PDA

View Full Version : Koga ste se izlagali nai mnogo?



KiT_KaTKa
05-18-2007, 18:53
predi malko pro4etoh edna tema za interesni romanti4ni istorii s lubim 4ovek i ot tam mi doide vuprosa koga ste se izlagali nai mnogo?imalo li momenti v koito vi se e iskalo da se skriete ot sram? A koi sa nai sme6nite slu4ki koito sa vi se slu4vali? :D Koito iska neka razkaje svoqta istoriq :P

CrazyInLove
05-18-2007, 18:57
Хахаха най-голямата ми излагация беше с "първото ми гадже".Той ме изпраща до нас и аз тръгвам да си влизам и той тръгнал вече след малко се обръща и казва "Искаш ли да ходим?" и аз казвам "Къде?" и след малко се усещам кво съм казала и двамата се хилехме като ненормални :oops: :-D та това май ми е най-голямата излагация :)

cherinka
05-18-2007, 19:00
Ми аз веднъж имах един цирей на горната устна.
или по-точно мехур, който ми се е появил от това, че през 3 мин слагах гланц за устни, а не осъзнавах, че като съм на вън и устните ми се замърсяват и като сложа гланс отгоре и става по-зле.
Та, бях с цирей и целувах моя пич :shock: :shock: :shock:
боже, ся като се сета, голяма излагация е било.
ей тогава ми се щеше да се скрия в земята.

Има едно друго нещо с един друг, дето за мен е смешно, за вас не знам.
Та, зимата бях облекла неговото яке и виках на ляво надясно "Вижте ме, ша стаам Чопър" (така му е прякора) и той изцепи "Чопър не се става, чопър се ражда" ахахаха много се смях, макар, че е тъпо.
И веднъж като играеше покер изцепи "Бог прощава, Чопър НЕ"
АХхАХА ами тогава как се смях не е истина :smt005 :smt005
О, и веднъж пак се изцепи, тогава се бехме скарали , вика ми "майка ти шейба жълта курво, щи пръсна зъбите , майка ти шейба, ще заколя, ако ще и 20 години затвор да ми дадът, ще те излежа с кеф" :smt005
аааа тогава как се смяяяяяяяяяяяяяяяяях, то се предполагаше че трябва да се сдухам, ама мен от всяка негова дума ме напушваше голям смях и той остана с впечатление, че съм лигла и за тва ме заряза.
АХАХХАХ :smt005
Още ми е смешно като се сетя.

05-18-2007, 19:04
ami...edna ve4er do nas me izpra6tamom4eto,koeto haresvah.izvednaj toi kaza 4e se e uhapal,a az tolkova mn go haresva 4e spekah i si glatnah glaramatikata.nito ne kazah.....i toi zi zamina ](*,)

KiT_KaTKa
05-18-2007, 19:05
Ми аз веднъж имах един цирей на горната устна.
или по-точно мехур, който ми се е появил от това, че през 3 мин слагах гланц за устни, а не осъзнавах, че като съм на вън и устните ми се замърсяват и като сложа гланс отгоре и става по-зле.
Та, бях с цирей и целувах моя пич :shock: :shock: :shock:
боже, ся като се сета, голяма излагация е било.
ей тогава ми се щеше да се скрия в земята.

Има едно друго нещо с един друг, дето за мен е смешно, за вас не знам.
Та, зимата бях облекла неговото яке и виках на ляво надясно "Вижте ме, ша стаам Чопър" (така му е прякора) и той изцепи "Чопър не се става, чопър се ражда" ахахаха много се смях, макар, че е тъпо.
И веднъж като играеше покер изцепи "Бог прощава, Чопър НЕ"
АХхАХА ами тогава как се смях не е истина :smt005 :smt005
О, и веднъж пак се изцепи, тогава се бехме скарали , вика ми "майка ти шейба жълта курво, щи пръсна зъбите , майка ти шейба, ще заколя, ако ще и 20 години затвор да ми дадът, ще те излежа с кеф" :smt005
аааа тогава как се смяяяяяяяяяяяяяяяяях, то се предполагаше че трябва да се сдухам, ама мен от всяка негова дума ме напушваше голям смях и той остана с впечатление, че съм лигла и за тва ме заряза.
АХАХХАХ :smt005
Още ми е смешно като се сетя.

