PDA

View Full Version : ujas..



hahahahahasad
05-18-2007, 17:30
днес имах среща с едно момиче, което като го видях и са отчаех от всичко..С това момиче си писах година и половина ](*,) и си мислех че е хубава, ама днес като я видях за пръв път и направо щях да са разплача.Тя е на 19 и изглежда ужасно, с извинение но си е така... ужасно пълна е, ниска, характерът и също не е хубав.Ваййййй ква излагазия падна кат са разкарвах с нея и сега не знам какво да прая.Просто ме отблъсква с присъствието си и как ще си пишим в skype на мен ми се отщтя като се срещнахме.И аз къв съм глупак да са надъхвам на нея в чата :smt013 :smt013 :smt013 .Кажете ми какво да правя, не желая да се виждаме повече, не желая дори да си пишим в нета. Благодаря ви предватително

Valar
05-18-2007, 17:35
А талкааа прееба ли се! :-D
На коя своя чаровна приятелка ти бе пратила снимки!?
Ако пък кажеш,че изобщо не си и искал снимка направо ще падна....

hahahahahasad
05-18-2007, 17:40
никакви снимки не ми е пращала, защото нямала...искал съм и снимки мн пъти ама тя казва че няма наистина загазих с тая :-&

Offer*Nissim
05-18-2007, 17:40
Ако пък кажеш,че изобщо не си и искал снимка направо ще падна....
май ше се пада... :roll:

момко..как може така..
В такъв случай,радвай се,че не е било някъв чичка в третата възраст...

просто не и пиши на сладураната и готово..

hahahahahasad
05-18-2007, 17:47
на сичкото от горе я изпратех и тя ми каза 'сега като ме видя ще искаш ли да си пишим' идваше ми да и кажа че не искам да си пишим и да се гледаме ама не мога гадно ми е така да постъпя..какво да правя и аз не знам :smt006

Presley
05-18-2007, 17:49
Еми много кофти,ама то е ясно че има снимки и просто не иска да ти прати....в 21-ви век живеем все пак :-D !
Еми това си е твой иэбор-ако искаш и пиши ,ако искаш недей!Само ми е малко чудно как така чак сега осъэна какъв и е характера!Година и половина в чата не ми се вярва да е била раэлична...!Както и да е явно външнят вид ти е повлияла и на мнението эа характера...!Тааа като ти е толко противна, просто спри да и пишеш :?

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 17:58
Много съжалявам, ама :smt005 :smt082 :smt043 :smt081 :smt044 :smt036 :smt081
А сега по темата: Значии мнооого си се преебал човек нз :smt005 Защо не поиска да се срещнете по-рано?..Това, че питаш как да я разкараш и то по-мило ми харесва. Явно не си някой злобар. Можеш да и кажеш, че е симпатична и наистина ти се нрави, но вчера да речем си се запознал с някакво момиче и А ЧУДО наистина съществувала любовта от пръв поглед. После помоли някоя приятелка да се поразмотава с теб около тях да речем и трябва да се надяваш да ви види. Няма да и е хубаво, но какво да се прави..това е живота...секунда щастие и години болка...И пак да дам воля на чувствата си ...:smt005 :smt082 :smt043 :smt081 :smt044 :smt036 :smt081

hahahahahasad
05-18-2007, 17:59
Чак ме е срам от себе си, как можах да съм такъв заблуден..и като я питам в чата как изглежда така ми изкривява представите за да я харесам , че не е истина просто.Повече от ясно е че няма да имам връска каквато и да е с това момиче ама не знам как да и кажа че неща да имам отношения с нея[/b]

Presley
05-18-2007, 18:01
Чак ме е срам от себе си, как можах да съм такъв заблуден..и като я питам в чата как изглежда така ми изкривява представите за да я харесам , че не е истина просто.Повече от ясно е че няма да имам връска каквато и да е с това момиче ама не знам как да и кажа че неща да имам отношения с нея[/b]
Абе щом е такава трагедия просто не и каэвай!В смисъл тегли чертата и повече не я эаговаряй...блокирай я и толко :-D

