PDA

View Full Version : Гъзара Vs Нормалния



Sw0rDz
05-18-2007, 11:45
Засягаме много наболяла тема в последно време. Настанете се удобно.

Какво е гъзар (съкратено гзар) . Това е изкуствен човек. Използва какви ли не средства за да изглежда добре и възможно най грубия език . Облича се "яко" не не фешънско а "Яко" като рапър да речем изрусява си косата по някакъв идиотски начин и си мисли че това привлича внимание...е да привлича но не с положителни отзиви. Говори много надъхано винаги скача на бой и се подиграва на всеки различен,нормален или някой който няма възможност да му се противи. Прави го за да игзглежда "яко" пред другите и да стане главата на бандата и да го уважават. Гадна гад е - пуши ,пие а за да стане по голям гъзар взима и наркотици всичко това за да го уважават повече и за слава .С някои момичета е много зле - опитва се да ги свали с много идиотски методи - закача ги прегръща ги лепи за тях и т.н.Ако момичето не му се "отдаде" той почва да й се подиграва - стига се и до бой. разглезените момиченца и шматките много си падат по гзари .
Как да се предпазим от такива?
Ако сте момче: Трябва да не ви пука - разбира се най лесния начин да се оттървеш от гъзар е да го пребиеш или да се сбиеш с него. НЕ ТРЯБВА ДА ВИ ПУКА удряйте възможно най-силно - най добрата защита е нападението. След като го пребиете той ще ви остави даже ако му обърнете внимание ще стане и ваш приятел.
Ако сте момиче: Потърсете някой като мен.
Нормалния:
Това е наистина приятен човек - той говори това,което мисли ,облича се така както му харесва сресва се така както му харесва и не му пука какво мисят другите. Той е забавен по свой си начин може да бъде добър слушател и е много приятно да се разговаря с него. Има мнение за всеки и всичко.Гъзарите го мразят защото той завзима "тяхната територия" и знаят че той е повече от тях затова се опитват да го спрат и да го унизят.Нормалния трябва да не се дава трябва да се бие докрай и да разкаже играта на гъзарите и да не се предава защото подплаши ли един другите ще побягнат.Глезените момиченца и шматките го смятат за задръстен и особен даже и за педал защото не им обръща внимание хаха :-D . Попринцип нормалния си пада по красиви и свястни момичета...

Битката е ожесточена - води се в училищата . Както виждате простащината надделява!
Ако сте момче : Ти кой си ?
Ако си момиче: По какви си падаш какво мислиш ?

миррра
05-18-2007, 11:57
От името на момиче мога да ти кажа,че не са много точни определенията ти и ми е писнало да ''избирам'' ,но определено се застъпвам за нормалните. Гъзарите не са интересни. Аз обичам да съм с хора,които колкото повече ги опознавам,толкова повече искам да съм с тях. А не с кухи лейки,харесващи ми в даден момент и да разбера,че за нищо не стават съвсем в последствие. Твърдо заставам зад теб 8)

`Death`Whore``
05-18-2007, 12:47
Ако на мъж мога да лепна подобен епитет, не го поглеждам.

Anorchа
05-18-2007, 12:49
аз съм нещо смесено. Постоянно се бия и се подигравам и ходя с прическа
тип канадска ливада (ама по-готино направено). В същото време съм добър приятел, не се подигравам и заяждам с момичетата и съм забавен. Така мисля че е най-добре

Reed
05-18-2007, 13:05
Ако сте момиче: Потърсете някой като мен.
Апфхахаа :-D
Постоянно се бия и се подигравам
И кво така било най-добре?Средата не винаги е добра.Много е "яко" да се подиграваш на момчетата и да ги биеш например,а с момичетата да се държиш добре и да си мислиш,че си готин. :lol: :-s

HopeLesss
05-18-2007, 13:12
'що се занимавате с глупости?!? :-k

П.П. Може да се гъзариш и с интелект и постижения, а не само с парите на татко и лъскавата кола!

