PDA

View Full Version : неро?



05-18-2007, 11:09
Оф нещо ми е прецакано нерото. Незнам защо, но ми казва, че всичко е записано добре... после катож си пусна диска да видя дали всичко се е записало ми показва, че диска е празен. имам 3 или 4 вида неро и със всичките не се получава... искам да си запиша едно сд със снимки и то преди тва ме кара да записвам някъв файл с име image и после уж ми записва сд-то а то празно!!! много ске нервирам вече.. половин час се опитвам да го запиша и все не става!! някой може ли да ми помогне плззззз много съм тъпааа ](*,) ](*,) [-o<

Forslor
05-18-2007, 21:23
Представям си какви си ги надробила. Щом няколко нерота имаш ... ънинсталл на всички нерота и слагаш само 1 ното. Гледай да е версия 6.... .

Пък , защо не ползваш със Windows след като срещаш такива трудности със Nero..
Маркираш файловете десен клик на мишката в/у тях Send to >>>CD Drive
След което влизаш в CD то и даваш Write these files to CD

BlueDevil
05-18-2007, 21:45
Ху-хуу и това, което казва Forslor е оферта, но щом настояваш за Неро слушай внимателно.
Ънинстал на всичките 10ина чешита Неро и после слагаш само някаква 6-та версия. После записваш.
Обааааче... там дето пише Image Recorder или нещо подобно с Image недей да пипаш, това е за друго, в случая Image не е равно на картинка. (@Forslor, спиш :Р) Записваш Data Disc и тря стане. Айде успех!

05-19-2007, 10:57
То уж е едно. Пък и той баща ми го е инсталирал (да поясня, той разбира от компютри, ама напоследък не му се занимава) а и нещо не го разбирам мн мн. Също така нито мога да инсталирам нито обратното. Относно за Image-то ми излиза ново прозорче и иска да го запиша, ако не го запиша, не ми дава въобще да ми се отвори иначе нерото. Иначе ще пробвам с това, което ми каза Forslor, пък дано стане.

05-19-2007, 10:59
И да добавя, че попринцип знам как се работи на неро, ама това не го разбирам. По-различно от старото е. И не мога да инсталирам, защото тати не ми е дал тази възможност (той компа е рязделен на директории)

Forslor
05-19-2007, 13:36
........ (той компа е рязделен на директории)
Искаш да каже на акаунти . С Limited account не можеш да направиш нищо :)

05-20-2007, 06:16
Аз пък не мога да си отварям снимките от Неро от 1-2 седмици.Излиза ми прозорец в който пише ,че снимката не може да бъде отворена.Снимките са запазени в компа ,но нз.

05-20-2007, 19:46
Напоследък не мога да си отварям снимките от nero photosnap viewer и nero photosnap.Защо така?Никоя снимка не се отваря .

Forslor
05-21-2007, 21:20
Десен клик на мишката в/у файла (изображението, снимката) след което OPEN WITH >> Choose program ...от списъка избираш Windows Picture and Fax Viewer .... след което преди да натиснеш ОК .. сложи отметка / тикче на Always use the selected program..... и ОК.


Като няма да е лошо да си махнеш / деинсталираш NERО предполагам версия 7 ... и да сложиш версия 6....