PDA

View Full Version : кажете ми ...



GoLdy
05-18-2007, 12:24
ся аз мн си харесвам 1 момченце и тои е сърфист и футболист,
аз не разбирам нито от едно от двете , неща да се правя на мн открехната но ми кажете нещияко др за обща култура
благодаря предварително

Jackie
05-18-2007, 12:27
Щом е футболистче освен за футбол за друго едва ли има какво да говорите. Просто е прекалено ограничен, за да разбира от друго. А пък ако е с бритон наляво-надясно изобщо не се опитвай да вържеш тема, ами му показвай колко много почиташ неговия клубен отбор и внимавай да не те види с друго момченце, особено ако не е футболистче, защото много ще ти държи сметка и прочее.

GoLdy
05-18-2007, 12:36
мом4ето за което говоря не е такъв загубен идиот и е мн интересна ли4ност , която на вси4ко отгоре е умна
и все пак отгожора ти ми хареса , за6тото и явно да ли4и 4е ни си пада6 по подобни персонажи не ме кара6 да се отказвам от него

Jackie
05-18-2007, 12:44
В такъв случай разпитай познатите му с какво се занимава или просто говорете общи неща. Опознай го. ;)

cherinka
05-18-2007, 12:58
Щом е футболистче освен за футбол за друго едва ли има какво да говорите. Просто е прекалено ограничен, за да разбира от друго. А пък ако е с бритон наляво-надясно изобщо не се опитвай да вържеш тема, ами му показвай колко много почиташ неговия клубен отбор и внимавай да не те види с друго момченце, особено ако не е футболистче, защото много ще ти държи сметка и прочее.
АХха, :smt005

Ако пушиш, просто забрави да си му пред очите..
А като ти говори за неща, които не разбираш, просто стой и го гледай умно и влюбено и го изслушвай, и направи така той да си мисли, че се интересуваш и разбираш за какво ти говори.. :-D

BAYO
05-18-2007, 15:15
В такъв случай разпитай познатите му с какво се занимава или просто говорете общи неща. Опознай го. ;)



Ето така. :wink: Излизайте повечко ако може, научавай неща за него, позволи му да научава неща за тебе. Така се започва. Останалото ще покаже времето.

koalka
05-18-2007, 18:36
Не е зле да научиш кой е любимият му отбор и да попрочетеш нещо за тях, история ала-бала.Така показваш, че се интересуваш от него и нещата, от които той се интересува.