PDA

View Full Version : Въпрос



Just_Be
05-18-2007, 17:07
Прочетох 1-2 темички....написани от 11-12 годишни момичета и момчета,много ми е интересно -вие на 11-12 вече секс и свирки ли праите?!??!?!! :shock:
Имаше неколко теми от момичета на 11 които питат как да праят свирка на гаджето си........ :shock: :shock: много ми е интересно на 11 вече за тва ли мислите ,че и правите???????
СПОРЕД ВАС ВЪОБЩЕ НОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА?????разбирам както във форума "любов" да има за целувки но.......?!??!?
на 11-12-13 вече секс и свирки ли праите?? :shock: :shock: :shock:

kat4enceto
05-18-2007, 17:13
явнооо......... :smt013

Striker
05-18-2007, 17:17
Щом са намерили с кой да го праваят,нека го правят.... :-({|=

gafinka
05-18-2007, 17:19
poprincip tova ne e normlano no qvno malkite pikli go namirat za normalno...te neznaqt za kakvo se borqt sex 6te pravqt...ta izob6to az se pitam moje li da izpitat udovolstvie ot sexa?

wertyusa-f
05-18-2007, 17:28
Според мен това е адски неморално, дори невъзпитано...това са деца, аз на 11 играех все още пред блока и играех на barbie..не знам или аз съм със стари и консервативни концепции(не съм пуритан, доколкото познавам себе си), или се получава :криворазбраната цивилизация" в случая демокрация.Аз не мога да назова дете, това същество, което пребивава на земята едва 11 години и вече прави фелацио, секс и подобни, неприсъщи за възраста постъпки и действия.Няма го детското, то е опетнено и замърсено.И другия ми въпрос е къде са родителите на тези 11 12 13 дори 14 годишни и ми е интересно как гледат в очите родителите си, след като са доставили поредното удоволствие на иванчо или "онзи батко, пичът" примерно.
Сега не желая да чета изказвания от типа "ами, когато се почувства че го иска макар и на 13 защо не". Защото не е редно просто, не е морално, поне аз не мога да приема това нещо за нормално.Това ако е моето дете, може би ще се поболея.
P.S.Не чета морал на никого, просто изразявам мнението си.
O tempora, O mores!

Just_Be
05-18-2007, 18:02
мнението ти е вярно!!!! =D> =D> -много ми е интересно как може да има на 16--17 год,хора които пишат във форума и казват,че са девствени.поне такиа теми има....а 11 годишните и 10 год извиняяй много ама.......... :-#

kuber
05-18-2007, 18:16
Според мен това е адски неморално, дори невъзпитано...това са деца, аз на 11 играех все още пред блока и играех на barbie..не знам или аз съм със стари и консервативни концепции(не съм пуритан, доколкото познавам себе си), или се получава :криворазбраната цивилизация" в случая демокрация.Аз не мога да назова дете, това същество, което пребивава на земята едва 11 години и вече прави фелацио, секс и подобни, неприсъщи за възраста постъпки и действия.Няма го детското, то е опетнено и замърсено.И другия ми въпрос е къде са родителите на тези 11 12 13 дори 14 годишни и ми е интересно как гледат в очите родителите си, след като са доставили поредното удоволствие на иванчо или "онзи батко, пичът" примерно.
Сега не желая да чета изказвания от типа "ами, когато се почувства че го иска макар и на 13 защо не". Защото не е редно просто, не е морално, поне аз не мога да приема това нещо за нормално.Това ако е моето дете, може би ще се поболея.
P.S.Не чета морал на никого, просто изразявам мнението си.
O tempora, O mores!

