PDA

View Full Version : какво да правя



05-18-2007, 12:02
здравейте! искам да ви помоля за съвет. в моето училище има едно страхотно момче(с две години по-голям, но това няма никакво значение). страшно много го харесвам. винаги си казваме здрасти, в много добри отношения сме. винаги се усмихваме един на друг, но когато завърже разговор аз не мога да кажа нито една думичка. опитвам се да се поотпусна, но никога не става. какво да направя, за да мога да привлека вниманието му? той почти винаги е заобиколен от приятели. моля ви помогнете :( :( :( :(

Sw0rDz
05-18-2007, 12:06
Да бе знам ги тия . Кат станат на 13-14 годинки и ни игнорират момичетата. Ае точнио затова ще се занимаваш с такива на твоята възраст. Като те гледам си около моята възраст. Зяпаш батковците а ? Ти може да го харесваш но той ще си играе с теб. По въпроса : Намери обща тема за говорене ако е възможно.

Presley
05-18-2007, 18:36
Еми няма как да ти помогнем особено...!Какво да ти кажа ,освен-отпускай се и не мисли эа глупости от сорта на `дали ще ме одобри`...!Като сте эаедно и говорите эа нещо не премисляй всяка дума, а си говори свободно!Представяй си че си сред твоите приятели!

Juicy_Lucy
05-18-2007, 18:52
няма от какво да се притесняваш пред него..отпусни се и си помисли ,че не е някой свръх човек примерно или нещо повече от теб..просто бъди себе си-банално казано,ама си е така..

BAYO
05-19-2007, 10:10
Еми няма как да ти помогнем особено...!Какво да ти кажа ,освен-отпускай се и не мисли эа глупости от сорта на `дали ще ме одобри`...!Като сте эаедно и говорите эа нещо не премисляй всяка дума, а си говори свободно!Представяй си че си сред твоите приятели!

Съгласен съм. Кфото и да казваме , ти си тая, дето тряя да действа. Просто се успокой, не си мисли глупости, говори така, всякаш се познавате от много време, забавлявай се, к'ф е смисъла да се сдухваш баш тогава? Айде...

Nassgerrack
05-19-2007, 10:41
Спокойствие, търпение и непукизъм :smt023

изгонена__от__рая
05-19-2007, 11:18
здравейте! искам да ви помоля за съвет. в моето училище има едно страхотно момче(с две години по-голям, но това няма никакво значение). страшно много го харесвам. винаги си казваме здрасти, в много добри отношения сме. винаги се усмихваме един на друг, но когато завърже разговор аз не мога да кажа нито една думичка. опитвам се да се поотпусна, но никога не става. какво да направя, за да мога да привлека вниманието му? той почти винаги е заобиколен от приятели. моля ви помогнете :( :( :( :(

Според теб добри отношения е да се усмихвате и да си кажете здрасти без да можете да завържете разговор :-s А ти от какво толко се притесняваш та не можеш да кажеш думичка?Да не би да говориш с Господ?Спокойно говори с него :smt006