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 18:07
Чак ме е срам от себе си, как можах да съм такъв заблуден..и като я питам в чата как изглежда така ми изкривява представите за да я харесам , че не е истина просто.Повече от ясно е че няма да имам връска каквато и да е с това момиче ама не знам как да и кажа че неща да имам отношения с нея[/b]
Ее туй е много брутално. Недей, че ще се комплексира момичето. Но от друга страна, за да помислиш и за себе си, отрежи я по-мило. Например излезте там още веднъж и се дръж възможно най-брутално. Псувай на всяка 2ра дума...разказвай тъпи вицове и сам си се смей...от време на време и казвай нещо като намек, че не е много хубава.. :smt005 Имам един такъв фр..напрао забива с намеците си :smt005 Ако ти стиска и можеш да преживееш срама си купи сладолед без да купуваш и на нея и после си го лиосни на блузата. После почни да се оплакваш за нещо и смятай, че ако е нормално момиче 100% ще се отдръпне и ще чувства това, което и ти в момента :smt005

victoriq
05-18-2007, 18:09
Ооо,доста кофти...И аз се запознах с един в нета,ама се харесахме и бяхме гадженца,ама това беше преди доста време...
Пиши си с нея още време,а ако тя иска пак да се видите,измъквай се и с времето все по-малко й пиши и накрая спри...Просто се учуждете...Така момичето няма да се почувста кафти и грозна!

koalka
05-18-2007, 18:09
Просто й кажи по чата, че не искаш да се виждате и да си чатите, не ти е допаднала и това е.

Така е-чата и крие някои рискове.

Ice_Queen_
05-18-2007, 18:13
По скайп има една такава функция БЛОК!ако случайно после от някъде ти намери пак скайпа ,казва ш -деба гадния скайп,нещо пак се е бъгнал,често се случва..чакаш ден - 2 и пак блок.

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 18:14
По скайп има една такава функция БЛОК!ако случайно после от някъде ти намери пак скайпа ,казва ш -деба гадния скайп,нещо пак се е бъгнал,често се случва..чакаш ден - 2 и пак блок. :smt005 :smt005 :smt005 Туй е супер идея :smt005

hahahahahasad
05-18-2007, 18:26
ами аз мога да намеря начин как да разбере че няма да стане приятелство или нешо друго..обаче ми е гадно да я зае*а брутално, все пак сме си писали цяла година и половина и сме си създали приятелски отношения м/у нас и изведнъж да я зарежа само заради външността и с която е прекалила в лошия смисъл.. ще се чувствам гузен като я отстраня от мене си но няма как ...........

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 18:30
Оле ама ти си бил много миличък :smt059 Хубаво е, че ти пука за нея (: Но в такъв случай трябва да се жертваш и постепенно да се отдръпнеш от нея, а не изведнъж

Presley
05-18-2007, 18:31
ами аз мога да намеря начин как да разбере че няма да стане приятелство или нешо друго..обаче ми е гадно да я зае*а брутално, все пак сме си писали цяла година и половина и сме си създали приятелски отношения м/у нас и изведнъж да я зарежа само заради външността и с която е прекалила в лошия смисъл.. ще се чувствам гузен като я отстраня от мене си но няма как ...........
Ами да прав си...!Най-добре си останете приятели и поддържаите контакт!Няма нищо лошо да имаш една дебела приятелка ,нали? :-D Все пак няма да се жениш эа нея...а и щом ти е приятно да говориш с нея ,не я отряэвай...

пхаха`веселу
05-18-2007, 18:31
Ако искаш си дай скайпа и да се опитам да помогна!

hahahahahasad
05-18-2007, 18:49
аве не знам не мога да я нараня, трудно ми е, тя е добра, отидохме в kaufland и си купи два кроасана и ми даде единия ама аз после го хвърлех щот ми беше гадно, гризе ме съвестта ужасно :? тя сега е в трудно положение защото учи за изпити ще има бал съжалявам я не искам да я наранявам малко или много по никакъв начин разбирате ли

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 18:51
Еми дръж се нормално..бъди мил...като свършат там изпитите и всичкото и тогава бъди честен и това е..
Един страничен въпрос: Вие от Русе ли сте?

05-18-2007, 18:53
не хаха голям въпрос

CrazyInLove
05-18-2007, 18:54
Еее ти си си виновен като си си създавал свой образ за нея по това което си пишете.А има и друго сигурна съм че характера и не е ужасен ако е бил такъв за какво си си писал с нея толкова мн време .... това ти мислене за характера се е породило от външния и вид ... не се оплаквай,а се научи че никога не можеш да си сигурен кой седи отсреща :) :-D

hahahahahasad
05-18-2007, 18:58
ок и аз съм си виновен аве аз съм на 17 тай че..ще покажа твърдост макар че не е геройство да потъпкваш самочувствието на някой

KiT_KaTKa
05-18-2007, 19:01
ами аз мога да намеря начин как да разбере че няма да стане приятелство или нешо друго..обаче ми е гадно да я зае*а брутално, все пак сме си писали цяла година и половина и сме си създали приятелски отношения м/у нас и изведнъж да я зарежа само заради външността и с която е прекалила в лошия смисъл.. ще се чувствам гузен като я отстраня от мене си но няма как ...........

