PDA

View Full Version : Отблъсквам ли любовта или тя отблъсква мен?



optical_illusion
05-18-2007, 18:03
Незнам какво става!Имам голям проблем!По-принцип не съм конфликтна личност и когато обичам някой гледам да не се караме,защото знам че стане ли веднъж това ще се повтаря многократно,а в такъв случай връзката се прецаква,нали така?Влюбих се,ГОЛЯМА ГРЕШКА!Бях супер щастлива,всичко стана много бързо и въобще не осетих кога обикнах този човек.той беше всичко за мен,прощавах му "малките" грешки(от сорта на-ноктите ти ги искам така лакирана,косата ти трябва да бъде потози начин,стила ти на обличане трябва да го преосмислиш)без въобще да си дам сметка че този човек се опитва да ме превърне в някой който не съм!На кратко опитваше ми се да ме превърне в бившата му приятелка която уж мразеше и за него тя беше най-ужасното момиче!Тези неща не ги осъзнавах защото бях влюбена,заслепена и отчасти глупава.Докато един ден не ми звънна тя и не ми каза че те са се събрали!Можете да си представите как се почувствах аз,как реагирах и как го преживях.После единственото което той ми каза беше:Прекалено добра си с мен...
Преживях го по мой си начин,след много време пак се оставих да бъда "омагиосана"от едно момче,много добро,всичко беше мн добре докато не ми каза следното:Много те харесвам,много те уважавам,но има дупка между нас,прекалено добричка си...
Е кажете ми какво да правя,аз искам приятел не някой на който да слагам каишка,да го пазя и вардя като падар.Някакъв съвет да ви идва на акъл?На път съм да се откажа напълно от мъжете!!!!

koalka
05-18-2007, 18:08
На какви момчета си попаднала, просто нямам думи...

Проблема според мен не е в теб.Какво означава това "прекалено добричка съм"?Това, че не се карате не означава, че си супер добра, а просто не си конфликтна личност, което е добре.
Просто това е оправдание, че си прекалено добра.Я, се замисли-ако момчето наистина има чувства, това според теб ще го спре ли да е с теб?

05-18-2007, 18:11
ahhh 1-vo m1jete ne sme vinovni a samo nqkoi individi molq bez takiva komentari ne b1di dobroto ku4ence za6toto m1j1t haresva da kontrolira no p1k mu e po zabavno da upitomqva :) sledovatelno ne se promenqi ne davai da te t1p4at nqma zna4enie lubovta v slu4aq

Presley
05-18-2007, 18:12
Ами просто проявявай характер..!Може би ще ти е трудно ,эащото си свикнала да си `добричка`,но ще трябва да отвикнеш!Все пак на момчетата им харесва момичетата да са добри ,эа да няма конфликти ,но пък не чак да са кат овци,с иэвинение :-D !Не поэволявай да ти каэват какво да правиш и бъди такава каквато на теб ти харесва,прави си това което ти е кеф ;-) !Не е нужно да си роб ,эа да эапаэиш някого до себе си!

Presley
05-18-2007, 18:14
Я, се замисли-ако момчето наистина има чувства, това според теб ще го спре ли да е с теб?
Много вярно! =D>

05-18-2007, 18:16
Извинявай,че ще те попитам но тези момчета на колко са години?Не,че нещо но повече момчета на възраст между 14-19 не знаят какво искат. Може би затова се получава така. Иначе кой нормален би се оплаквал ако някой се държи добре с него? :smt017

optical_illusion
05-18-2007, 18:20
характера си го проявявам но единия се дразнеше че не го ревнувам-аз просто му имах доверие,та той ми се обаждаше на всеки 15 мин,от кво да го ревнувам,а другия се дразнеше от това че всеки път когато ми кажеше-днес не ми харесва-косата ти/лака ти/грима ти/дрехите ти,аз просто му отвръщах-Намери си някоя друга с по хубава-коса/лак/грим или стил на обличане.в зависимост какво не ми беше наред днес.На кви момчета попадам ли?На такива който се правят на мн кротки в началото.Незнам може би грешката е в мен,но както казах не искам да съм падар,а просто приятелка/гадже
Сложно ли е или може би искам много?