Подкрепям те напълно, с теб съм!

neli_15_sexy
05-18-2007, 18:30
i az sam na tova mnenie az sam na 14 i dori o6te ne sam se celuvala pak moiata priatelka koiato e na 12 ve4e go e pravila ne ia razbiram kak moje az dori o6te igraia na narodna topka ne e laja i na men mi haresavt mom4eta no tova nenormalno beee kak moje da mislit za tova 4e az na 13 razbrah kakvo e tova sex ina4e sam si mislila 4e e samo celuvki tia kurveta o6te malki ni6to niama da stane ot tiah taka e kvo tva e istinata 4ustvala se gotova ma za kva gotovnos mi govori6 tva e istinska ludost i taka seki pravi kakvoto si iska ama tva ne e normalno prosto [-X [-X [-X [-X ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) 4ao :smt006

optical_illusion
05-18-2007, 18:34
очевидно децата днес се развиват мноооооооооооого бързо ](*,)
интересно ми е-след като днес на по 11 почват да мислят за секс и свирки,нащите деца на по 6-7 ли ще се чувстват готови за това?

cherinka
05-18-2007, 18:35
Ама това са ебавки, бе хора.

Много добре знаем, че един нормален себеуважаващ себе си и семейството си родител не би взел компютър на 10-12 годишното си дете, защото дори аз да съм на 16г. нашите си мислят, че завързвам някакви запознанства по нета и се страхуват, защото онези реклами, ако се сещате по телевизията за "здравей, аз съм Поли на 13г." -"Здравей, аз съм наско на 15г, " а всъщност е дърт , са им размътили страшно много мозъците.

А и кое нормално момче от 17 на горе би се занимавал с момичета под 13г.

А и едва ли някой от форума познава такива индивиди.
Тва са измишльотини.

Или поне аз не вярвам такива неща да се случват.
Разбирам от 8ми клас на горе да се случват нещата, защото телата на момичетата започват да се развиват някъде тогава, но момиче 5-6-7ми клас.. невъзможно е просто.

Та те НЯМАТ ГЪРДИ, не могат да вържат един смислен разговор с момчето до тях..............

`Death`Whore``
05-18-2007, 18:38
Лошото е, че някои от темите не са ебавки...за пример е една позната...голямо курве, от около 13 годишна я ебат и пуска на почти всеки срещнат, а се натиска на всеки срещнат /подбира :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 /. А тя сега е на 18 май, а по-малките от нея сигурно се учат от такива като нея и го смятат за нормално...сигурно има и такива на 12.

wertyusa-f
05-18-2007, 18:43
Казвам откровено ПОЗНАВАМ такива деца и съм наясно за какво става въпрос.На 13 няколко момичета направиха аборт..няма какво д акоментирам повече. АЗ си изразих мнението.Сега според мен и на 14 и на 15 и на 16 и на 17 и на 18 не е подходяща възраст за секс.
Или ще сте ученици и ще си гледате уроците и училището, или ще хващате магистралата и ще се издържате, защото на 16 като вече като те е минала цяла казарма, не струваш и левче...ясна ми е работата.
до 18 години човек е УЧЕНИК,а не сексиграчка. И аз съм била на 15(преди няколко години) и съвсем други неща ме вълнуваха, а не се чудих като сегашните на кого каква поза да покажа.
До момиченцето, което е на 14...евалата ти правя.Продължавай си така, ти си дете.За всичко има време...няма да ставаш от 17 годишна още парцал в ръцете на търсещи удоволствия.

KyKJlu4KaAa
05-18-2007, 18:43
ae vii tyka ko sa praite..ve.sashtite ste biliii..!! po4ti si4ki si praqt sefteto na 14 g0dini...nqma ko da sa lyjim..ai stiga ste gi oprevkali..sq tyka sa praite.....na golemite veche.....mnogo zle.. !!!! [-X i ko kyt sa ebyt na 13 godini..em da sa ebyt we.ko tolkova... :::

koalka
05-18-2007, 18:44
Еми не мога да ти кажа, но явно да!Сега и това правят.Малее, аз на 11 въобще не съм си мислела за такива неща. :shock: :shock:

wertyusa-f
05-18-2007, 18:46
ae vii tyka ko sa praite..ve.sashtite ste biliii..!! po4ti si4ki si praqt sefteto na 14 g0dini...nqma ko da sa lyjim..ai stiga ste gi oprevkali..sq tyka sa praite.....na golemite veche.....mnogo zle.. !!!! [-X i ko kyt sa ebyt na 13 godini..em da sa ebyt we.ko tolkova... :::
Не съди за хората по себе си.