Ami za teb problem li 6te bude samo ako si 4atite bez da se vijdate?...a ve4e ako iska da se vijdate da q otreje6..?

hahahahahasad
05-18-2007, 19:07
Като знам кой стои отсреща и ми се отщява да пиша и всичко.Пък и няма смисъл да си пишем постоянно като няма привличане между нас.

sladko_bebchence
05-18-2007, 19:08
tai to kat sa zapoznavate sys "sladuranki" po 4ata :smt005 az vednyj se zapoznah s edin (napravih gre6kata) toi v 4ata sa prae6e na mn interesen uj si4ko go svalqli dryn dryn golemiq biq4 i izlqzohme visok 150 celiq v pypki i na si4koto ot gore ot edna bulonka *ku4e e tfa* go be6e strah basi ujasa be6e naprao ma be6e sram da varq s nego i sled 1 sedmica prosto mu kazah 4e e golqm idiot i 4e kysame i toi me pita "ami sh izlizame li kat fr`s" i az nai-gadno mu otvyrnah NE prosto okolo polovin godina me ma4ka6e kat laino mi se prae6e na int i nakraq kat se sre6tnahme mi hukna po gyza i si razmenihme rolite :-D

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 19:09
Айде последно си давам мнението и спирам, че сигурно вече става противно всяко 2ро мнение да е мое..Не й ''показвай твърдост''... 1.Предстои й бал. Ще се чувства много гадно и самочувствието в един от най-яките дни от живота й ще е потъпкано...
2. Може да и стане много кофти..то определено ще и стане...предстоят и изпити..ще се отчая от това, което си направил и няма да успее да се подготви..има възможност да се провали на изпитите, които са много важни..няма да я приемат там където е искала..абе с 1 дума може да и провалиш живота...Изчакай да мине и бала, и изпитите, пък после си прави това, което си решил.

hahahahahasad
05-18-2007, 19:18
Айде последно си давам мнението и спирам, че сигурно вече става противно всяко 2ро мнение да е мое..Не й ''показвай твърдост''... 1.Предстои й бал. Ще се чувства много гадно и самочувствието в един от най-яките дни от живота й ще е помрачен.
2. Може да и стане много кофти..то определено ще и стане...предстоят и изпити..ще се отчая от това, което си направил и няма да успее да се подготви..има възможност да се провали на изпитите, които са много важни..няма да я приемат там където е искала..абе с 1 дума може да и провалиш живота...Изчакай да мине и бала, и изпитите, пък после си прави това, което си решил.
от друга страна тя си има собствен живот не мога аз да се съобразявам с това как ще се почувства не съм виновен че не ми се е харесала, какво да направя че външността влияе много

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 19:24
Не си виновен, че те е харесала, но не бъди гаден..не и проваляй един от най-хубавите дни в живота...не и проваляй шанса да влезе там ,където е искала, защото като е наранена няма нищо да направи на изпитите и последствията са ясни...
ПП. Ай няма повече да пиша..освен ако не ме питат нещо 8-[ :-D

sladko_bebchence
05-18-2007, 19:26
Не си виновен, че те е харесала, но не бъди гаден..не и проваляй един от най-хубавите дни в живота...не и проваляй шанса да влезе там ,където е искала, защото като е наранена няма нищо да направи на изпитите и последствията са ясни...
ПП. Ай няма повече да пиша..освен ако не ме питат нещо 8-[ :-Dmn pravilno i to4no go kaza.ina4e da pitam ne6to-kak sa kaa6 :-D

cherinka
05-18-2007, 19:40
хяххяяххя :smt005

друг път вече ще знаеш да искаш Пик.

иначе послушай UnaBle_to_LoVe_U :-D

UnaBletoLoVeU
05-18-2007, 19:56
Не си виновен, че те е харесала, но не бъди гаден..не и проваляй един от най-хубавите дни в живота...не и проваляй шанса да влезе там ,където е искала, защото като е наранена няма нищо да направи на изпитите и последствията са ясни...
ПП. Ай няма повече да пиша..освен ако не ме питат нещо 8-[ :-Dmn pravilno i to4no go kaza.ina4e da pitam ne6to-kak sa kaa6 :-D
Йоана се казвам. ПриятнуУу ми е :smt016

denislav.92
05-18-2007, 19:58
Оо, преебала те е !БРАВО НА НЕЯ!

_crazy_baby_
05-19-2007, 09:12
ta ne razbrah avtora ot koi grad e :P

hahahahahasad
05-19-2007, 09:15
ot St Zagora sum

ronnkata
05-19-2007, 09:38
Ами защо просто не и кажеш,че има друго момиче,с което ходиш?
Така поне няма да и кажеш някоя глупост като"ами грозна си" или нещо такова. 8-[ А следващия път вземи едно пикче :)