Muse_of_Madness
05-18-2007, 14:16
Anorchа
Такова животно като теб нема!
Автора НЕ пиши километрични постове които 95% от форумците няма да изчетат до край!
Гъзарите печелят най-добрите мацки клише тъпо НО факт!
Всички моми дето пишат тук,че са им противни на вън се подмокрият като ги видят!
Има гъзари по душа, по облекло и по душевност!
Нормалните си остават вечно такива !
И им се лепят доста не лицеприятните девойчета .
1Дефинирай "най-добри мацки"
2Аз лично се подмокрям при вида на нещо такова:

Anorcha
05-18-2007, 14:42
[quote=Valar]Anorchа
Такова животно като теб нема!
Автора НЕ пиши километрични постове които 95% от форумците няма да изчетат до край!
Гъзарите печелят най-добрите мацки клише тъпо НО факт!
Всички моми дето пишат тук,че са им противни на вън се подмокрият като ги видят!
Има гъзари по душа, по облекло и по душевност!
Нормалните си остават вечно такива !
И им се лепят доста не лицеприятните девойчета .
1Дефинирай "най-добри мацки"
2Аз лично се подмокрям при вида на нещо такова:




АУУУ ЛЕЛЕ мале хубу че всички момичета не са кат тебе да харесват такива педераси че света ше свърши!!

spit
05-18-2007, 15:04
Аз лично си падам определено по нормалните хора.Като под нормален човек разбирам следното - този който най-вече НЕ подръжава на никой и е себе си...Всички останали са просто лекета...
Дразня се когато вървя по улицата и видя момче със слънчеви очила (дори да е -10 градуса),якенце със пухче,по възможност повечко розови дрешки и грозни ботушки, в които си завират дънките! За лятото почти същата работа...със слънчеви очила(огромни и гадни) независимо кво е времето, розовото понеже е на мода е в изобилие(както обикновенно), може срязани дънки, обръснати крака(от хигиенна гледна точка е хубаво, но според мен е педалско) и за връх на сладоледа - кецове!...тва като го видя ми се иска нещо да ме убие.Да, всеки си има вкус и се облича както иска, на лично аз...се отвръщавам...Кеф ми става като видя някой облечен НОРМАЛНО, без излишни "гримаси" ...а са рядко срещани такива :?
Все пак определено не си падам по т.нар. "гъзари" просто защото са грозни от прекаленото труфене нон-стоп само и само да забършат някоя мацка...не е важно само да си облечен готино и да се правиш на интересен [-(

Ice_Queen_
05-18-2007, 15:07
Гъзарите са за гавра,нищо повече.

Anorcha
05-18-2007, 15:07
аз се обличам с рапарска дълга тениска, с сребърна верижка (пак рапърска) със сини слънчеви очила, с широки дънки и с объвки AND1 ( баскетболни). Такива харесвате ли ? :)

Muse_of_Madness
05-18-2007, 15:13
[quote=Valar]Anorchа
Такова животно като теб нема!
Автора НЕ пиши километрични постове които 95% от форумците няма да изчетат до край!
Гъзарите печелят най-добрите мацки клише тъпо НО факт!
Всички моми дето пишат тук,че са им противни на вън се подмокрият като ги видят!
Има гъзари по душа, по облекло и по душевност!
Нормалните си остават вечно такива !
И им се лепят доста не лицеприятните девойчета .
1Дефинирай "най-добри мацки"
2Аз лично се подмокрям при вида на нещо такова:




АУУУ ЛЕЛЕ мале хубу че всички момичета не са кат тебе да харесват такива педераси че света ше свърши!!
А не, не са метълисти, само вторият. Другият си пада по класическа.
Това, което исках да кажа, е че ме е гнус най-вече от празните погледи на гъзаретата и на сериозен процент от момчетата днес. Гнус ме е от "хората нищо", както ги нарича Любен Каравелов, тия дето вдигат шум и се правят на интересни, без да са нещо повече от останалите-напротив, почти винаги са много под тях.
Пуснах снимките на тези две личности, защото те могат да бъдат всичко, освен "хора нищо". (Е, и обичайната ми любов към дългокосковци взе участие...)
Първият е осемнайсетгодишен американец, занимава се с поезия и обича фентъзи... Eто нещо негово:
Mortal Dreams

Violet clouds in a crimson sky
Proclaim the evening’s final cry.

Lit aflame by the sun’s dying glory,
The bleeding heavens betray their story.

For ever through the twilight gleams
The tragic tale of mortal dreams.

The sunset holds such inspiring power,
Yet all its beauty shall fade in an hour.

Although therein such power lies.
For even in doom the sun defies.

The sun is most glorious at day’s end,
Moments before it shall descend.

But such defiance must not fade away,
Such bravery at the close of day.

Remember it well and keep it with you,
Remember the eve at the first morning dew.