`Death`Whore``
05-18-2007, 18:46
Аз си направих "сефтето" на 18 години. Е баси, когато бях ученичка, мръсницата на класа беше една, която май се изчука за пръв път в 8-ми клас, т.е. на 15 години. И бяха 2 момичета в класа, които правиха секс толкова рано. KyKJlu4KaAa, отивай да те ебат и тихо.

Just_Be
05-18-2007, 19:23
Вижте .....значи за секс и свирки всички си мислят и се бъзикат ест :lol: :lol: и на 11 и на 12 и на 13 и до доста голяма възраст....но тва че го мислят ае карай естествено е....ТЕ ГО ПРАВЯТ?!??!?! :shock: :? Не е толкова в мисленето колкото в действието

Chacho
05-18-2007, 20:58
Като всичко живо говори за това,а на тех им не е толкова ясно...ще пробват и още как.Обаче е и факт,че пубертета ни бие по-рано от каките и батковците на по 20-25 (на 15 съм,момче).На тая възраст можем вече да се размножаваме,почваме да мислим за това на всеки няколко секунди и т.н. Хиляди са причините да не се спираме на тази възраст.Наистина на 11-12 не е много удачно,щото тогава тамън ги подбира тая възраст,нооо от 13 натам става една мнооого драстична промяна.Закво ли и обяснявам,вие си знаете как стоят нещата покрай пубертета.Просто помислете...някои момичета на по 14-15 имат по-големи цици от вашите,а на нас момчетата на тази възраст ни се налага да се бръснем през 1-2 дни.Тая визия не ви ли устройва за хора,които да го правят.Мисля,че дори можем да преценим,дали обичаме някого достатъчно,че да го направим с него.Не знам откъде направихте тия изводи и ни заковахте забранените граници,но долавям нотка на комплексарщина в този и онзи пост.Обмислете що за хора сте вие,за какво се борите и тогава решете,вие ли сте хората да четете лекции за морал и т.н. на непознатите "дечковчета".Малко повече емоция вложих в тоя пост,затова повтарям горе долу едно и също нещо,но надявам се може да извадите смисъла зад думите ми.Лек ден...в същност лека нощ и не толкова консервативно ;)

изгонена__от__рая
05-18-2007, 21:10
Мда....Всяка нова тема е: "На 11 съм как се прави свирка?","Духане и свирка едно и също ли е?" "На 13 съм какво е оргазъм?"Или пък почти на 10 съм и много ме боли отзад.Какво да правя?Еми играй си с куклите!Когато бях на толко игрех на стражари и апаши :D Според мен не е нормално едно дете на 10 години да има повол контакт с батко на 23.Че като 10годишната геройня стане на 23 с каква бройка ще е :roll:

wertyusa-f
05-18-2007, 21:15
Като всичко живо говори за това,а на тех им не е толкова ясно...ще пробват и още как.Обаче е и факт,че пубертета ни бие по-рано от каките и батковците на по 20-25 (на 15 съм,момче).На тая възраст можем вече да се размножаваме,почваме да мислим за това на всеки няколко секунди и т.н. Хиляди са причините да не се спираме на тази възраст.Наистина на 11-12 не е много удачно,щото тогава тамън ги подбира тая възраст,нооо от 13 натам става една мнооого драстична промяна.Закво ли и обяснявам,вие си знаете как стоят нещата покрай пубертета.Просто помислете...някои момичета на по 14-15 имат по-големи цици от вашите,а на нас момчетата на тази възраст ни се налага да се бръснем през 1-2 дни.Тая визия не ви ли устройва за хора,които да го правят.Мисля,че дори можем да преценим,дали обичаме някого достатъчно,че да го направим с него.Не знам откъде направихте тия изводи и ни заковахте забранените граници,но долавям нотка на комплексарщина в този и онзи пост.Обмислете що за хора сте вие,за какво се борите и тогава решете,вие ли сте хората да четете лекции за морал и т.н. на непознатите "дечковчета".Малко повече емоция вложих в тоя пост,затова повтарям горе долу едно и също нещо,но надявам се може да извадите смисъла зад думите ми.Лек ден...в същност лека нощ и не толкова консервативно ;)

