PDA

View Full Version : 6te moje li da mi pomognete?



Samotnikut
05-18-2007, 12:49
Ima edno momi4e ot moq klas!Vlubih se v nego!Vsi4ko zapo4na taka:
v 6ti klas az q haresvah i se durjah otvratitelno s neq , za6toto vidqh 4e mom4eto s koeto si stana se durje6e taka. I prosto nemoga si predstavq kak se durjah s neq!Tq misle6e 4e prosto se durja taka s neq za da se pravq na interesen kato drugite mom4eta , i doide i me popita " ti haresva6 li me , ama 4estno " az i kazah da!Tq me namrazi.Sled tova malko po malko uspqh da spe4elq priqtelstvoto , no az produljavah da q haresvam!Imah 2 priqtelki , koito sa i neini priqtelki!I sled kato ve4e bqhme mn ama mn dobri priqteli se vlubih v neq ! Az zabelqzah 4e tq haresva edin ....... , koito mn mrazeh i q pitah dali go haresva tq kakto vinagi edinstveno na men kaza 4e da .Pi6e6e mi : da mu kaja li ili ne : toi mi kaza 4e me haresva ! i Sled vreme se slu4i nai gadnoto tq prizna i te stanaha gadjeta.No kakto vinagi s tupiq mi um i kusmeta mi az kazah na edna ot priqtelkite mi da i kaje 4e sum i kazal 4e q haresvam !Sled tova po skypa az pitah kakvo e napravila kato go e 4ula i tq kaza:Emi stana i gadno , 4e edin ot nai-dobrite i priqteli q haresva!!
Az produljih da pravq glupost sled glupost!Vidqh 4e tq po4va da se vlubva v nego i samo q pitah kvo stana s .... i tq sled kato znae6e tova mn q drazne6e!Edin den sled kato zavur6ihme kogato ve4e mi be6e nabrala dosta otnovo q pitah kvo e stanalo s ....... i tq me blokira - tq mi e kazvala 4e blokira vsi4ki teq koito gi mrazi!Az nakarah edna moq priqtelka da me vkara v skonferenten 4at s neq i nego i az mn qdosan sled duma kato:mrazq te i tapak , idiot i kvo li ne i az obidih onq i suvsem ml prozvu4a i kato kum neq!Tq me namraazi adski mnogo.Sledqh vsi4ko svurzano s neq i razbrah 4e se e razdelila sled 6 mese4na vruzka s toq!
I e kazala gorkiqt - az ne si kazvam imeto - mn mi e gadno za nego ne trqbva6e da se durja taka s nego!tva naistinatrqbva6e da go 4uq za6toto ve4er mn trudno spqh i mi be6e mn tejko sled kato se skarahme !Vse pak q obi4am!I taka postepenno stanahme priqteli!Viangi koagto se razpla4e6e na men mi stava6e o6te po zle ot kolkoto na neq.Otnovo bqhme mn dobri priqteli!Mislq 4e ve4e si misle6e 4e ne q haresvam!Dnes stana ne6to mn tupo i se skarahme zaradi nego!
Az i davam telefona si kakto vinagi(mn obi4a da slu6a muzika na nego)
oba4e pak kakto vinagi go izpusna! s4upi mu slu6alkite i nqkolko 4asti lipsvaha az otidoh pri neq i vikam sa 6to go napravi tq be6e mn qdosana i vika sa kvo trqbva da ti gi pla6tam li( taka kakto go kazvam izglejda 4e tq e lo6ata no ne az bqh)I otnovo sme skarani razbira se po leko no pak e ne6to i to4no nakraq na godinata!6te6e da se razpla4e i to zaradi mene a predstavete si kvo mi be6e na mene!trugnah da q gonq sled 4asovete da se izvinq no ne me biva v teq raboti!I kazah ne druga moq priqtelka da i zvunne i da i kaje tova ot moe ime:
izvinqvai 4e prekalih i ti se qdosah taka
ne iskam da zagubq priqtelstvoto ni
povqrvai mi ne mi be6e gadno zaradi slu6alkite ,a zaradi teb
sujalqvam ....
trudno mi e da ti go kaja kakto i da e i po telefona i navunka
trugnah da te gonq 6toto be6e po napred oba4e ne me biva v teq raboti
i se vurnah
mnogo izvinqvai !
Qodsala mi se malko
za tva 4e taka se obqsnqvam
razsurdila mi se e 6toto tva koeto sum i kazal taka e izleznalo sqka6 i se karam za tva i 4e tq gi e s4upila edva li ne naro4no
A ne i e kazal dali mi pro6tava za6toto nikoga ne kazva!Samo kogato re6i mi kazva.6te moje li nqkoi da mi pomogne kak da stana po-dobur priqtel s neq za6toto ima vuzmojnost da sme v edno u4ili6te sled 7 klas taka 4e ne
iskam da sme v lo6i otno6eniq s neq pone da moga da si govorq s neq za6toto tq nikoga nqma da me haresa a da ne govorim da me obi4a!Sujalqvam za dulgata istoriq dano pone 1 q pro4ete! :D