For even the dawn shall eventually fade
Into the night where the day is unmade.

Each new life shall meet its end.
No man against fate can defend.

Yet through these lives, these mortal dreams,
No life or death is as it seems.

Each man tells his own life’s tale
That through the ages can't prevail.

No memory in a thousand years
Of all his dreams, his joys, his tears.

Our lives amount to shadows and dust,
Our stories fade, our legacies rust.

So what is the purpose in having been?
What songs we’ve sung, what sights we’ve seen?

None of these can ever last,
Destined to die with the past.

Unless we survive in the memories
Of ages gone by, whispers on the breeze.

Remember the sunset, remember it well.
For memories can remake a heaven from hell.

Remember it as into the depths of the dark
You plunge your lonely mortal heart.

For memories can quell any fear
That such beauty shall disappear.

So remember it as into the dark you descend,
Where mortal dreams go to meet their end.

Вторият е още по-уникален- Взел висше с психология, знае латински, композира класическа музика и метъл, свири на китара, пее. Пише гениални текстове. Epica май ги знаете...http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Cry-For-The-Moon-lyrics-Epica/37BCF279DD55877D48256E40000ABED9 http://www.vbox7.com/play:d15bfc2d
Идиоти сте всички, които харесвате кухи лейки, както и които мислите за готино да сте кухи лейки... Как мразя олигофренските ви погледи, загрозяващи понякога хубавите ви черти....

Anorcha
05-18-2007, 15:21
ъъ значи тва дет си го чела за тия пичове се СЪМНЯВАМ да е вярно- освен ако не ги познаваш. На мен ми приличаха на некви малоумни пияндета и наркоманчета

Muse_of_Madness
05-18-2007, 15:25
ъъ значи тва дет си го чела за тия пичове се СЪМНЯВАМ да е вярно- освен ако не ги познаваш. На мен ми приличаха на некви малоумни пияндета и наркоманчета
Познавам единия, другият е член на доста известна група...

Blacklisted
05-18-2007, 15:27
A на мен твойто ми прилича на малоумни предрасъдъци :)

Valar
05-18-2007, 15:30
ъъ значи тва дет си го чела за тия пичове се СЪМНЯВАМ да е вярно- освен ако не ги познаваш. На мен ми приличаха на некви малоумни пияндета и наркоманчета
Защото действаш първосигнално...
Но не си единствен за жалост!
Ама какво говорим бе ние всичките мъже на Майка България сме нищо,щом нямаме 1500-тин висши нисши не пишем стихове нищо сме лелеее :-D
Гърмя се!

spit
05-18-2007, 15:37
Ама какво говорим бе ние всичките мъже на Майка България сме нищо,щом нямаме 1500-тин висши нисши не пишем стихове нищо сме лелеее :-D
Гърмя се!

Не е така бе човек.Що не приемете просто, че всеки има право да каже кво харесва...един човек казал, че харесва хора дето пишат стихове,слушат еди-ква си музика и не знам си кво и ти понеже не си такъв си едно нищо - не е така!

Disrespect
05-18-2007, 16:15
хахаахахахахахааахахахаха хахахахах все едно гледам don't be a menace while drinking your juice in the hood :smt005 :smt005

госте, направи едно добро дело и последвай 2pac :-D

Offer*Nissim
05-18-2007, 16:22
гъзарите генгста шит,чалгарите гъзари и незнам още кви...

просто бъди normal пичага... :-D

Offer*Nissim
05-18-2007, 16:35
гъзарите генгста шит,чалгарите гъзари и незнам още кви...

просто бъди normal пичага... :-D Тоя, па, маафъка, копеле, нормалните са задръстеняци, йоу... Мацките харесват яките гангстери с лъскавите голф тройки!
оо иеееаа меен...
ю сед ит дууд..

дали тея са си баш мацките е друг въпрос :-D

Че, как, бе мадафака?! Тва са яките курви, мен, генгстъ шит! Пускат кат за световно! Не са като ония нормалните зубърки!

:lol: :lol:

да бе мааафакъ верну...
мани мани..
бех забравил..
тея пущат зраво то тва е важното копеуе за един генгста пичок кат' нас...
дай една цигара копеуее май мен ,че гледам се задават маценца..тряя се Фпечатлъът поне от тФа батенце ..нали май меен...
:smt025 ае...

(каква ирония,какво нещо...)