Прощавай, ти последиците от Чернобил ли описа?

never_be_you
05-18-2007, 22:19
За едно нещо съм адски благодарна-ЗА ТОВА ЧЕ ИМАХ ДЕТСТВО!
Аз наистина познавам такива момиченца дето са на 12-13 години пък се ебат със 27 годишни :shock: ......тва за мен е не ненормално ами незнам и аз как да го нарека! Ония ден стоя на лафката и чакам да си купя да ям и чувам някакви 5-класнички да говорят дали галтали :shock: :shock: :shock: останах като грамната !!!
Но ако днешната младеж продължи да се развива с тая скорост ще пренаселим Земята в близките 4-5 години :smt012 :smt012 :smt012

Just_Be
05-18-2007, 22:21
пххахах No Comment!!! :lol: :lol: :lol:

Adwokat
05-18-2007, 23:46
malki guzoblizanki i malki podlizurkovci.

SINDEL
05-19-2007, 07:41
Правят за жалост. Много ме е яд на такива някви лапета дето току що открили, 4е си имат к*р или п*тка и дай да се е*ем ве4е, дай да правим свирки, дай да пускаме анално и квото още там се сетиш.. И после "Ама като ми се празни в дупето ще забременея ли?", "Лапнах му го и ми се изпразни в устата, помощ!"
Айде, тва едно на ръка, ама не се ли замислят, 4е то организмът им не е още готов за такива неща?! Някои моми4енца още не им е идвало, ама са сменили ве4е няколко партньора. На мом4етата им е по 10 санта дълъг и 2 дебел и единственото, което ги притеснява е дали щели да могат да си задоволят гаджето.

coteto
05-19-2007, 07:58
po princip ne e normalno ama izob6to ne e.abe az nqmam dumi prosto.
ako sa gi glezili mnogo roditelite im taka se polu4ava(mn zavisi ot tva)i ot tova kak decata im 6te go vazpriemat tva glezene.sega o6te ot 11-12 da praqt sex.da se mislqt za golqma rabota "vijte me koq sam az" nqkvo lape 10 god 6te mi xodi po diskotekite.te ne 4e sa porasnali ama se milsqt za takiva [-X ama taka ne stava

{CinDerella}
05-19-2007, 14:51
не мога да проумея,вече от толкова малки и за какво мислят.новото поколение е трагедия направо.макар да съм на 15 мисля така и не мога да повярвам като чета техните истории. :smt017

fulldelight
05-19-2007, 15:00
Ами кво да ти кажа.....повечето деца си мислят, че на 13-14 вече са ного големи, а да не говорим за 11................тва за мен е много лошо и не мисля, че е редно деца да се е*ат като кучета, ама няма кво да се направи...

05-24-2007, 04:02
i az sam na tova mnenie az sam na 14 i dori o6te ne sam se celuvala pak moiata priatelka koiato e na 12 ve4e go e pravila ne ia razbiram kak moje az dori o6te igraia na narodna topka ne e laja i na men mi haresavt mom4eta no tova nenormalno beee kak moje da mislit za tova 4e az na 13 razbrah kakvo e tova sex ina4e sam si mislila 4e e samo celuvki tia kurveta o6te malki ni6to niama da stane ot tiah taka e kvo tva e istinata 4ustvala se gotova ma za kva gotovnos mi govori6 tva e istinska ludost i taka seki pravi kakvoto si iska ama tva ne e normalno prosto [-X [-X [-X [-X ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) 4ao :smt006
аз пък съм на 15 и също още не съм се целувала,но според мен за всяко нещо си има време...Абе хора за къде бързатееееее веееее????? :smt017 :-k ](*,)

05-24-2007, 04:04
не мога да проумея,вече от толкова малки и за какво мислят.новото поколение е трагедия направо.макар да съм на 15 мисля така и не мога да повярвам като чета техните истории. :smt017 =D> Да,и аз така мисля!и съм на 15