PDA

View Full Version : Ако ви се занимава...



BebeTooOoo
05-18-2007, 17:53
Здравейте... исках да ви помоля пак за съвет ... какво да права с момчето което харесвам... предишната тема за него беше... --- http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91959&highlight=
Проблема ми е следния --- значи повечето ми казаха да се запозная с него...и така и направих...стана неска...просто ей така дойде и се запознахме...напрао много се притесних...сърцето ми отиде в краката...всъщост нямаше от какво да се срамувам,но просто съм си такава.Та проблема е че вече кат го вида...незнам за кво да си говорим...въобще общуването с него ...незнам как да подхода.Запознах се и с сестра му.Много печено момиче...но с него е трудната работа.Моля ви се ... ,може да ви се струва тъпо...но прсто ми дайте съвет от тук нататък как да подхода...съшо така една негова приятелка...дойде при мене и ми каза че най вероятно утре или в понеделник може да ми предложи.Тъй като точно в понеделник имам рожден ден...та се чудех дали да го покана...но и дали ще изглеждам тъпо в неговите очи...да не си помисли ... "вече се познаваме от 1 ден а тя ме кани и на рождения си ден" ... дайте ми съвет...моля ви се...мерси предварително :(

shivacheva
05-18-2007, 17:57
Ее,щом уж ще ти предлага-няма проблем да го поканиш...стига твойта фр да не си ги измисля.... [-X :wink: :)

Presley
05-18-2007, 17:59
Эадължително го покани на рождения ти ден!Недей да пропускаш таэи въможност,эащото там 100% ще стане нещо :-D !Според мен след рождения ти ден нещата ще бъдат по-раэлични и няма да имаш проблеми... :-D

BebeTooOoo
05-18-2007, 18:01
И аз съм на мнение да го покана...но точно как да стане това..дайте предложения...защото съм цапната в устата когато говора с момче което харесвам... ](*,)

Presley
05-18-2007, 18:07
И аз съм на мнение да го покана...но точно как да стане това..дайте предложения...защото съм цапната в устата когато говора с момче което харесвам... ](*,)
Ами вие често ли се виждате?
Като се видите ,просто му кажи ,че го каниш на рождения ти ден еди кога си и че се надяваш да дойде !Усмихни се и толкова!Пък ако найстина има някакви намерения към теб няма да се поколебае :-D !Само едно мога да те посъветвам-покани го на живо,а не по Скайп или със смс...! :)

koalka
05-18-2007, 18:12
Не ми се вярва, че ще си помисли нещо лошо за теб, ако го поканиш на рождения си ден.Напротив!Даже ще се зарадва, ако наистина иска нещата между вас да станат.

А относно темите на разговор-можеш да помолиш сестра му да ти е съучастник.Питай я от какво се интересува, какво го вълнува и така съвсем небрежно подхвани темата.

BebeTooOoo
05-18-2007, 18:16
Е да разбира се че на живо ще му кажа...леле от сега ме хваща срам...ми да доста често се виждаме щото постоянно идва в мойто даскало.Presley`n`Sum и koalka благодаря ви за съветите...дано не оплескам нещо само... :-D

mar4eto_vn
05-18-2007, 18:24
pokani go na jiwo bez da se zamislqsh mn mn .. b1di lu4ezarna i spokoina(i usmiwwwwka), ne se shashkai mn.. edwa li qde hora :-D ap1k na rd-to dano stane neshto:) aIde uspeh :smt006

Presley
05-18-2007, 18:28
Е да разбира се че на живо ще му кажа...леле от сега ме хваща срам...ми да доста често се виждаме щото постоянно идва в мойто даскало.Presley`n`Sum и koalka благодаря ви за съветите...дано не оплескам нещо само... :-D
Абе най-добре не се стряскай така ,эащото ще иэръсиш някоя глупост :-D !Все пак найстина надали яде хора!Пък и какво толкова има-само ще го поканиш,не е чак такова предиэвикателство!Мисли си раэни хубави неща...пък и ако той найстина има чувства към теб,поканата ти ще го эарадва :)
Айде късмет и да ни кажеш какво е станало!

BebeTooOoo
05-18-2007, 18:37
Леле неистина се надявам да имам късмет...ам добре де...ще го покана...а ко да праа на ден дена ми...кат той не познава много хора от поканените...

Presley
05-18-2007, 18:58
Еми эапоэнай го с всички и им кажи ,че това е много специален човек :-D !А пък после танцувай с него и не эабравяй-БЕЭ ПРИТЕСНЕНИЕ!

BAYO
05-19-2007, 10:07
BebeTooOoo, хахахах айде успокой се бе, малииии как се коркаш тука във форума якУ :D , представям си , какво е като той седи на 10см. от тебе. Сигурно забравяш да дишаш от притеснение. Ей , не така бе! Ще оплескаш нещата като се притесняваш. То тва е за добро, не е за лошо. Нищо лошо не правите в случая, кфо толко, харесали сте се и готово. Покани го, направи така, че да се чувства удобно, да има вниманието ти, колкото и да е трудно сред всичките ти гости. Абе ко да ти кажа, не се паникьосвай, не си мисли за лоши неща от типа на "Аххх ся ако ме целуна, как ш' се изложа,аууу не моа не не не" .. Тц! Без такива! Айде успех и стискай зъбки. Освободи напрежението, дръпни 60гр. примерно или изпуши 1 цигара :-D