PDA

View Full Version : Една тъпа История



05-18-2007, 13:58
Ох ох охххх.ХаресВАХ едно момче.Не си говорихме но се познавахме.Няколко пъти се опитвах да се сближим но напразно.Аз мислех че тои ме харесва но тъй като все още несам да кажем на 18-20г.(макар сам преживяла много повече)сам грешала.Той тръгна с една момиче което познавам.Естествено ми стана много гадно.Един от най най добрите ми фреднове ми помогна да го забравя казваше ми да мисля за друго и го забравих.Той скъса с това момиче е аз видях моят шанс макар не мислех за него.И....пак не действах.Той пак тръгна с нея.А сега и с него и с нея сме френдове и ми е много трудно.Немога да го погледна в очите.Сама на себе си си казвам че вече него харесвам но....Плсссс несиакм да го вийдам как да го забравя.И да и сори че тряяше да четете тази моя тъпа детска историйка.

shivacheva
05-18-2007, 17:53
Не е тъпа,даже въобще...знам кво е и колкото и да се опитваш да го забравиш така няма да стане-трябва първо да си харесаш някой друг...ясно е,че ще ти е гадно,особено щом ги познаваш и двамата...и знаеш какво става между тях,но другия път,когато ти се усмихне късмета-не го изпускай!!!Късметче-опитай се да го забравиш,защото иначе ще боли дълго,без да има за какво! :wink: :) Поне опитай... :wink: ::: #-o

Just_say_no
05-18-2007, 18:13
Не е тъпа,даже въобще...знам кво е и колкото и да се опитваш да го забравиш така няма да стане-трябва първо да си харесаш някой друг...ясно е,че ще ти е гадно,особено щом ги познаваш и двамата...и знаеш какво става между тях,но другия път,когато ти се усмихне късмета-не го изпускай!!!Късметче-опитай се да го забравиш,защото иначе ще боли дълго,без да има за какво! :wink: :) Поне опитай... :wink: ::: #-o
напълно съм съгласна !!! и на мен ми се е случвало единствения начине "Клин клин избива" ако ме разбираш де...

koalka
05-18-2007, 18:14
Не ми се вярва нещо да стане.Това момиче явно доста го интересува.