PDA

View Full Version : кажете ми ...



GoLdy
05-18-2007, 12:56
ся аз мн си харесвам 1 момченце и тои е сърфист и футболист,
аз не разбирам нито от едно от двете , неща да се правя на мн открехната но ми кажете нещияко др за обща култура ;)
благодаря предварително

05-19-2007, 10:28
Е разни мачове не си ли гледала

cherinka
05-19-2007, 10:31
И мен никва ме няма на тия теми, и почти винаги изцепвам нещо от сорта на "Аз ли? Аз мога да играя футбол. Какво му е сложното, просто гониш топката" или некъв такъв тъпизъм.

аххаха, еми няма да му говориш за футбол, пък и кое момче желае още в началото приятелката му да се бърка в личния му живот..
като за начало си говорете за нещата от живота и за живота от нещата.

aniezina
05-19-2007, 10:43
Еми накарай го да те научи :wink: Моя бившия беше луд на тема футбол, и умираше да ми обяснява кво е тъч, кога има фал и още такива...много беше забавно...за него де :-D Или пък му кажи :" Искаш ли да играем на футбол?..Аз ще съм вратарката а ти ще ми вкарваш голове с двете си топки?..." Е тва изречение ако е придружено с палаво разтваряне на краката, полудяват...пробвала съм :-D Абе ако имаш малко въображение можеш да извлечеш много от незнанието си :wink:

Presley
05-19-2007, 11:26
Помоли го да те научи,така ще е най-добре , аи ще е + эа вас ;-)

sh3_1s_7h3_0n3
05-19-2007, 11:32
пфф аз миналата година...заради едно момче гледах всички мачове...следях първенства, коментари...вестници си купувах...в интернет четях...
уеко бях изтрещяла на тема футбол... нашите даже почнаха да ме гледат странно...че и знаех и за тенис, и за плуване...аве, мани мани... и т'ва само за едно момче... поне си обогатих общата култура тогава... но скоро не съм гледала ни един мач...не, защото не обичам или ми е досадно... а просто..... нямам време И за това... 8)

BWald0rf
05-19-2007, 12:43
Амии аз пък доста гледам футбол.но не разбирам защо трябва да си говорите за това.След като не разбираш и не ти е интересно не би трябвало да си говорите за тфа и толку :)

rosskata
05-19-2007, 13:04
Няма смисъл да се правиш на заинтересована от футбол, само и само да го впечатлиш. Поне аз така си мисля. Всe ще имате общи теми за разговор...

GoLdy
05-22-2007, 10:23
na men mi e zabavno no nerazbiram :D (mb za tva)
sega pone znam kakvo zna4i na6ta sistema 442

BlueDevil
05-22-2007, 10:26
И моя е луд на тема футбол, обаче си говорим за съвсем различни неща от самото начало. Ако почне да ми обяснява нещо за футбол му казвам:
"Да ти кажа ли, че не си си намерил слушател или сам ще се сетиш?"
И млъква :lol: