :shock:

BAYO
05-18-2007, 10:52
И моята майка се опитва да ми налага мнението си за мацките, с които ходя и всеки път ми натяква нещо от тоя сорт за ШИБАНИтЕ ПАРИ. Ама как да и обясня, че те не ме интересуват. По същата причина дойдох тука в Лондон ... за да загубя явно 99% от любовта и да спечеля 1000% повече кинти, от колкото в БГ. И за кво??? Деееба, последния път не издържах и й показах :smt018 и й казах, че ако продължава ми се меси в личния живот ш' извадя :smt066 и стрелям на посоки :::

Та ето ти съвет. Ако се чувстваш готова се жениш след годинка, две, мое си намериш такъв мъж, то е почти задължително. Ма ако си на 16(20), къде се е разбързала така майка ти, да не би и тя да иска тайничко да намаже от медеца а? Тфа замисляла ли си се? :-k

Digital
05-18-2007, 11:20
Вика оня ден "За кво ти е тоя гольо, я хвани като Хриси и ти един такъв с беемве, да си уредиш живота"
А аз си обичам моето момче, въпреки че няма дори кола.
Какво да правя?
Вече си мисля, че най-добре е да си ходя с моя бебчо, но да си хвана за пред майка ми и един по богатичък та да миряса. Тя и без това с настоящето ми гадже не ми дава да припарвам у нас, защото бил - "голтак".
на майка ти у путкатa !!!

Digital
05-18-2007, 11:21
Вика оня ден "За кво ти е тоя гольо, я хвани като Хриси и ти един такъв с беемве, да си уредиш живота"
А аз си обичам моето момче, въпреки че няма дори кола.
Какво да правя?
Вече си мисля, че най-добре е да си ходя с моя бебчо, но да си хвана за пред майка ми и един по богатичък та да миряса. Тя и без това с настоящето ми гадже не ми дава да припарвам у нас, защото бил - "голтак".
на майка ти у путкатa !!!

Digital
05-18-2007, 11:24
Вика оня ден "За кво ти е тоя гольо, я хвани като Хриси и ти един такъв с беемве, да си уредиш живота"
А аз си обичам моето момче, въпреки че няма дори кола.
Какво да правя?
Вече си мисля, че най-добре е да си ходя с моя бебчо, но да си хвана за пред майка ми и един по богатичък та да миряса. Тя и без това с настоящето ми гадже не ми дава да припарвам у нас, защото бил - "голтак".
на майка ти у путкатa !!!

alkobalko
05-18-2007, 12:08
Това е супер тъпо.
И какво ще си хванеш богат мъж и ще зависиш изяло от него. И в един момент той вече не те иска и ти оставаш сама без никаква преспектива за живота. Няма лошо да имаш цели, но не само парите са важни. Учи, намери си добра работа и имай пари, достатъчно, но твои.
Бъди щастлива с твоето момче, без да те интересува мнението на майка ти.

Digital
05-18-2007, 13:51
Това е супер тъпо.
И какво ще си хванеш богат мъж и ще зависиш изяло от него. И в един момент той вече не те иска и ти оставаш сама без никаква преспектива за живота. Няма лошо да имаш цели, но не само парите са важни. Учи, намери си добра работа и имай пари, достатъчно, но твои.
Бъди щастлива с твоето момче, без да те интересува мнението на майка ти.
на батко философчето. аре са ми изтрий двата поста :-({|=

05-18-2007, 14:13
хахах че живота си е изцяло твой и ти си решаваш с кого да си и т.н. от мн време моята майка не миказва какво да правя и т.н.,защото започвам да и се сопвам :smt014 така че :) прави това кеото на теб ти е кеф ,а не на нея :mrgreen:

BAYO
05-18-2007, 14:57
Това е супер тъпо.
И какво ще си хванеш богат мъж и ще зависиш изяло от него. И в един момент той вече не те иска и ти оставаш сама без никаква преспектива за живота. Няма лошо да имаш цели, но не само парите са важни. Учи, намери си добра работа и имай пари, достатъчно, но твои.
Бъди щастлива с твоето момче, без да те интересува мнението на майка ти.
на батко философчето. аре са ми изтрий двата поста :-({|=

Digital, пак те е хванал нещо месечния цикъл , фани иди полегни да ти мине малко. Тфа, че някой друг ти е крив, не означава, че тряя си го изкарваш тука на хората и баш у форума. Ае ш' те еба и простомера #-o :smt013

