PDA

View Full Version : Biv6iq mi



prosto_sam_si_az
05-18-2007, 17:35
Malko sam obyrkana... Predi nqkolko meseca skysah s gadjeto si i ot togava samo si 4atim ot vreme na vreme i vednyj hodihme na kafe. V ob6ti linii po4ti nikyf kontact. Oba4e kogato si pi6ehem toi po4ti vinagi naklonqva6e temata kym momi4eto s koeto e (tova vsy6nost e momi4eto zaradi koeto me zarqza) I predi nqkolko dena hodihme na disko . Tam toi po4ti ne mi govore6e , i prez cqloto vreme samo me gleda6e. Tam se zabih s edno mom4e i kogato toi me vidq s vyprosnoto mom4e kakto si tancuva6e sprq i zabi. Iskam da znam spored vas kakvo ozna4ava togva??? Dali izpitva ne6to kym men ili... Vsy6nost i az nz za6to vyob6te me int pri polojenie 4e tolkova mn me narani, no vse pak iskam da razbera za mnenieto vi :)

mar4eto_vn
05-18-2007, 18:11
mislq che ne si mu bezrazli4na (ak0 zaradi was e zabil sled towa) :roll: n0 susht0 mislq 4e opredeleno i toi ne ti e bezrazli4en... #-o

05-18-2007, 18:13
a be hora 6to ne zeme da se zemete nqma nujda da se draznite samo :-D

koalka
05-18-2007, 18:13
Нормално е още да не му е безразлична, но това не означава, че изпитва нещо към нея, нещо повече.Може би изпитва лека ревност, че не си негова, нормално.Да не ти пука много-много.

Presley
05-18-2007, 18:17
Еми това не эначи ,че иэпитва нещо към теб...!Просто може би още има усещането эа притежание....

victoriq
05-18-2007, 20:06
Еми може да не те е забравил,но ако искаш отново да сте заедно,едва ли...

MoHuTo
05-18-2007, 23:10
Ами възможно е да има някакви чувства, но може и да си въобразяваш.. :wink:

experiment_m
05-19-2007, 00:03
Може би те подценява и си мисли, че не си способна да го забравиш талкова бързо и да си намериш гадже. По добре не му обръщай внимание. Той е скъсал с теб, така че не си длъжна да се съобразяваш с него.

maybelline
05-19-2007, 04:34
Не си му безразлична,но все пак може и да няма чувства към теб,а само чувството си за собственост.От личен опит ти казвам - забрави го и не се занимавай с него - най-вероятно ще продължава да те наранява - не ти трябват такива хора в живота.

alkobalko
05-19-2007, 05:59
Нормално е още да не му е безразлична, но това не означава, че изпитва нещо към нея, нещо повече.Може би изпитва лека ревност, че не си негова, нормално.Да не ти пука много-много.

Напълно съгласна!

BAYO
05-19-2007, 09:51
Просто още не му е минало чувството за притежание, че сте били заедно и т.н. Новото му е малко чуждичко още, ама тфа наистина може нищо да не означава. Ако пък си от по-смелите, моеш някой ден да идеш при него, докат те запя ей тъй :shock: и да го питаш кфо толко те гледа и тфа е.

kofti_nick
05-19-2007, 09:55
Просто още не му е минало чувството за притежание, че сте били заедно и т.н. Новото му е малко чуждичко още, ама тфа наистина може нищо да не означава. Ако пък си от по-смелите, моеш някой ден да идеш при него, докат те запя ей тъй :shock: и да го питаш кфо толко те гледа и тфа е.

:smt016 :smt016

05-19-2007, 10:05
Мисля,че той не знае какво иска. Остави нещата така,той ако те обича ще си осъзнае грешката и ще се върне при теб. :wink:

L_i_z_I
05-19-2007, 15:14
Е естествено,че ще му стане кофти на бившия ти приятел..Били сте заедно и ако е било повече време..той все пак не е свикнал да те гледа с друг.Съвсем нормално си е да му стане тъпо.. :roll: А ти не му обръщай вснимание..бъдете си приятели и изобщо да не ти е дошло на ума да се сабирате..Намери си някой друг..Това е моят съвет.. :P