PDA

View Full Version : Един пръст vs един хуй



TanaHapka_
05-18-2007, 16:36
Евала pe0pl3! Проблема ми е следния няя да овартам.. снощи докато се самозадоволявах сама... направих нещо странно... 8-[
Еми ... :oops: нали ми стана яку мега кефФ ... и си бракнах с малкия прас в клитора... и го вкарах до кокалчето от което ме заболя... бах :shock: то не беше болка за умиране.. ами някво мн0о странно нз като притапена болка ама се осети.. нали после далго време около 5мин тфа осещане го имах.. и после мина... И значи сега.. аз сам на 15 и въпроса .. щом с малкия ми прас осештам тая болка и сещате се?! :oops: 8-[ ... представям си с пенис... аз съм детствена да кажа .... кажете мноо ли ше ме боли :( хора плаша се... баси малкия прас не е нищо в сравнение с един наежен х*й :( .... даи те си мнението, моля! Благодаря! :cry:
П.П. Отговорете на анетата:)

sladko`eFche
05-18-2007, 16:50
huu 4e v klitora si si bruknala
ina4e po temata-s mom4e 6te se vuzbudi6 pove4e i ako e dostatu4no nejen nqma da te boli mn

Schnitzer
05-18-2007, 16:51
Моето маце го болеше само малко в началото,но не беше болка за умиране 8) (според неините думи де...)

malka_sladuranka
05-18-2007, 16:53
И на 15 години си "бъркаш в клитора"... В училище едно време учета, че в клитора не трябва да се бърка... :-s

Striker
05-18-2007, 17:20
То ако болеше от секса,щяха ли да го правят :-({|=
Първите няколко пъти ше те боли спох :-D

sh3_1s_7h3_0n3
05-18-2007, 17:41
няма да те боли чак толкова... просто ще кажеш на приятеля си първо с пръст...и постепенно като те 'разработи' отдолу... (даже ще ти стане и приятно)... и после няма да те боли...още си тясна за т'ва така..сп0кс, не е болка за умиране...

Ice_Queen_
05-18-2007, 17:45
О.к,като си бръкна в клитора,вагината ти нададе боен зов че и тя иска нали?


Отг : Не беше кои знае каква болка за умиране

Escarina
05-18-2007, 17:47
С кво си си бръкнала в клитора?По принцип не можеш да си вкараш твоя "пръс" там може малко по-надолу...Споко не боли ако се отпуснеш и си правиш кефа.

05-18-2007, 17:59
От кога клитора има дупка? :roll: :lol:

`Death`Whore``
05-18-2007, 18:02
1. Клиторът е на около 2 сантиметра от вагината.
2. Във вагината няма кокал.

optical_illusion
05-18-2007, 18:09
маце в клитора и да искаш няка как да си бръкнеш =D>
а иначе по въпроса ти,мен лично си ме болеше но интересното че болката беше примесена с удоволствие и удоволствието надделя пред болката :-D

05-18-2007, 18:54
Евала pe0pl3! Проблема ми е следния няя да овартам.. снощи докато се самозадоволявах сама... направих нещо странно... 8-[
Еми ... :oops: нали ми стана яку мега кефФ ... и си бракнах с малкия прас в клитора... и го вкарах до кокалчето от което ме заболя... бах :shock: то не беше болка за умиране.. ами някво мн0о странно нз като притапена болка ама се осети.. нали после далго време около 5мин тфа осещане го имах.. и после мина... И значи сега.. аз сам на 15 и въпроса .. щом с малкия ми прас осештам тая болка и сещате се?! :oops: 8-[ ... представям си с пенис... аз съм детствена да кажа .... кажете мноо ли ше ме боли :( хора плаша се... баси малкия прас не е нищо в сравнение с един наежен х*й :( .... даи те си мнението, моля! Благодаря! :cry:
П.П. Отговорете на анетата:)
А я сега си представи главата на едно БЕБЕ :smt005 :smt005 :smt006
страшно няма, споко.
тва химената е като бандеролата, най-лесната работа. Никой не е умрял от загуба на девственост, виж, отраждане много са умряли.

ThePainIsReaL
05-18-2007, 19:11
Абе хора .. как ще си вкарате пръсти в клитора? Бахти глупостта! Да не мислиш, че пишката му в клитора ще ти влезе?
Хех .. айде няма нищо. Повече ще четеш по биология и ще си наяно, че полов контакт се осъществява не в клитора, а във вагината.
Иначе мен не ме боля от един пръст. Никак даже. Всъщност ми беше приятно.
И съвсем леко ме заболя от половия му орган (уфф .. как се изразявам само)

koalka
05-18-2007, 19:43
Тясна си, а и си девствена.За всеки си е индивидуално, при един боли повече, при други не толкова, при трети-даже никак.

silver_angel
05-18-2007, 20:08
Абе хора .. как ще си вкарате пръсти в клитора? Бахти глупостта! Да не мислиш, че пишката му в клитора ще ти влезе?
Хех .. айде няма нищо. Повече ще четеш по биология и ще си наяно, че полов контакт се осъществява не в клитора, а във вагината.
Иначе мен не ме боля от един пръст. Никак даже. Всъщност ми беше приятно.
И съвсем леко ме заболя от половия му орган (уфф .. как се изразявам само)

men dori , o4udva6to, no ne me zabolq izob6to 8)

TanaHapka_
05-19-2007, 18:01
Мерси много за постовете ви :) искам да се извиня за тапата ми нелепа грешка да обаркам клитор с вагина.. сещате се?! Съжаляжам, радвам се все пак, 4е сте разбрали тапата ми главица какво е имала в предви ..понеже повечето пишат "с кво си барка" КАЗАХ С ПРЪСТ БЕ! :twisted: :evil: .. се 1 :D благодаря ви отново ! :smt006 :roll: