PDA

View Full Version : interesting memoars



charovnata_
05-18-2007, 19:50
isnteresni spomencheta svyrzani s levsi ili cska pishete tuk az shte zapochna pyrva nqmam pristrastiq kym nqkoi ot otbora tisha gi bez da precenqvam za koi go pisha xixi Skype име: shemetnata_didie
kateri4ka runtavelka se ka4ila na tabelka i napisala s ruka samo levski sofiq,no sled neq zaiko se ka4il,i sus guma go iztril i napisal s ryka Samo CSKA y na LEWSKI SOFIQ!cska v evropa levski v rodopa
Представяне: Имам родина, имам народ, имам и вяра имам живот, имам надежда, имам съдба, имам куража за тази борба!
ЛЕВСКИ ДОКАТО УМРА

ABSOLUTme
05-18-2007, 20:17
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

charovnata_
05-19-2007, 10:22
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifneshto problem li imash aaaaa?Prosto mi trqbvat takiva spomeni qsno i ne mi pishi takiva kartinki no qi nqma da govora poveche nema da ti padna na nishoto nivo

aniezina
05-19-2007, 10:27
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifneshto problem li imash aaaaa?Prosto mi trqbvat takiva spomeni qsno i ne mi pishi takiva kartinki no qi nqma da govora poveche nema da ti padna na nishoto nivo
На нейното ниво не можеш да паднеш, просто защото трябва да се изкачиш за да го достигнеш :lol: По темата- имам цяла тетрадка останала от братовчед ми с такива за левски цск, ботев, локо и още мноооого такива отбори, ама ме мързи да пиша, пък и не искам :smt016

Shadow_Walker
05-19-2007, 11:15
Пише се Memoirs

charovnata_
05-19-2007, 14:17
ops ne bqh proverila vypreki chee znam angliiski izlojih se mai xixix am nqma nishto a tova na aniezina ne evqrno mila mila trqbva da slezna po stylbite za da go dostigna a toi za da me dostigenda se kachi qvno si se obyrkala ili si kato nego xxiixixxixi

charovnata_
05-19-2007, 14:20
i sysjtozabravih da napisha che ako qma kakvo da otogovorish na dadenata tema ne prashtai glupvi kartinki s koito mojesh da zasegnesh chovek sled kato nishto ne mojesh dakajesh po dobre ne kazvai zashtoto ima edna pogovorka koqto sega nqma da kja za da ne vi zasegna

Presley
05-19-2007, 14:37
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gifneshto problem li imash aaaaa?Prosto mi trqbvat takiva spomeni qsno i ne mi pishi takiva kartinki no qi nqma da govora poveche nema da ti padna na nishoto nivo
Немала да пада!Вече падна ма !Пфу дее*ба :-D

charovnata_
05-19-2007, 14:45
ouu vyv foruma imalo i hora s nisko vyzpitanie No nema znachenie poveche ne se zanimavam s vas tva che ako ste nekakvi typaci deto sedat po cql den na pc-to i nqmat nikakav dr. jivot (lichen) az imam za razlika ot vas deta samo pishat komentari i nqmat kakvo dr da pravqt i edinstveniq im priqtel e pc-to Prosototiqta vie na nivo da znaete Kato nqmate elementarno vyzpitanie taka shte e prosto az ako vi bqh rodina shtqh da se sramuvam ot vas Aide chao i da vzemete dase opravqte po burzo dyrjavata ni ne trqbva da e pylna s plitkoumni shatstliva sum che ne sum kato va SKOROSHTNO OZRAVQVANE

FireGirl_
12-25-2007, 21:06
ouu vyv foruma imalo i hora s nisko vyzpitanie No nema znachenie poveche ne se zanimavam s vas tva che ako ste nekakvi typaci deto sedat po cql den na pc-to i nqmat nikakav dr. jivot (lichen) az imam za razlika ot vas deta samo pishat komentari i nqmat kakvo dr da pravqt i edinstveniq im priqtel e pc-to Prosototiqta vie na nivo da znaete Kato nqmate elementarno vyzpitanie taka shte e prosto az ako vi bqh rodina shtqh da se sramuvam ot vas Aide chao i da vzemete dase opravqte po burzo dyrjavata ni ne trqbva da e pylna s plitkoumni shatstliva sum che ne sum kato va SKOROSHTNO OZRAVQVANE
Mila obiknovenno ako se zagleda6 samo ti si nema6 druga rabota i pi6e6 komentari sled seki koito te uprekva ma parvo se pogledni pa togava govori za drugite pa i az kato za4etoh si4ki komentari nikoi ne govore6e za li4en jivot a tva 4e sedat pred pc-to po cel den tebe kvo te gree nali ti si ima6 tvoi li4en jivot :-P :-P :-P :-P

FelisDirus
12-26-2007, 09:26
ops ne bqh proverila vypreki chee znam angliiski izlojih se mai xixix am nqma nishto a tova na aniezina ne evqrno mila mila trqbva da slezna po stylbite za da go dostigna a toi za da me dostigenda se kachi qvno si se obyrkala ili si kato nego xxiixixxixi


ти си дебил ](*,)

FelisDirus
12-26-2007, 09:27
ouu vyv foruma imalo i hora s nisko vyzpitanie No nema znachenie poveche ne se zanimavam s vas tva che ako ste nekakvi typaci deto sedat po cql den na pc-to i nqmat nikakav dr. jivot (lichen) az imam za razlika ot vas deta samo pishat komentari i nqmat kakvo dr da pravqt i edinstveniq im priqtel e pc-to Prosototiqta vie na nivo da znaete Kato nqmate elementarno vyzpitanie taka shte e prosto az ako vi bqh rodina shtqh da se sramuvam ot vas Aide chao i da vzemete dase opravqte po burzo dyrjavata ni ne trqbva da e pylna s plitkoumni shatstliva sum che ne sum kato va SKOROSHTNO OZRAVQVANE


Ние сме невъзпитани? :lol:

Ти пък си неграмотна. :-P

Canis_Dirus
12-26-2007, 09:31
много тъпа си ти
ЯЖ ми к*ро Симитли!
Във форума недей пиши.
ЯЖ ми к*ро Симитли!
На доктор ти иди.
ЯЖ ми к*ро Симитли!
А най-добре мълчи.
ЯЖ ми к*ро Симитли!