PDA

View Full Version : Съветче!



primatov :P
05-18-2007, 18:16
Здравейте хора,значи преди малко повече от 5-6 дена признах на момичето което харесвам и съм влюбен в него че го харесвам и то отговори на 4увствата ми за което съм ного щастлив.Значи проблема е следния вси4ко върви както трябва но тъпото е 4е сме в един клас ](*,) и почти сички мом4ета от моя клас я харесват и се бутат в нея и аз страшно много ревнувам обаче те не знаят че ние ходим и ние в клас се спичаме и незнаем кво да правим смисал не си обръ6таме внимание от което мн ме боли и те постоянно се занимават с нея, а аз не мога да ида е така изведна6 и да им кажа махаите се боклуци тя е моя ](*,) Ч Просто незнаем кво да правим а ние стра6но много се оби4аме и извън даскало всичко върви супер но в даскало ми е супер тъпо и адски много я ревнувам... Ще ви помоля за съвет кво да правя! 10х предварително :)

koalka
05-18-2007, 18:17
Защо толкова го криете?Какво ще стане като научат другите?Какво сте се спекли все едно....
По-добре не се крийте, защото така рискувате да съсипете връзката ви...

miloto_girl_4e
05-18-2007, 18:19
Решението е да обявите връзката си пред класа и да се държи като двойка в даскало :!: Иначе момчетата наистина не са виновни, защото те не знаят все пак, че е заета..

05-18-2007, 18:20
Защо го криете?Замисли се,че някой ден някой случайно ще ви засече докато сте извън училище и тогава вече ще 'спечете' :wink:

05-18-2007, 18:20
Ами незнам просто ни е страно до преди седмица не си бяхме никви само усмивчици и закачки а сега ходим и изведнъш да им го кажем ще е малко тъпо аз мисля сега 6е иаме екскурзията и на нея да се забием пред сички мисля 4е така 6те е наи хубаво! хахах като се сетя моите приятели 6е се спукат от яд \:D/ :P !

Presley
05-18-2007, 18:22
Защо толкова го криете?Какво ще стане като научат другите?Какво сте се спекли все едно....
По-добре не се крийте, защото така рискувате да съсипете връзката ви...
На същото мнение съм!!!!!! :!:

DarknessInside
05-18-2007, 18:23
Изчакваш да имаш някъв сериозен час...примерно математика...по средта отиваш до Госпожата/Господина...
-Извинете може ли да кажа нещо
-Да може
-Уважаеми ученици,уважаеми хора!!!Ние с онова девойче ходиме...ще се натискаме пред вас и ще ви е гадно...Ебете си майката...Извинете за вниманието !

iskam
05-18-2007, 18:24
Еми поговори с нея и й обясни, че ти е гадно да виждаш как сички я свалят и че много я обичаш и че не искаш да я загубиш и т.н. И просто влезнете в даскало хванати за ръка и си се държете така както се държите, когато сте и навън:) Нека хората да ви завиждат за голямата ви любов .. ко я криете :)

05-18-2007, 18:25
Ами благодаря ви хора супер печени сте веднага отговрихте на темата ми ще се помъ4а да стане както трябва и после 6те ви кажа кво е станало,е ся например утре 6те се висим с нея и 6те поговорим и 6те обмислим как да стане тая раота 4е е много 'наакана'!

kofti_nick
05-18-2007, 18:25
Решението е да обявите връзката си пред класа и да се държи като двойка в даскало :!: Иначе момчетата наистина не са виновни, защото те не знаят все пак, че е заета..
:smt008 :smt008

05-18-2007, 18:25
Изчакваш да имаш някъв сериозен час...примерно математика...по средта отиваш до Госпожата/Господина...
-Извинете може ли да кажа нещо
-Да може
-Уважаеми ученици,уважаеми хора!!!Ние с онова девойче ходиме...ще се натискаме пред вас и ще ви е гадно...Ебете си майката...Извинете за вниманието !

:smt005 И определено останалите ще се 'спекат' :-D

05-18-2007, 18:26
Изчакваш да имаш някъв сериозен час...примерно математика...по средта отиваш до Госпожата/Господина...
-Извинете може ли да кажа нещо
-Да може
-Уважаеми ученици,уважаеми хора!!!Ние с онова девойче ходиме...ще се натискаме пред вас и ще ви е гадно...Ебете си майката...Извинете за вниманието !

Добра идея! :lol:

05-18-2007, 18:31
А и не6то друго про4етох в сайта,мисля 4е темата се казва6е какво оби4ат моми4етата и се отнася там за някви лубовни фрази които имат голям успех наистина!
Тия работи като и ги казвам тя напрао се разтопява и ми се нахвърля! :lol: Изоб6то много полезен сайт :!: :)

victoriq
05-18-2007, 18:32
Защо трябва да чакаш до екскурзията?Наговорете се и в даскалото и се натискай и ти и така всяко междучасие...Сподели с някой от класа,че ходите и той да раздуха на всички...и така... :wink:

maybelline
05-19-2007, 04:49
Обърни и внимание в клас!Какво като другите ще видят?Не се крийте - повярвай ми от това ще се разпадне връзката ви.И аз имах гадже от класа,с което се крихме и връзката ни се разпадна предимно по тази причина.Просто да се криете е супер-детско.Не й го причинявай.Ако тя настоява да се криете,поне я помоли малко да се ограничава с тези момчета.

alkobalko
05-19-2007, 05:57
И защо се криете, няма смисъл. По-добре покажете връзката си, защото ако продължавате така, това може да доведе до разпадането и.

malone
05-19-2007, 08:21
Решението е да обявите връзката си пред класа и да се държи като двойка в даскало :!: Иначе момчетата наистина не са виновни, защото те не знаят все пак, че е заета..Именно като кажеш на класа че с нея сте гаджета момците от класа ще знаят и няма да се въртят около нея.

mechtaq_za_teb
05-19-2007, 08:24
Spored men nqma kakvo da kriete.Drajte se v klas taka kakto se darjite i izvyn u4ili6te.Po tozi na4in vsi4ki 6te razberat,che ste neshto pove4e ot priqteli i nqma da se natiskat tolkova na momi4eto.

05-19-2007, 08:36
Така 6те постъпя мерси за съветите! :)