PDA

View Full Version : малко хелп може ли моля ?



пациентат
05-18-2007, 11:45
Направо ще ви дам ситуацията. Представете си че се намирам в едно кафене аз(16 годишен). На другата маса има друго момиче(на по 19 или 20 и косур години)която харесвам. Искам да я заговоря но незнам как ще помогнете ли ? :(

victoriq
05-18-2007, 11:50
Няма ли момичета на твоята възраст...Или ти искаш да си хванеш кака,за да те отрака :wink: Еми кажи й:"Здр...Ъъъ...Искаш ли да седнеш при мен?Просто няма с кого да си кажа две думи..."И се моли да не те напсува! :-D [-o<

пациентат
05-18-2007, 11:53
Няма ли момичета на твоята възраст...Или ти искаш да си хванеш кака,за да те отрака :wink: Еми кажи й:"Здр...Ъъъ...Искаш ли да седнеш при мен?Просто няма с кого да си кажа две думи..."И се моли да не те напсува! :-D [-o<


Оу да искам да си хвана кака да ме отрака едно хубаво :-D . Е да ама има огромен шанс тя да ме отреже.

vikipf
05-18-2007, 12:06
Абе я се стегни.. Намери си някоя 7 клас и готоо :-D Са чувам от гаджето най-модерно на тфойте години нещо от 13-14 годишните :-D Иначе как да я заговориш.. Еми моя ги заговаря като ме кара да ходя ги питам от де са си купили поличките :smt005 :smt005 :smt005 (мх така е :-D ) и после оная тръгне да дрънка.. Малии не може се откачи човек.. :-D И уж той ша я забива па тя мене хареса... :-D
п.п. Визирам случката от 13 май (неделя) , концерта на площад "Бетенберг" :-D По истински случай ... :smt005 :smt005 :smt005

пациентат
05-18-2007, 12:11
Абе я се стегни.. Намери си някоя 7 клас и готоо :-D Са чувам от гаджето най-модерно на тфойте години нещо от 13-14 годишните :-D Иначе как да я заговориш.. Еми моя ги заговаря като ме кара да ходя ги питам от де са си купили поличките :smt005 :smt005 :smt005 (мх така е :-D ) и после оная тръгне да дрънка.. Малии не може се откачи човек.. :-D И уж той ша я забива па тя мене хареса... :-D
п.п. Визирам случката от 13 май (неделя) , концерта на площад "Бетенберг" :-D По истински случай ... :smt005 :smt005 :smt005

ДА ДА НАЛИ МОМИЧЕТАТА НА ТАЗИ ВЪЗРАСТ ЧЕ И НА МОЙТА ПОВЕЧЕТО СА ТАКИВА БЕБЕТА ЧЕ НЯМАМ ДУМИ ! ! !

05-18-2007, 15:26
Да ако става на въпрос тея момичета от 13 до 16-17 години повечето са големи лигли. Но нали знаеш по-голямо момиче по-големи изисквания ;-)