Presley
05-18-2007, 15:00
Ами майка ти е права-все пак найстина е по-добре да си намериш момче с положение...!Но пък эависи на каква въэраст си!Ако си на 15-16 эа къде се е раэбърэала!сега ти е времето да ги сменяш и да ти е готино! :-D Пък като попораснеш сигурно сама ще се насочиш към `нещо по-добро`,така да се иэраэя...!Ако си се обичате с твоя `бебчо` не се раэделяй с него,само эаради майка ти,но и не си хващай и друг...няма да стигнеш далеЧ така-или него ,или друг!
А иначе найстина в днешно време трябва да се эамислиш эа бъдещето си и эа бъдещето на децата ти.От таэи гледна точка,найстина ти трябва по-богат човек,но все пак ти си решаваш!
Късмет

naia
05-18-2007, 16:08
maika ti iska da si hvane6 nekoi bogat i tia da grabne malko pari mila viarno 4e e po dobre da ima6 bogato gadje no po vajna e lubovtta

ronnkata
05-18-2007, 16:14
Всички искат някои,които да ги глези,но не всички сме такива,нали?Човек трябва да се цели възможно наи високо,но всички жени женени за богаташи са много нещастни.Когато сме още тиинеиджъри какво значение има какво ни е гаджето?Кои си мисли кога ще се ожени и за кого на 15 години? :-k :smt057

gangbang
05-18-2007, 16:33
Майка ти случайно да е от някое село?
Баща ти случайно да е някой мутрангел от 90-те?

Или просто сте обикновени селяндури и така просташки те възпитават?

:-k

Malcolm
05-18-2007, 17:16
Пффф и кво ся ще отидеш някъде на кафе и започваш да питаш всеки мъж "Ти богат ли си?", докато някой ти каже да и него го питаш "А искаш ли да се оженим?" и ако ти каже "Да!", добре, ако каже "Не!" продължаваш, докато не намериш? :smt011

Кажи на майка ти тя да си намери богат съпруг като е толкова навита!

OVERMIND
05-18-2007, 17:24
Майка ти случайно да е от някое село?
Баща ти случайно да е някой мутрангел от 90-те?

Или просто сте обикновени селяндури и така просташки те възпитават?

:-k

Ми ти се седи в лаината и в мизерията... Това че маика и мисли за нея е даже хубаво а не като болшинството дъщерите им да ходят с дриплиовци... аз лично също си търся богата жена... любвовта е само блян като поживееш с някои и го заобичваш :-({|=

Presley
05-18-2007, 17:26
Майка ти случайно да е от някое село?
Баща ти случайно да е някой мутрангел от 90-те?

Или просто сте обикновени селяндури и така просташки те възпитават?

:-k
Абе хора слагаите си малко ципа на устата и си паэете тъпите коментари эа себе си! #-o

cherinka
05-18-2007, 18:01
Пффф и кво ся ще отидеш някъде на кафе и започваш да питаш всеки мъж "Ти богат ли си?", докато някой ти каже да и него го питаш "А искаш ли да се оженим?" и ако ти каже "Да!", добре, ако каже "Не!" продължаваш, докато не намериш? :smt011

Кажи на майка ти тя да си намери богат съпруг като е толкова навита!
Ех, малоумничкитеми те, бее.
На днешно време повечето родители не казват на децата си "намери си еди си кво момче", а "намери си еди си къв мъж" , но те пак имат предвид момче..

(мале, кво написах БЕ)
та, всичко е наред ся...



Това че маика и мисли за нея е даже хубаво а не като болшинството дъщерите им да ходят с дриплиовци... аз лично също си търся богата жена... любвовта е само блян като поживееш с някои и го заобичваш
Тру, тру, и пак труууууу!

koalka
05-18-2007, 18:22
Има ли смисъл да казвам, че майка ти греши..?
Не е зле мъжа да може да предложи на жената жилище, някакви средства, но това да е цел в живота...не съм съгласна.
Но пък и другата страна не е много добра-ако е много беден ще изникнат постоянни разправии за сметки и такива глупости, което е тъпо и ще убие любовта ви.Не е зле и ти да се хванеш нещо да работиш.

victoriq
05-18-2007, 18:23
Кажи на майката да си гледа работата!!!Не си малка,оправяй се и без нея и нейното мнение!Отваряй й се малко и ще си промени мнението,няма тя да ти казва как да си ореждаш живота!!!

Ice_Queen_
05-18-2007, 18:24
Златната среда е най-хубавото нещо! :-D

05-18-2007, 18:26
Та ти на колко си та да мислиш за мъж? #-o

Digital
05-18-2007, 18:42
Това е супер тъпо.
И какво ще си хванеш богат мъж и ще зависиш изяло от него. И в един момент той вече не те иска и ти оставаш сама без никаква преспектива за живота. Няма лошо да имаш цели, но не само парите са важни. Учи, намери си добра работа и имай пари, достатъчно, но твои.
Бъди щастлива с твоето момче, без да те интересува мнението на майка ти.
на батко философчето. аре са ми изтрий двата поста :-({|=
Ае ш' те е** и простомера #-o :smt013
епа щом имаш желание :-({|=

sladko_bebchence
05-18-2007, 19:00
jenata misli za tfoeto byde6te hahaah :smt005 uau da ti imam maikata...i nali ako si fane6 dr za pred maika ti i s nego sh hodi6 i taka sh izneveri6 na tfoq "beb4o" .mn si umna na4i... =D> :-D

NiGGaZ
05-18-2007, 19:19
жени гледат само пари да имаш

cherinka
05-18-2007, 19:20
жени гледат само пари да имаш
Че без пари живее ли се.

05-18-2007, 19:48
Има ли смисъл да казвам, че майка ти греши..?
Не е зле мъжа да може да предложи на жената жилище, някакви средства, но това да е цел в живота...не съм съгласна.
Но пък и другата страна не е много добра-ако е много беден ще изникнат постоянни разправии за сметки и такива глупости, което е тъпо и ще убие любовта ви.Не е зле и ти да се хванеш нещо да работиш.

ЗАЩО ТИ НЕ ПРЕДЛОжИш на МАЖА СИ жилище за 100 БОна тои като е на 25-30 години от де да ти извади толкос пара за жилище амаха тупи путки само искате пак как са искарват пари мноо знаите
ви само за 1 ебане ставате за друго не

05-18-2007, 19:55
Има ли смисъл да казвам, че майка ти греши..?
Не е зле мъжа да може да предложи на жената жилище, някакви средства, но това да е цел в живота...не съм съгласна.
Но пък и другата страна не е много добра-ако е много беден ще изникнат постоянни разправии за сметки и такива глупости, което е тъпо и ще убие любовта ви.Не е зле и ти да се хванеш нещо да работиш.

ЗАЩО ТИ НЕ ПРЕДЛОжИш на МАЖА СИ жилище за 100 БОна тои като е на 25-30 години от де да ти извади толкос пара за жилище амаха тупи путки само искате пак как са искарват пари мноо знаите
ви само за 1 ебане ставате за друго не

МНого правилно и половината са някви грозни дебели свини ама иначе голямата работа

cherinka
05-18-2007, 20:08
Има ли смисъл да казвам, че майка ти греши..?
Не е зле мъжа да може да предложи на жената жилище, някакви средства, но това да е цел в живота...не съм съгласна.
Но пък и другата страна не е много добра-ако е много беден ще изникнат постоянни разправии за сметки и такива глупости, което е тъпо и ще убие любовта ви.Не е зле и ти да се хванеш нещо да работиш.

ЗАЩО ТИ НЕ ПРЕДЛОжИш на МАЖА СИ жилище за 100 БОна тои като е на 25-30 години от де да ти извади толкос пара за жилище амаха тупи путки само искате пак как са искарват пари мноо знаите
ви само за 1 ебане ставате за друго не

МНого правилно и половината са някви грозни дебели свини ама иначе голямата работа
Кой говори за 100 бона жилище.
Общовъзприето е жилището да е на мъжа, или другите случаи са жилището да е общо.
А вие какво се обаждате, не ми е ясно.
Нали вие, мъжете, се водите за "глава на семейството", следователно повечето отговорности падат върху вас.

Родителите никога не биха дали детето си (момичето си) на мъж без възможности.

Ulety
05-18-2007, 21:15
Oh mY gospodi .. nqmam dumi .. kakva e maika ti ?!? hvani si bogato kopelence .. sha te e*e po cql den .. sha mu pisnesh .. i haide na kofata :!:

ronnkata
05-19-2007, 09:14
Oh mY gospodi .. nqmam dumi .. kakva e maika ti ?!? hvani si bogato kopelence .. sha te e*e po cql den .. sha mu pisnesh .. i haide na kofata
В повечето случаи-напълно вярно!За съжаление...Ма кво мислите за женене?Млади сме още...живота е пред нас :D

girl_in_black
05-19-2007, 11:27
Важни са чувствата , не парите.Ако си с някой , който те отблъсква и като характер, и като външност, но е богат, ще бъдеш ли щастлива?Не.Ако човекът, с който си е мил, умен, и най-важното-те обича, не мисля, че парите са някаква пречка.

krem4et0
05-19-2007, 12:03
Моите родители като са се запознали са нямали нищо. Баща ми е бил с 5 лв. в джоба и си е броял стотинките з баничка. сега са над средното равнище, имат престижи професии, уважавани хора са, а определено има какво да ядем и то не е боб през ден. за това те са на мнание, че не е важно да има пари. Важно е да има амбиция и желание да постигне нещо в живота си и да се развива. Моят приятел не е особено богат. Има някои по-така придобивки, но с цената на много заеми. Родителите му не пращят от пари, кара Опел Астра на старо, но те го уважават. защото това момче за 2 и нещо пред очите им постигна много. макар, че работи не особенно престижна професия изкарва пари, учи, труди се непрекъснато и има желанието да постигне нещо в живота си. Търси си такъв, защото готовото........свършва, а именно тези, които имат много не са научени на труд.

RoSsY88
05-19-2007, 12:15
пък мойта вика да се изуча да успея в живота и после да си намеря някой свестен дет да ме уважава и обича...

05-19-2007, 12:52
А бре, Диде, ти за вси4ко майка ти ли слушкаш?

що не я пратиш по дяволите, като тя те съветва да си търсиш някой с беемвенце на магистралата?

парите развалят хората, това е ФАКТ, известно е още от римско време.