PDA

View Full Version : ssomnambil



05-18-2007, 11:01
q razkajete imali li ste nqkoq sly4ka da ste pravili nqkfi ne6ta speiki :roll: tezi dni se vmania4ih na tema sunishta i somnambuli

Sw0rDz
05-18-2007, 11:25
От много време на съм санувал ... мисля че над 4 месеца. И сега от 2 седмици санувам постоянно сънища като епизоди...ае мисля да прая филм по сънищата си :roll:

dessi___
05-18-2007, 11:48
kakvo iskash da kajesh s tova che ne si sanuval ot 4 meseca :roll: vsichki hora vseki put kogato spqt sanuvat...no ponqkoga ne pomnqt kakvo sa sanuvali :wink:

kell
05-18-2007, 19:50
hxha mi az sestra mi sqka no6t q slu6am kat bylnuva i si govorq s neq nasyn a kat se sybudi ni6tu ne pomni :smt005

si_f
05-24-2007, 19:19
LElelLE mi az na edno zeleno :-D
Be6e v 4etvurti klas i na pamporovo si4ko ok oba4e v staite dve normalni legla i edno tip fotiol4e i est mene na preebanoto i az se zainatix :-D i subraxme trite dve legla i az po sredata i edna ve4er se subujdam i sum na kraq na legloto :-D ka4vam se az po nagore i po edno vreme gledam do mene spat nekfi mom4eta :-D :-D :-D i kat se stresnax i sa se 4yda kfo da praa izlizam ot staqta i vijdam 4e sum na moq etaj pone :-D i nekfa daskalka pred mene i se gledam 10 sec nekade i az trugvam kum staqta si i taq ne6to izvika po mene ma bqx se upla6ila i ni6to ne kazax :-D i nali sutrinta idva klasnata :-D i mi se xili a pa az se bqx stresnala e taka spr mnoo :D i ostatuka ot dnite go prekarax v apartament ana daskalkite ( i nali se se6tate te kolko sedat tam cela ve4re gi nqma6e i s edna fr si izkarax spr qko 8) :-D )
Ottogava kat se subuda vinagi gledam kude sum :-D :-D :-D

Exothermic
05-24-2007, 19:51
Съмнамбулщини само като бях малка
- ставам към 3-4 часа ,за да си измия ръцете
- хиля се на сън като ненормална поне 30 минути(кой знае защо)
- в 2 часа ставам и отивам до хола,отвалям някакъв шкаф ,затвалям го ,мия си ръцете и пак си лягам
..................е такива ми ти простотии,но това с хиленето ной-често ми се е случвало

sh3_1s_7h3_0n3
05-25-2007, 12:21
веднъж бях станала на сън и съм отишла в спалнята при наш'те и съм започнала да бутам майка ми.... и тя ест е спяла... и в първия момент мн се изплашила и 'почнала да вика....след т'ва светнала лампата и 'почнала да ме пита какво ми има, добре ли съм... 'щот за мен не е характерно да ставам така без нищо... и накрая баща ми й казал, да внимава да не ме събуди (...чеее знаете колко е опасно т'ва ако се стресне човек изведнъж в такова състояние)...

ест за тази вечер си имам оправдание, защото помня, че баща ми изневиделица беше влязал в стаята ми да ме вика за вечеря..и аз не го очаквах и се стреснах адски много, чак се и просълзих... и ей на... посред нощ съм ги попсихирала 'малко' 8)

hip Hop Mace
05-25-2007, 12:30
Пфф аз миналата година се събудих сутринта в банята с възглавницата :smt005 :smt005 :smt005

ReBeL
05-25-2007, 12:42
az samo vednaj sam hodela na sun i ne6to sam obikalqla staite oba4e ne sam ocelila vratata i izvednaj osetih silna bolka za6toto sam si prasnala mucunata v stenata sestra mi se popikala ot smqh a men mn ne bole6e nosa i ne znaeh ko staa :smt005 :smt005 :smt005 dobre 4e ne go s4upih.. :roll: ina4e sega se slu4va da bulnuvam ama mn rqdko :)

crazy_me_
05-25-2007, 13:08
Ами да, веднъж станах посред нощ да се дописвам плана по история(толкова ме беше стреснала госпожата :-D ) и после като ми разправя баща ми, толкова съм се смяла :lol:

alkobalko
05-26-2007, 12:57
Има случай, в които се смея на сън. Усещам, че го правя, но не мога да се спра. Редовен номер преди ми беше да говоря с приятеля ми по телефона в просъница и да не помня нито дума от 30 минутен разговор. А сега като си е вече при мен си го будя като се сетя за нещо на сън. А на сутринта разбира се не помня, че съм го будила.

saninka91
05-26-2007, 14:56
Mi az mnogo 4esto stavam nasyn i po4ti vsqka no6t govorq i se smeq, tova sa mi go razkazvali. Daje ve4e po4vam da se strqskam da ne kaja ne6to koeto ne trqbva. Ina4e mama mi e razkazvala kaka edna no6t v 3 s9m trygnala za daskalo ama smisal otklu4ila s9m si vratata i sym trugnala daje kym asansiora i tq me gonila , dobre 4e kato sym budna ne trygvam s takova jelanie za daskalo :D

N0_feAR
05-26-2007, 18:05
А на мен сестра ми е разказвала как веднъж на сън съм се събудила,отишла съм до компютъра,хванала съм мишката и съм тръгнала с нея към леглото,но тъй като е с кабел само съм залитнала(демек кабела се опънал и съм се върнала едно такова рязко) та и после пак съм си легнала :-D

Cerealkiller
05-26-2007, 22:42
Az vednuj kato malka sum slqzla nasun na purviq etaj kudeto spi mama i sum q subudila i sum po4nala da i razkazvam nqkvi uroci po angliiski. I tq mi e kazala da da dobre a sega se ka4i gore i si legni za6toto spi6 v momenta i az sum se ka4ila. I tva e,az taq slu4ka vuob6te ne si q spomnqm :smt005