oleleee kakuv e tozi oligofren s koito si bila ujas xaxaxaxa
mi 4e kvo zabavno momi4e si qvno ama se pak toi e "Чопър" a ti ne si nqma kak da se sravnqva6 s nego xaxax

sladko_bebchence
05-18-2007, 19:11
ami mislq 4e za sq nqaam takava 6toto sym sa starala da ne sa ligavq ina4e cherinka toq 4opyr4o e bil golqmo laino be :smt005

cherinka
05-18-2007, 19:14
ami mislq 4e za sq nqaam takava 6toto sym sa starala da ne sa ligavq ina4e cherinka toq 4opyr4o e bil golqmo laino be :smt005
Недей така, бе.
Лайно ( с извинение), за него това е комплимент.

sladko_bebchence
05-18-2007, 19:21
ami mislq 4e za sq nqaam takava 6toto sym sa starala da ne sa ligavq ina4e cherinka toq 4opyr4o e bil golqmo laino be :smt005
Недей така, бе.
Лайно ( с извинение), за него това е комплимент.haha togava naprao ne moga da si go predstavq 6to za idiot e "4opyr4o" :smt044 :smt118

vikipf
05-18-2007, 19:22
Мойта излагация е първарта целувка с "онова тъпо гадно ниско малко същество" моето мече :-D (нищо че говоря така обичам го... :? :smt010 ) ... И аз съм разпраяла за тая целувка не 1 и 2 пъти ма айде пак.. :-D Начи седим и се гушкаме там нещо на тротоара... Чакаме маршрутка... И тя се вижда на завоя... И той засилен с едната ръка я спира, обръща се към мен, маршрутката в тва време спира.. И той нз кво напраи,но... 1. Ударихме си зъбите.. 2. Не се уцелихме.. ама хич... 3. Беше 3-4 сек... :-D Кво да кажа повече.. Мислих че ще ме скъса.. :smt005 :smt005 :smt005 Ама пътувам позърнала в автобуса и глеам... Смс... Ама айде шпвече никога да не говорим за тва което се случи, въпреки че понеже беше с теб беше вълшебно... :smt005

cherinka
05-18-2007, 19:24
Мойта излагация е първарта целувка с "онова тъпо гадно ниско малко същество" моето мече :-D (нищо че говоря така обичам го... :? :smt010 ) ... И аз съм разпраяла за тая целувка не 1 и 2 пъти ма айде пак.. :-D Начи седим и се гушкаме там нещо на тротоара... Чакаме маршрутка... И тя се вижда на завоя... И той засилен с едната ръка я спира, обръща се към мен, маршрутката в тва време спира.. И той нз кво напраи,но... 1. Ударихме си зъбите.. 2. Не се уцелихме.. ама хич... 3. Беше 3-4 сек... :-D Кво да кажа повече.. Мислих че ще ме скъса.. :smt005 :smt005 :smt005 Ама пътувам позърнала в автобуса и глеам... Смс... Ама айде шпвече никога да не говорим за тва което се случи, въпреки че понеже беше с теб беше вълшебно... :smt005
АХХАха :smt005 :smt005 :smt005
И на мен ми се е случвало.
Изключително тъпо се чувствах и по време, и след това. :smt005 :smt005

ludata_kiffla
05-19-2007, 08:31
emi napih se kato prostak i povra6tah varhu mom4eto koeto haresvah dokato toi me pribira6e u nas :)

moje da ne vi zvu4i tolkova sramno ddzn ama az posle ne mojeh da go pogledna... da ne govorim 4e po4ti ni6to ne pomnq ot onazi no6t :)