Valar
05-18-2007, 16:48
В рекламната пауза на ринга се разигра следната драма:
метъли vs хеитъри vs чалгари vs хаусари vs пънкари vs скинари vs рапъри vs реивъри!
Манджа с грозде! :-D
Сами ще се унищожим!!!

Anorch
05-18-2007, 17:14
така най-лесно да са измъкнеш :?

Offer*Nissim
05-18-2007, 17:20
така най-лесно да са измъкнеш :?
вярно си е

LunaTriCk
05-18-2007, 18:02
гъзари чукат повече - факт.

Just_Be
05-18-2007, 18:49
ами за кво да лъжа както повечето направиха в тази тема???
Аз харесвам много "гъзарите" кефят ме..заради тва че имат самочувствие ,но то има покритие.....вие момчетата голяма злоба срещу тях :lol: :lol: сигурно защото са по-гот или щото имат повече обожателки-аз съм останала с впечатлението ,че повечето момчета които поне малко не са "гъзари" са неудачници...... :lol: :lol: Големи сладури са според мен кво да се прай :lol: :lol: :lol: :mrgreen: \:D/ мнението ми е ,че всички момчета им завиждате казвам го по действителен случай....70% от нашия клас харесват 1 момче,което е 100% гзар.......и др момчета ревнуват и имаше заплахи към него :smt005 :smt005
ся ако кажете че съм тъпа или нещо такова...ами мислете си го кво да направя..ГОТИНИ СА НЕМА ИЗХОД -ПРЕДПОЧИТАМ ТЯХ..общителни на визия супер със самочувстиве готен характер ,спортен хъс.....кво поече искаш? :smt006

kuber
05-18-2007, 19:18
Anorchа
Такова животно като теб нема!
Автора НЕ пиши километрични постове които 95% от форумците няма да изчетат до край!
Гъзарите печелят най-добрите мацки клише тъпо НО факт!
Всички моми дето пишат тук,че са им противни на вън се подмокрият като ги видят!
Има гъзари по душа, по облекло и по душевност!
Нормалните си остават вечно такива !
И им се лепят доста не лицеприятните девойчета .

за огромно съжаление е така...

Аз сум от ония дето на пускан аванта и съжаление нито на момичета нито на момчета!

мацуранчо е бахти педала
05-18-2007, 19:23
Ех драги ми деца, още сте млади но това не е вааажно. Сега, нека помислим какъв е проблема. Гъзари... Дам, от психологична гледна точка това са индивиди с ниско самучувствие, които трябва да избият някакви комплекси, даммм, това е! Аз лично
много се забавлявам когато общувам с такива "неща" Не ме дразнят само те, ами ония с кичурите наркоманчета... Мелелеййй, просто ми падат на ръцете. оригрофренчета колкото искаш!

Presley
05-18-2007, 20:23
'що се занимавате с глупости?!? :-k

П.П. Може да се гъзариш и с интелект и постижения, а не само с парите на татко и лъскавата кола!
=D>

rosskata
05-18-2007, 20:36
'що се занимавате с глупости?!? :-k

П.П. Може да се гъзариш и с интелект и постижения, а не само с парите на татко и лъскавата кола!

Напълно съгласна... Най- голямия "гъзар" който познавам, беше и най- интелигентната и всестранно развита личност, която съм познавала... Съвсем честно и с ръка на сърцето. Беше( и предполагам още е ) адски умен, с наистина страшно разностранни интереси- азнимаваше се и с музика, и с рисуване, и със спорт, и с какво ли не, имаше страхотно чувство за хумор, присъствие... И като капак на всичко не беше и грам надут. А иначе- кинти, дрешки, 100% гъзар... :roll:

Кво правим? :shock:

... Аман от предразсъдъци... Опознайте човека срещу вас, пък тогава го категоризирайте. ПО дрехите се посрещало, по ума се изпращало... Жалко че тук не виждам подобно нещо... Дрехите са всичко явно... ](*,)

LunaTriCk
05-18-2007, 23:13
Дрехите определят първоначалното впечатление. Не всеки нов човек, с който се запознаеш, можеш и да опознаеш. И така този човек остава в памета ти с първоначалното впечатление, което получаваш от дрехите. Та да, дрехите са важни. :roll:

`Death`Whore``
05-18-2007, 23:23
И какво, като им се лепят красивите жени? Красиви жени много, умните са кът, а умните не си падат по такива. Замислете се следващия път, когато завидите на гъзарче с мацка до него.

