PDA

View Full Version : podaruci???



kuklata_90
05-18-2007, 18:32
zna4i problema e sledniq. s priqtelq mi gled 3 dena pravime 1 godina i nqmam predstava kvo da mu vzema. pls daite nqkakvi suveti

`Death`Whore``
05-18-2007, 18:33
Аз подарявам парфюм за жена и нещо за бръснене/след бръснене/пак парфюм за мъж...

BAYO
05-19-2007, 10:12
Нещо, което ще му бъде в полза. Нещо като за ежедневието. Кърпа или хавлия на любимия отбор, нещо гелче и такиа ... нек'ф микс даже ако искаш :wink:

Nadelina
05-19-2007, 10:15
A pyk az vinagi kazvam che ne e vajen podaraka.. a nachina po koito go podarqvash..

Presley
05-19-2007, 10:19
Нещо, което ще му бъде в полза. Нещо като за ежедневието. Кърпа или хавлия на любимия отбор, нещо гелче и такиа ... нек'ф микс даже ако искаш :wink:
Съгласна съм :smt023

Nassgerrack
05-19-2007, 10:34
Кат става дума за поднасяне на подарък ми идва една идея с опаковане. Може да е малко нещо,което ти се събира в шепата ,но е много ефектно когато го поднесеш в един голяяям кашон. Вътре подаръкът е опакован в по малки кутийки или е завит с хартия. След 15 минутно отваряне каквото и да има накрая ,все ще е забавно :)

KpuCuTo0o
05-19-2007, 13:29
Кат става дума за поднасяне на подарък ми идва една идея с опаковане. Може да е малко нещо,което ти се събира в шепата ,но е много ефектно когато го поднесеш в един голяяям кашон. Вътре подаръкът е опакован в по малки кутийки или е завит с хартия. След 15 минутно отваряне каквото и да има накрая ,все ще е забавно :)
Това е мноого готино.. ние с приятели сме правили така... Много готино се получи, защото момичето отваря подаръка доооста време и намери само едно бонбонче.. :) Ама после и дадохме истинския, а той също беше огромен, ама вече реален.. :D

05-19-2007, 13:33
Кат става дума за поднасяне на подарък ми идва една идея с опаковане. Може да е малко нещо,което ти се събира в шепата ,но е много ефектно когато го поднесеш в един голяяям кашон. Вътре подаръкът е опакован в по малки кутийки или е завит с хартия. След 15 минутно отваряне каквото и да има накрая ,все ще е забавно :)
да ама представи си физиономиятя ако след полувин час отваряне покаръка вземе, че не му хареса :?: :?: :?: :?: :?: така, че тва май не е подходящ вариянт...