PDA

View Full Version : Как се целува .



Sw0rDz
05-18-2007, 12:03
Така . Знам че повечето от вас са се целували нормалния начин(уста в уста хаха) и с език и може да го ударите на флууд или глупости. Та сега ви питам сериозно. Първия път има ли някакъв начин да има няква симбиоза между движенията и да не стане някой гаф. Оф.. направо към въпроса . Ае как се целува нормално и без език ?

ПС Много сложно ми се вижда

vikipf
05-18-2007, 12:13
Хм... То май не е само един въпроса... :?
Ше отговоря на тва дето разбрах.. Начи как се целува нормално и без език... Еми как.. Като се допрат устните... Попринцип показва се привързаност с тази целувка... Може да не е само по устата .. По бузата, по ръцете...
За тва че дори ако си се целувал с мн хора и имаш там завидния опит.. Секи човек се целува по различен начин.. И за тва ако сте прекалено различни на първата целувка се получава ГАФ.. Почти винаги...

miminia
05-18-2007, 12:21
Ела и ще ти покажа :lol: Не базикам се :wink:
Както ти казаха всеки различно,просто си допирате устните като ги издаваш малко напред :wink:

sasha_90
05-18-2007, 12:21
Не се притеснявай то ще си стане от самосебе си.

Sw0rDz
05-18-2007, 12:24
Аха да от самосебе си за големите дето са го запомнили. Добре де ше видим...скоро...незнам кога.
miminia asl хахха базикам се е :-D

vikipf
05-18-2007, 12:28
просто си допирате устните като ги издаваш малко напред :wink:
Аха.. Ама не да приличат ан тия чалгаджийките по клиповете... С тия джуки.. :-D Мойте устни са нормални леко по големи... ММММ мн си ги обичам.. :smt005 Да отвлекох с еот темата.. Може без език.. значи са д апочна да обяснявам.. Седите , гледате се в очите, приближавате се, седите така допряли нослета, и леко си добирате устните, ако е то високо момчето (повечето случаи) аз обичам да му смуча долната устна или да му я хапя (лекооооо тука тряа да смв внимателни... :-D )( закачливо а не да го/я боли ) ... МХ.. Предпочитам ги пред тея с език.. Нз на мен ми показват повече любов не само страст... А с език.. Ами там въртиш си си езика, следиш партньора, внимаваш да не се заплетете, или да си глътнете езиците ( и тва се случва :smt005 ) , може леко да му/и смучеш езичето.. Абе тряа да има такт някакъв а не безразборно мляскане... :-D
П.П. Вики пие кола с сламка... Крисо казва: "Виждам че обичаш да засмукваш" , Вики: " Не само виждаш ше усетиш.." :-D

Sw0rDz
05-18-2007, 12:31
Хахахаха това е наистина изчерпателно обяснение . Не сериозно ще го имам напредвид

kofti_nick
05-18-2007, 12:32
Те така -> :smt008 :lol:

vikipf
05-18-2007, 12:40
Хахахаха това е наистина изчерпателно обяснение . Не сериозно ще го имам напредвид
Ха мойто ли? :-D Поне за целувки мога да давам акъл.. :-D Надявам се да съм била полезна на хората с по малък опит от мене.. А те сиг са малко :smt005 :smt005 :smt005

BAYO
05-18-2007, 15:24
Влезни в YouTube.com Там има един милион уроци, хем ш' ти е нагледно :mrgreen:

Ice_Queen_
05-18-2007, 15:27
Адски сериозно ще ти отг,че има търсачка и ХИЛЯДА теми по въпроса!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ronnkata
05-18-2007, 16:21
Всичко си става от самосебе си.Просто си е вродено :smt005

koalka
05-18-2007, 18:33
Има много такива теми!Ползвай търсачката.