05-19-2007, 07:25
Хм... Гъзари... тея дето ти си описал не са гъзари, те са смотани квартални дришльовци!

Глей са - Нося широки дънки, доста широки, предимно като се нося, но за разлика от преебалия се пич от горния пост няма да си купя обувки на AND1 щото са прецакани
и всичко тва не ми пречи да съм възпитам с ценности и чест. Гледаш много повърхностно на нещата, пич.

LunaTriCk
05-19-2007, 08:33
И какво, като им се лепят красивите жени? Красиви жени много, умните са кът, а умните не си падат по такива. Замислете се следващия път, когато завидите на гъзарче с мацка до него.

между умна и красива, всеки избира красивата

Hri$
05-19-2007, 08:38
Аз съм определено нормален.Тия гъзарски истории не са за мен.. не са ми по-вкуса.Не намирам много забавно в това да се гавриш с някой през цялото време или да се праиш на големия отворко пред другите.Разбира се трябва пда се прави различаката между гавра и бъзик.Аз обичам да се бъзикам с хората но ей така приятлески и те си знаят това и заради това няма напрежение и всичко си е ок.Не съм се бил от... мисля че от почти 1 год вече.Няма особено голям смисъл в боя, макар че това като се биеш с някой гъзар да удряш силно ми хареса. :D

Muse_of_Madness
05-19-2007, 10:05
И какво, като им се лепят красивите жени? Красиви жени много, умните са кът, а умните не си падат по такива. Замислете се следващия път, когато завидите на гъзарче с мацка до него.

между умна и красива, всеки избира красивата
Красивата я избират за йебъни, умната-за съвместен живот.

LunaTriCk
05-19-2007, 10:07
съвместен живот без "йебъни" има ли ?

Muse_of_Madness
05-19-2007, 10:22
съвместен живот без "йебъни" има ли ?
Естествено, но не само моделките могат да се йебът. Има и йебъни без съвместен живот.

BWald0rf
05-19-2007, 11:48
Ми падам си по обикновени...Мн ме дразнят разни надути пуяци дето се имат за голяма работа и потъпкват самочувстието на другите :)

Just_Be
05-19-2007, 14:24
Ми падам си по обикновени...Мн ме дразнят разни надути пуяци дето се имат за голяма работа и потъпкват самочувстието на другите :)
аз пък ги обожавам!!! :lol: :smt007

emilythestrange
05-19-2007, 14:52
азникога не съм харесвала гъзари
много ме дразнят,и външен вид и нямаме общи интереси..
ако те имат други интереси освен себе си .
взаимно е и мен не ме харесват много съм им странна :lol:

emilythestrange
05-19-2007, 18:58
emily the strange е от комикс не съм аз
не знам какво точно намират за странно в мен :-k
може би не се вписвам в стандартите чалга копунджийка :lol:

LunaTriCk
05-19-2007, 19:05
Незнам в твоя свят как е, но при нас тука красивото се харчи най-много. Има и комбинация красиви + умни, но те са рядкост. Мисълта ми е, ако трябва да се избира между двете крайности, винаги се избира красивото. Умен, тъп, грозен, сакат - всеки предпочита красивото.

Valar
05-19-2007, 20:30
Едновременно умна и красива се ражда една на милиярд буквално!
За това повечето умни са симпатични, но чак пък красиви ех мечти.... :-D

05-20-2007, 07:14
Гъзарите ги има повече и навсякъде,но за един нормален бих дала всичко.Личноаз ако излизам с момчета просто да се забавляваме някъде искам да са нормални.Мразя лигльовците и по точно гъзарите бе мамка му.Но за моя нерадост винаги ще има такива които да си показват жабешките мускули и да си съсипват живота.

kuber
05-20-2007, 09:11
Незнам в твоя свят как е, но при нас тука красивото се харчи най-много. Има и комбинация красиви + умни, но те са рядкост. Мисълта ми е, ако трябва да се избира между двете крайности, винаги се избира красивото. Умен, тъп, грозен, сакат - всеки предпочита красивото.

да така е!