Just_say_no
05-19-2007, 08:36
Мойта излагация е първарта целувка с "онова тъпо гадно ниско малко същество" моето мече :-D (нищо че говоря така обичам го... :? :smt010 ) ... И аз съм разпраяла за тая целувка не 1 и 2 пъти ма айде пак.. :-D Начи седим и се гушкаме там нещо на тротоара... Чакаме маршрутка... И тя се вижда на завоя... И той засилен с едната ръка я спира, обръща се към мен, маршрутката в тва време спира.. И той нз кво напраи,но... 1. Ударихме си зъбите.. 2. Не се уцелихме.. ама хич... 3. Беше 3-4 сек... :-D Кво да кажа повече.. Мислих че ще ме скъса.. :smt005 :smt005 :smt005 Ама пътувам позърнала в автобуса и глеам... Смс... Ама айде шпвече никога да не говорим за тва което се случи, въпреки че понеже беше с теб беше вълшебно... :smt005
АХХАха :smt005 :smt005 :smt005
И на мен ми се е случвало.
Изключително тъпо се чувствах и по време, и след това. :smt005 :smt005

vah na men mi se slu4i dva pati ... posle ne izdarjah i skasahme.. tva be6e edati zvarskata rauta... i be6e egati gadnoto prejivqvane

vikipf
05-19-2007, 14:31
Що бе яко си беше... :-D Нали беше с момче към което имам много силни чувства.. Се пак беше признак на нежност, въпреки че не се получи... :-D
Друга излагация... ММммм ДА... Тогава не беше точно излагация ама... Беше си кофти з амене де.. :-D Ми той прочете кво съм писала за него в тоя форум и така... Имаше некфо мнение " Обичам едно момче от 6 години.. бля бля " ... И тогава ми се изкаше да се изпаря... ( а тва дори не помня кога го бях писала... :-D ) :smt017

05-19-2007, 14:50
Що бе яко си беше... :-D Нали беше с момче към което имам много силни чувства.. Се пак беше признак на нежност, въпреки че не се получи... :-D
Друга излагация... ММммм ДА... Тогава не беше точно излагация ама... Беше си кофти з амене де.. :-D Ми той прочете кво съм писала за него в тоя форум и така... Имаше некфо мнение " Обичам едно момче от 6 години.. бля бля " ... И тогава ми се изкаше да се изпаря... ( а тва дори не помня кога го бях писала... :-D ) :smt017
:D :D smqtai... ako ne men mi se slu4i ne6to takova sigurno nqma da izlqza ot nas pove4e :D:D:D:D:D

vikipf
05-19-2007, 14:55
ММММ Да така е... :-D Ама налага се някой път и аз да виждам бял свят... :-D

L_i_z_I
05-19-2007, 15:08
Да случвало ми се е ..и не искам да се сещам за онази вечер.. :oops: Малко бях попрекалила с алкохола и правих глупости..Сажалявам много за нещатат който съм говорила ама..минало аххаа...А любимия ми човек доста се изненада от мен.. :smt005

ПравенКодекс
05-19-2007, 15:44
Да случвало ми се е ..и не искам да се сещам за онази вечер.. :oops: Малко бях попрекалила с алкохола и правих глупости..Сажалявам много за нещатат който съм говорила ама..минало аххаа...А любимия ми човек доста се изненада от мен.. :smt005
Мен ако питаш, па и да не питаш аз пак ще кайа, че най-голямата ти излагация е като си си сложила твоя снимка за подпис! :smt005

Mementomori
05-19-2007, 15:50
Не съм имала никакви неприятни или неудобни моменти и страшно много се радвам за това!:)

05-19-2007, 17:38
ММММ Да така е... :-D Ама налага се някой път и аз да виждам бял свят... :-D
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

koalka
05-19-2007, 17:44
100% има, обаче в момента въобще не се сещам за такава...