PDA

View Full Version : Една тъпа История



05-18-2007, 13:58
Ох ох охххх.ХаресВАХ едно момче.Не си говорихме но се познавахме.Няколко пъти се опитвах да се сближим но напразно.Аз мислех че тои ме харесва но тъй като все още несам да кажем на 18-20г.(макар сам преживяла много повече)сам грешала.Той тръгна с една момиче което познавам.Естествено ми стана много гадно.Един от най най добрите ми фреднове ми помогна да го забравя казваше ми да мисля за друго и го забравих.Той скъса с това момиче е аз видях моят шанс макар не мислех за него.И....пак не действах.Той пак тръгна с нея.А сега и с него и с нея сме френдове и ми е много трудно.Немога да го погледна в очите.Сама на себе си си казвам че вече него харесвам но....Плсссс несиакм да го вийдам как да го забравя.И да и сори че тряяше да четете тази моя тъпа детска историйка.

Digital
05-18-2007, 14:00
с тази http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=94663 стават две тъпи истории

05-18-2007, 14:02
i na men predi nqkolko godini mi se slu4i ne6to podobno. az haresvah edno mom4e, to pak tragna s druga i na kratko kazano se polu4i kofti. to4no kogato se bqh ot4aqla nai-mnogo i si misleh, 4e toi e edinstveniq za men, namerih lubovta na jivota si. saveta koito 6te ti dam e da ne se zatvara6 v sebe si i da se ogleda6 naokolo. nqma li i drugi mom4eta?

BAYO
05-18-2007, 15:04
Ох ох охххх.ХаресВАХ едно момче.Не си говорихме но се познавахме.Няколко пъти се опитвах да се сближим но напразно.Аз мислех че тои ме харесва но тъй като все още несам да кажем на 18-20г.(макар сам преживяла много повече)сам грешала.Той тръгна с една момиче което познавам.Естествено ми стана много гадно.Един от най най добрите ми фреднове ми помогна да го забравя казваше ми да мисля за друго и го забравих.Той скъса с това момиче е аз видях моят шанс макар не мислех за него.И....пак не действах.Той пак тръгна с нея.А сега и с него и с нея сме френдове и ми е много трудно.Немога да го погледна в очите.Сама на себе си си казвам че вече него харесвам но....Плсссс несиакм да го вийдам как да го забравя.И да и сори че тряяше да четете тази моя тъпа детска историйка.

Еми ще почна отзад напред. Първо искам да ти кажа, че твоето е една верно мноо детска история. Глупаво си постъпила и ти се чудя на акъла, защо като си имала шанс, не си се възползвла. Ам тва не е мой проблем, ти си тая, дето е тряяло да помисли по въпроса тогава. Сега май вече е късно а? Той ясно ти е дал знак, че е свободен и може пак да е с тебе, ама уви, издънила си се втори път. Еми човек може да получи само 2 шанса. Първият, и един допълнителен, в който да оправи грешките. Е изтървала си ги и двата. Какво очакваш сега? Да ти кажем, да не го виждаш? Ми тва само ти можеш да си го поставиш като цел и да я следваш, защото ние квото и да ти казваме е без значение. Ми да, забрави го, продължи напред, хвани си гадже, бъди по-отговорна. Айде, тва е от мене.

koalka
05-18-2007, 18:37
Digital, мерси.Такава тема има вече.