05-18-2007, 13:07
az ti pro4etoh istoriqta pi4 :) ... iskam samo da ti kaja zabravi za tova momi4e, moje da si priqtel s neq ama ne se vprqgai tolkova. ti o6te si maluk i ne znae6, no ako v gimnaziqta nqkoe momi4e te haresa i se opitva da se sbliji s teb ti 6te vijda6 liceto na tazi koqto haresva6 sega i taka 6te izpusne6 mnogo 6ansove! - 4esno ti kazvam !

A_JoLiE
05-18-2007, 13:21
az ti pro4etoh istoriqta pi4 :) ... iskam samo da ti kaja zabravi za tova momi4e, moje da si priqtel s neq ama ne se vprqgai tolkova. ti o6te si maluk i ne znae6, no ako v gimnaziqta nqkoe momi4e te haresa i se opitva da se sbliji s teb ti 6te vijda6 liceto na tazi koqto haresva6 sega i taka 6te izpusne6 mnogo 6ansove! - 4esno ti kazvam !

Sa6toto ... i az q pro4etoh :) ...........

Jackie
05-18-2007, 13:29
В 6-ти клас си, до колкото мога да смятам си на 13 години, може би 14. Защо си усложняваш живота с такива неща, още си малък да се вайкаш толкова. Според мен е много по-важно да изградиш едно стойностно и здраво приятелство с нея, отколкото да мислиш как да я свалиш. Бих ти дал пример. 11-ти клас съм, но имам 1 момиче от класа, с което сме близки доста. Като усетя, че имам нужда от някой се обръшам към нея, до сега не ми е отказвала нищо. Когато си искам мога да я целуна или да я прегърна както и тя. Просто не е нужно да ти е гадже, за да можеш да направиш това. И на мен ми е ставало гадно като я видя разплакана или нещо не е наред, ама отивам при нея и я успокоявам най-малкото. Замисли се леко и щом е края на годината вероятно няма да я виждаш около 3 месеца. След тези 3 месеца виж как ще мислиш по въпроса.
Имаш глава на раменете не за равновесие !

Насо
05-18-2007, 13:54
Пич, с право ти казаха бъди приятел с нея.И аз имах същата история в про-гимназията. Накрая прозрях че тя е по ценна като приятелка от колкото нешто повече.И се превърнах от най-запаления и ухажор в ;-) наи-добрата приятелка.

п.с. Други риби в морето има, ма риба "Приятел" рядко ще вадиш.

Samotnikut
05-18-2007, 13:56
Na 14 sum i naistina moje 3 meseca da ne se vidim!Oab4e ako naistina sme v edno i su6to u4ili6te 6te mi dosta gadno da me mrazi!Ve4e cqla godina dori ne se opitah da q svalq 6toto purvo znam kuv 6te e rezultata vtoro iskam da sme priqteli!Tq ima mn stranen harakter taka 4e nz ako kaja ne6to kak 6te go razbere i kakvo 6te napravi!Misleh da i zvunna oba4e mai 6te precakam vsi4ko!

Digital
05-18-2007, 13:59
Na 14 sum i naistina moje 3 meseca da ne se vidim!Oab4e ako naistina sme v edno i su6to u4ili6te 6te mi dosta gadno da me mrazi!Ve4e cqla godina dori ne se opitah da q svalq 6toto purvo znam kuv 6te e rezultata vtoro iskam da sme priqteli!Tq ima mn stranen harakter taka 4e nz ako kaja ne6to kak 6te go razbere i kakvo 6te napravi!Misleh da i zvunna oba4e mai 6te precakam vsi4ko!
ше ти порасне патката ама си малък още.

BAYO
05-18-2007, 15:06
Бех се зарекъл такива дълги истории на шльокавица да не чета, и ш' си удържа на думата. НАУЧЕТЕ СЕ ПОДЯВОЛИТЕ ДА ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИКККК!!!

