PDA

View Full Version : Ima li neshto losho ako...



05-18-2007, 11:54
ima li neshto losho ako sym s prezervativ i sled kato svyrsha ne si go izvadq, a prodyljaakta do 2ro svyrshvane ? shtot` mislq 4e svyrshvam mn byrzo a taka 2 pyti shte e dobre... a i na men ne mi spada ... :roll:

Schnitzer
05-18-2007, 11:56
Може да се скъса най-много а това ще е белята :wink:

Sh@d0w
05-18-2007, 11:56
абе незнам дали има лошо ама ти препоръчвам да си го смениш щото туко виж се изхлузи или нещо друго...абе айде нема да те мързи :wink:

05-18-2007, 12:00
mi ne niama losho mahni go , izmii go i pak go nahluzi!!! :smt017 ](*,)

05-18-2007, 12:01
e to tfa lesna rabota, ma nali cakata e tq da ne razbere che sym svyrshil 2 pyti ;) 4e si balo mamata tfa samo4uvstvie dea...

MaKiNgMeCraZy
05-18-2007, 12:03
Свидят ти стотинките за презервативи, че искаш да изкараш 2 ебанета с 1 ?! Ох мале ... купи си там 2-3 презерватива и всеки път като свършиш махаш презерватива, хвърляш го, измиваш се добре, слагаш следващия и продължаваш ...

Schnitzer
05-18-2007, 12:03
Кво те грее не :-D сменяш и продължаваш :P

MaKiNgMeCraZy
05-18-2007, 12:03
e to tfa lesna rabota, ma nali cakata e tq da ne razbere che sym svyrshil 2 pyti ;) 4e si balo mamata tfa samo4uvstvie dea...


Хах явно пропуснах да кажа, че си тъп комплексар ... като нещеш да разбира най-много да и докараш някоя беля на главата

cacegka_3a_cekc
05-18-2007, 12:05
na opakovkta na prezervativite pi6e : "ZA EDNOKRATNA YPOTREBA!" ](*,)

Schnitzer
05-18-2007, 12:06
e to tfa lesna rabota, ma nali cakata e tq da ne razbere che sym svyrshil 2 pyti ;) 4e si balo mamata tfa samo4uvstvie dea...


Хах явно пропуснах да кажа, че си тъп комплексар ... като нещеш да разбира най-много да и докараш някоя беля на главата
Аууу,поне ще има кои да му вика "Тате" :-D

MaKiNgMeCraZy
05-18-2007, 12:07
Дам, ама ако момичето е неквУ малко?! Абе ... ужас ...

05-18-2007, 12:07
e to tfa lesna rabota, ma nali cakata e tq da ne razbere che sym svyrshil 2 pyti ;) 4e si balo mamata tfa samo4uvstvie dea...


Хах явно пропуснах да кажа, че си тъп комплексар ... като нещеш да разбира най-много да и докараш някоя беля на главата


a ti pa kato ne znaesh kvo e da imash _)_ mejdu krakata ne davai takiva komentari 4e tfa e problem pri vsi4ki neopitni... taka che vlizai v polojenieto

05-18-2007, 12:07
e to tfa lesna rabota, ma nali cakata e tq da ne razbere che sym svyrshil 2 pyti ;) 4e si balo mamata tfa samo4uvstvie dea...

???? s kvi hora pravite sex be detsa?!?!?!

tia shte se nadue che si svarshil dva pati li??
ili na teb shte ti e gadno, ako tia razbere che svarshvash barzo?

05-18-2007, 12:09
i mersi na vsi4ki koito pisaha ;) pomognahte mi da ne izglupeq
a za ednokratnata upotreba- tfa pak shteshe da si e ednokratna, shtot nqmashe da go svalqm :D nz4... izprostqh, ae \\//

Schnitzer
05-18-2007, 12:09
e to tfa lesna rabota, ma nali cakata e tq da ne razbere che sym svyrshil 2 pyti ;) 4e si balo mamata tfa samo4uvstvie dea...


Хах явно пропуснах да кажа, че си тъп комплексар ... като нещеш да разбира най-много да и докараш някоя беля на главата


a ti pa kato ne znaesh kvo e da imash _)_ mejdu krakata ne davai takiva komentari 4e tfa e problem pri vsi4ki neopitni... taka che vlizai v polojenietoДа но кат е неопитен поне да не го крие,ами да смени и да е сигурен че няма да изникне проблем :wink:

05-18-2007, 12:10
еднократна значи една еякулация

Sh@d0w
05-18-2007, 12:10
i mersi na vsi4ki koito pisaha ;) pomognahte mi da ne izglupeq
a za ednokratnata upotreba- tfa pak shteshe da si e ednokratna, shtot nqmashe da go svalqm :D nz4... izprostqh, ae \\//

браво помогнахме на още една заблудена душа да открие правия път АМИН :-D

05-18-2007, 12:11
ne go kriq... nali go kazah ;)
a i mislq 4e s vyprosa mi si lichi :P

MaKiNgMeCraZy
05-18-2007, 12:12
a ti pa kato ne znaesh kvo e da imash _)_ mejdu krakata ne davai takiva komentari 4e tfa e problem pri vsi4ki neopitni... taka che vlizai v polojenieto




Аз не знам к'во е да имаш к*р между краката, ама мога ти кажа, че е много по-добре момичето да знае, че е свършил и да повторят, отколкото след 9месеца да реват и двамата.Тоз за самочувствие говори .. щом иска да праи такива мизерии значи е комплексар.. теб като не ти е ясно как са нещата от женска гледна точка не се обаждаи.И много добре знам к'во е като е неопитен .. не е задължително да свършва бързо .. ма както и да е ..

05-18-2007, 12:13
i mersi na vsi4ki koito pisaha ;) pomognahte mi da ne izglupeq
a za ednokratnata upotreba- tfa pak shteshe da si e ednokratna, shtot nqmashe da go svalqm :D nz4... izprostqh, ae \\//

браво помогнахме на още една заблудена душа да открие правия път АМИН :-D

toq pa.... pravil sym go 3-4 pyti, ama si blyskah glavata da izmislq neshto :D

05-18-2007, 12:14
toq pa.... pravil sym go 3-4 pyti, ama si blyskah glavata da izmislq neshto :D

blaskaia blaskaia nakraia ia lasna i tia ze che te naplu

05-18-2007, 12:15
a ti pa kato ne znaesh kvo e da imash _)_ mejdu krakata ne davai takiva komentari 4e tfa e problem pri vsi4ki neopitni... taka che vlizai v polojenieto




Аз не знам к'во е да имаш к*р между краката, ама мога ти кажа, че е много по-добре момичето да знае, че е свършил и да повторят, отколкото след 9месеца да реват и двамата.Тоз за самочувствие говори .. щом иска да праи такива мизерии значи е комплексар.. теб като не ти е ясно как са нещата от женска гледна точка не се обаждаи.И много добре знам к'во е като е неопитен .. не е задължително да свършва бързо .. ма както и да е ..


tfa go bqh pisal az...
e dobre de, ne znaeh 4e e takyv riska da se skysa... az do sa kato sym go pravil nikoga ne mi se e kysal, daje sym go raztqgal s ryce kolkoto moga i se raztqga katooo..... nz kvo ama ne se kysa ( btw.... kazvam si 4e sym neopiten, vypreki 4e sym go pravil nqkolko pyti)

05-18-2007, 12:33
( btw.... kazvam si 4e sym neopiten, vypreki 4e sym go pravil nqkolko pyti)

lape, tova che si go pravil 5 pati nishtishko ne znachi

05-18-2007, 12:35
nali i az tfa imam predvid v skobite..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: