PDA

View Full Version : izpyknali o4i



sladko_bebchence
05-18-2007, 15:16
hodi li na izpyknali o4i briton i s kaf grim moga da gi napraq da ne izglejdat 4ak tolkova izpyknali??

wertyusa-f
05-19-2007, 14:06
При този случай се изисква черен молив.Очната линия задължително с черен молив(нанеси го вътре и така оптически ще се затворят).Спирала сложи само на горния клепач!
Тъмен тон върху целия клепач сенки и по-светъл по веждата.
Бритонът или прическата като цяло не зависи толкова от очите, колкото от формата на главата.Ами няма лошо да се пробва, мисля че ако гримът се постави ок, бритонът няма да е проблем!
Успех!

just_smile_{F}
05-19-2007, 22:09
миииии определено нен използвай светли сенки:) използвайчерен молив

charovnata_
05-20-2007, 12:23
mi da ti kaja za britona ne zavisi samo ot ochite ti a i syshto ot formata na liceto ustnite a za grim sysyto se vzia pod vnimanie ne kakvo shte ti otiva na ochite a na cqloto lice po dobre popitai speciqlist

sladko_bebchence
05-20-2007, 12:58
ami az izpolzvam 4eren moliv na brooklin i sym mn dovolna kato cvqt mn e plyten oba4e postoqnno mi se razmazva dolu pod o4ite na dr ne ta kajete mi nqkoi hubav parite nqat zna4enie.ina4e kosata mi e kat kukli4kata na avatara mi sy6tiq cvqt,dyljina i pri4eska i gore dolu liceto mi e takava forma.kato malka imah briton no stoe6e otvratitelno i sq se 4udq ako naprimer si go izpraqm dali nqma da e po-dobre....ina4e nz dali nqma mi izglejdat po-golemi o4ite..