Сори за спама, не се сдръжах тоя път. :-#

Just_Be
05-18-2007, 16:35
Ами гадничка история....1 да ти кажа -знам,че сега каквото и да ти кажат хората от форума ест няма да ти повлиае мн -те ти казват да не ти пука повече за нея....но сърцето не можеш да го контролираш -Щом я обичаш значи е така-и докато сам не решиш това не може да се промени!!!
Направих си труда да прочета цялата тема и от нея разбрах,че тя те харесва като приятел,но е мн сърдлива :shock: защото ТЯ ти е изтървала GSM ти се е разсърдила?!?!!?!!?!
Това са глупости явно не държи толкова на теб колкото на егото си......
Всички зехте да говорите за годините.....че е на 14...еми за любовта нема граници [-( :smt018
Не мога да разбера защо във всяка тема трябва да има 1 просташко спамче от сорта:
"Ще ти порасне патката,още си малък"
.................................................. .................................................. ...........
Иначе за момчето знам какво ти е -извини и се сърдечно,но пробвай да не е по скайпа за да има повече въздейсттвие!!!

Nassgerrack
05-18-2007, 16:55
Бъди егоист, мисли за себе си.
Остави я.
Ако ти е ценна като приятелка нека остане такава.
Ти си момче, не давай на едно момиче да ти контролира емоциите.
Намери си нова любов,само така ще забравиш старата.

Може и да съм в нарушение с правилата ,но те съветвам да видиш форума,който съм оставил на подписа си. Чети докато е време.

Presley
05-18-2007, 17:41
Оф много дълго....уэорих се :-D !
По темата:
Эамисли се малко,че си само 6-ти клас!Много си малък още и тепърва ти предстоят хиляди любовни драми!По-добре недей от толкова малък да се вкарваш в такива филми!Просто не си осложнявай живота,эащото някакси е смешно!А и имай малко достойнснтво!Ти си си бил в правото си!Все пак тя ти е иэпуснала телефона...какво лошо има да се иэнервиш???Човешко е,човек трябва да цени това,което има!Няма лошо да и направиш эабележка,даже е нормално!И е да ти се сърди,при положение че тя е виновна......абе неэнам эащо правите от мухата слон.....!
А и още нещо-иэвини и се лично,а не чреэ посредници!

SweetDimples
05-18-2007, 17:52
Първо ще ти кажа, че най-добре е да престанете да контактувате с нея чрез други хора...ако искаш да и кажеш нещо, отиваш и и го казваш , но не по скайп. Щом казваш, че я обичаш трябва най-малкото да имаш смелостта на говориш с нея очи в очи. Относно държанието на момичето...ти сега трябва да си седми клас щом казваш, че може да сте в едно училище от догодина, което значи че това нещо се развива вече една година...та относно нея - незнам защо е решила, че щом веднъж си я харесвал, но не сте били заедно, изведнъж си решил ей така да и станеш най-добрия приятел. По думите ти разбирам, че искаш да си с нея, но ни питаш как да и станеш по-добър приятел. Като се опитваш да си и приятел само объркваш момичето допълнително и дори и да те харесва, ще започне да се чуди какво точно искаш от нея. Така че и кажи направо какво чувстваш и какви искаш да бъдете и в зависимост от отговора и прецени само какво ще правиш оттук нататък.

Samotnikut
05-18-2007, 20:00
Hora na 14 sum i sum 7 кlаs .az vi razkazvam kvo e stanalo v 6ti klas!Dneska tq be6e mn qdosana i qvno tva s telefona i doide dosta ! A tq ima mn stranen harakter i sa neznam dali da otida da se izvinq , da i zvunna li ili da 4akam sam da mi prosti!

Presley
05-18-2007, 21:29
Hora na 14 sum i sum 7 кlаs .az vi razkazvam kvo e stanalo v 6ti klas!Dneska tq be6e mn qdosana i qvno tva s telefona i doide dosta ! A tq ima mn stranen harakter i sa neznam dali da otida da se izvinq , da i zvunna li ili da 4akam sam da mi prosti!
Абе човеко раэбери ,че няма какво да ти прощава!Какво да ти прости-че ти е иэпуснала телефона ли???Я стига си лиэал гъэове... #-o

Just_Be
05-18-2007, 22:45
Hora na 14 sum i sum 7 кlаs .az vi razkazvam kvo e stanalo v 6ti klas!Dneska tq be6e mn qdosana i qvno tva s telefona i doide dosta ! A tq ima mn stranen harakter i sa neznam dali da otida da se izvinq , da i zvunna li ili da 4akam sam da mi prosti!
Абе човеко раэбери ,че няма какво да ти прощава!Какво да ти прости-че ти е иэпуснала телефона ли???Я стига си лиэал гъэове... #-o
Love is blind

05-19-2007, 15:12
then decrystalize it's rheum

UnaBletoLoVeU
05-19-2007, 15:29
[quote="Samotnikut"]Na 14 sum ...[quote] Как така ще си 6-ти клас и ще си на 14 :shock:

Сори за спама 8-[

Just_Be
05-19-2007, 15:34
аве момчето каза че е 7-ми клас ве :smt011 ае четете!!!!!!!!!!!! :smt013