Ice_Queen_
05-20-2007, 09:17
Едновременно умна и красива се ражда една на милиярд буквално!
За това повечето умни са симпатични, но чак пък красиви ех мечти.... :-D


Хехеххе,обаче всеки си има различни разбирания за красиво,сеш се ; )

Crematory - Farewell Letter :::

`Death`Whore``
05-20-2007, 09:22
Незнам в твоя свят как е, но при нас тука красивото се харчи най-много. Има и комбинация красиви + умни, но те са рядкост. Мисълта ми е, ако трябва да се избира между двете крайности, винаги се избира красивото. Умен, тъп, грозен, сакат - всеки предпочита красивото.
Продължаваш да си плещиш същите теории. Аз ти казах - глупав си, щом избираш да си с глупава жена. Аз като съм умна, да не би да страдам от липса на внимание? Не, защото има и умни мъже, с които аз пък искам да бъда.

Ice_Queen_
05-20-2007, 09:24
Незнам в твоя свят как е, но при нас тука красивото се харчи най-много. Има и комбинация красиви + умни, но те са рядкост. Мисълта ми е, ако трябва да се избира между двете крайности, винаги се избира красивото. Умен, тъп, грозен, сакат - всеки предпочита красивото.
Продължаваш да си плещиш същите теории. Аз ти казах - глупав си, щом избираш да си с глупава жена. Аз като съм умна, да не би да страдам от липса на внимание? Не, защото има и умни мъже, с които аз пък искам да бъда.

идеята е дали той се има за красив..понеже той може д се има за красив,да търси красивото,а да се окаже че никак не е в очите на тая която има за красива. Шит Хаппанс :-D

Valar
05-20-2007, 09:25
Едновременно умна и красива се ражда една на милиярд буквално!
За това повечето умни са симпатични, но чак пък красиви ех мечти.... :-D


Хехеххе,обаче всеки си има различни разбирания за красиво,сеш се ; )

Crematory - Farewell Letter :::
Или отделни групи от хора!
С различни разбирания.

Ice_Queen_
05-20-2007, 09:29
Едновременно умна и красива се ражда една на милиярд буквално!
За това повечето умни са симпатични, но чак пък красиви ех мечти.... :-D


Хехеххе,обаче всеки си има различни разбирания за красиво,сеш се ; )

Crematory - Farewell Letter :::
Или отделни групи от хора!
С различни разбирания.


:smt023

malka_sladuranka
05-20-2007, 09:57
Абе гъзарията над всичко!

.:iLLusion:.
05-24-2007, 20:37
П.П. Може да се гъзариш и с интелект и постижения, а не само с парите на татко и лъскавата кола!
да,ама малко хора го цeнят това нещо... :\

Инече тея "тур6о г`зари" са толкова смешни ...6ез коментар,както
се казва...Ама и повече от половината народ
ги "възхвалява" ,та дори и "уважава" #-o
Преди години ги нямаше толкова мн от тея индивиди,какво стана?... :cry:

Опр си предпочитам едно човече,о6икновено,ей така да има
какво да се кажеш с него и най-важното-ДА Е СЕБЕ СИ :!:

LunaTriCk
05-24-2007, 20:51
винаги ги е имало.

introduce
05-24-2007, 23:58
ЕВАЛА Sw0rDz =D> =D> =D>
хубава тема!

m0rb1d
05-26-2007, 20:47
Гъзарите са въздух под налягане. Наистина най-лесния начин (от страна на момчетата) е да го смелиш от бой, за да не те занимава ;)

Disrespect
05-26-2007, 20:57
един умен човек ще спре да те занимава...гъзето обаче не...

fulldelight
05-27-2007, 11:25
Пх...кво се фащате за глупости?! Секи е такъв какъвто иска да бъде! Като иска да е гъзар, ше е гъзар :!: Тва, че има некви плужаци, които не могат да се защитават и за тва ги правят на гъз си е лично техен проблем... Не е нужно винаги да се свързва гъзар с простак...не е така, просто....Това е една безкрайна тема за разговор и колкото да се вайкате, винаги ще има по-слаби и по-силни...

teenkopele
05-28-2007, 06:39
...проблем? 8)

