PDA

View Full Version : ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ! СМЯТАМ,ЧЕ СИ СТРУВА!



miloto_Pilence
05-18-2007, 12:56
И така ...
Много от нас се чудят как да подържат фигурата си.Всички сме се убедили, че подлагането на различни диети или гладуване не води до никакъв резултат.
Относно фитнеса за жени, докато се достигнат желаните резултати (което става мн бавно) много от момичета се отказват от него и опитват други начини.Нека да признем,че вдигането на гирички при жените е просто едно безсмислено клатене на ръцете, същото можем да кажем и за карането на колело.Просто момичетата на нашата възраст искат някакъв резлутат, но просто не знаят как да го постигнат.Не знаят как да контрулират тялото си, как да накарат мускулите си да ги слушат, как да тренират правилно с получаването на очаквани резултати!Аз се научих на всичко това благодарение на един друг спорт - силовия трибой. Силовите тренировки ми помогнаха много за да науча тялото ми да ме слуша. Опитайте да тренирате силов трибой дори на определени от вас тежести, без да имате за цел състезание и някакви др постижения.Просто лично удовлетворение, че правите нещо смислено за себе си!

P.S. sorry ако съм ви отегчила :)

Ниго
05-18-2007, 13:04
Айдее това е новата мода. От кога мечтая да видя жени по залите да правят тяга и клек ееех...

malkoto_sladur4e
05-18-2007, 13:11
Мен ме отегчи определено и то супер много! :lol:

SuMmer`DreAm`f
05-18-2007, 13:30
Виж,мацко,ако някой иска да има хубава и стегната фигура и при това на всяка цена , трябва сам да си настоява за това , но най-важното е да има волята и желанието,за да има някакъв ефект.Аз от скоро започнах да играя волейбол,просто така за развлечение и за мое най-голямо учудване тялото ми доста се стегна(но като мислиш,че играя всеки ден).Ако правиш нещо с мерак и хъс и на теб ти е приятно , много по-бързо можеш да постигнеш стегнато тяло и стройна фигура и то без досадни диети или безсмислено гладуване. :)

miloto_Pilence
05-18-2007, 14:09
Аз също тренирам този спорт, не за нещо друго а за рзвлечение. Надявам се повече момичета да започнат да се занимават със някакъв вид спорт, обаче не с цел да имат супер тяло, а защото им се занимава. Те резултатите сами ще дойдат.