Проблемация? Проблематичност? Ауди А6, 5000 марки... :lol:

m0rb1d
02-17-2008, 22:37
На света има кретени, дебили, глупаци и луди. Нормалният човек съдържа в себе си в разумно отношение всички тези съставки. Гений е онзи, който издига до връхната точка един от компонентите, като го подхранва с другите. Кретенът изобщо не говори, лигави се, получава гърчове. Залепя сладоледа на челото си, защото не си улучва устата, никакви координирани движения. Дебилът е социално поведение. Винаги говори извън чашата, дори и да иска да говори за това в нея. В положителна форма става дипломат. Не е творческа личност. Дебилът не казва, че котката лае, а говори за котки, когато другите говорят за кучета. Греши правилата на разговора и когато греши сполучливо, е неотразим. Глупакът никога не греши в поведението си. Греши в разсъжденията. Той казва, че всички кучета са домашни животни и всички кучета лаят. Но че и котките са домашни животни и следователно лаят. Глупакът може да каже и нещо вярно, но вследствие на погрешни разсъждения. Майстор на паралогизмите. Лудият е глупак, който не знае триковете. Глупакът се мъчи да докаже своята теза, има изкривена логика, но все пак има логика. За лудия всичко доказва всичко. Лудият се разпознава по свободата, с която се отнася към задължителните доказателства, по лекотата, с която получава просветления.

Mamut
02-18-2008, 13:10
СВАСТИЧКЕ ти за нормален ли се имаш ?

SuNsEt
02-18-2008, 14:52
:-o С каква цел пускаш тая тема?Мислиш ли,че някой ще ти обърне кой знае колко много внимание?Чесно казано,темата няма смисъл.
И на мен хич не са ми приятни,но какво да се прави-има най-различни хора 8)

AvaLan4e
02-18-2008, 15:24
По всичко личи, че съм гъзарка ('=
Скейт, сноуборд, пирсинг, лигня???
:lol:
Ставам, само бира не ми пробутвайте, защото няма да откажа, но няма и да и се насладя, най-много да ви гледам криво, че не сте се бръкнали повечко или поне не сте избрали да ме питате за да ви кажа сокче^^
А и Кока Кола, как.

WILD__BOY
02-18-2008, 16:25
По кой свят ходите бе? :lol:

chocoleptic
02-18-2008, 19:45
много филми си гледал ..

Briseis
02-18-2008, 19:49
Ъм, тези гъзари не бяха ли масово разпространени преди 5-6 години?

Сега гъзарите са със впипи дънки в ботушките, фешън блузки и висша мода аксесоари etc 8)

XXX_f
04-07-2008, 02:51
Как да се предпазим от такива?
Ако сте момче: Трябва да не ви пука - разбира се най лесния начин да се оттървеш от гъзар е да го пребиеш или да се сбиеш с него. НЕ ТРЯБВА ДА ВИ ПУКА удряйте възможно най-силно - най добрата защита е нападението.
хахахахха добре казано

Felis_Dirus
04-07-2008, 09:56
Пуша, пия, друсам се супер рядко, но се случва, груба съм, често се ебавам с хората (с причина или без), прекарвам доста време пред огледалото, само дето не се бия... :D

Стига бе, пич, айде по-спокойно, кво си се надъхал такъв. И защо, по дяволите, всички гадни непушачи мислите, че пушенето е от "гъзария"? Пушенето, дарлин', ми доставя удоволствие. Всяка цигара за мен е един малък душевен оргазъм.

А като седнеш с приятели на маса, на сокче ли стоиш? Бутилката зове, брат ми.. пуснеш си музика, пийваш си 8-) И туй ли е гъзария?

А колкото до поведението - това е до характер и възпитание.

Пич, само едно ще ти кажа - имаш адски объркани представи за живота. :)

DaЯk_AнGэL
04-07-2008, 19:44
Мненията ни за "нормален" се различават коренно... [-X

InTheRain
04-07-2008, 21:05
Абе тука нещо ми пречи.. Май е това, че така наречените гъзари ги изкарваш едва ли не като най - лошите хора на света, а нормалните са света вода ненапита.. били ми добрички и милички.. Аз пък мога да ти кажа,че познавам доста гъзари, които се държат съвсем нормално с хората.. та дори по- добре от нормалните..
Що се отнася до стила на обличане, ами всеки има различен вкус.. ако всички бяха абсолютно еднакви то животът би се обезсмислил.. за това и хората са различни, с различни интереси и различни предпочитания.. Ти като не ги харесваш - еми ок.. няма пробелм, те пък тебе не харесват и айде да станем на кълбо - няма смисъл от това никакъв.
Аз съм нормално момиче, но не ми пречи да имам приятели гъзари..както и нормални.. На въпроса кои предпочитам - еми средния вариант, т.е. хора на които им пука за външния вид, но все пак не се самозабравят в илюзиите си :)

InitialD
04-07-2008, 21:39
Нормален