PDA

View Full Version : 'Най-добър приятел' ,а аз я харесвам!



jivotaegaden
05-18-2007, 19:38
Историята е следната. Преди 2години едно момиче се премести срещу моя блок и от тогаз сме много близки, но бяхме само приятели. Тя знае повече за мене от колкото най-добрия ми приятел с който се познаваме близко 15г. (от когато мога да говора). До преди 2 месеца я зимах за много близак приятел ,но един ден както бяхме у нас и се бяхме събрали да играем карти , тя остана след всички да поиграем още малко.Два дена след това тя ми каза ,че ме чувства като най-близкия и човек и за нея съм най-добрия и приятел ,а аз от този момент хлътнах по нея и то доста.Знам ,че харесва друг ,защото си споделяме всичко(е без това де..). Преди 5 месеца тя ходеше с най-добрия ми приятел за около месец ,но като я питах да тръгнем ме отреза ,защото съм и най-добрия приятел... Е кфо е тва знае всичко за мене ,харесва всичко в мене и няма нещо дето което права да не и харесва ама неще да тръгне с мене?? И това момче дето го харесва не хлътнала толкоз мого просто си го е мернала.. За мене тя е идеалното момиче ,ама тя проваля всичко.. Може ли по някъв начин да направа нещо? Помагайте!

denislav.92
05-18-2007, 19:42
Като я извикаш да играете карти,и набий паламудата! :wink:

05-18-2007, 20:30
Като я извикаш да играете карти,и набий паламудата! :wink:Resize your fucking avatar !

Presley
05-18-2007, 20:33
Еми тя те е отряэала!Явно не иска да сте нищо повече от приатели!Примири се,надали ще иэеэе нещо........ :?

05-18-2007, 20:38
Още един нещаааастник!! Ауе човек.. тай де, момче.. НЕ ОЗНАЧАВА НЕ!! Потърси в тълковния речник за повече инфо, ама кат те е резнала, значи не те ще! Защо като сички останали Улигофрени си се заинатил да си проваляте приятелството.. е па то момичета ли не останаха или какво? Тсссссс, заблудени хора!!

koalka
05-19-2007, 06:28
При вас явно приятелството е невъзможно.И съм стигнала до извода, че приятелство е възможно да има, ако не се споделя много.Но ако почнеш да й казваш неща, които другите не знаят, почнете да водите едни разговори....нещата определено стават такива, каквито са сега.

BAYO
05-19-2007, 09:37
Още един нещаааастник!! Ауе човек.. тай де, момче.. НЕ ОЗНАЧАВА НЕ!! Потърси в тълковния речник за повече инфо, ама кат те е резнала, значи не те ще! Защо като сички останали Улигофрени си се заинатил да си проваляте приятелството.. е па то момичета ли не останаха или какво? Тсссссс, заблудени хора!!

Съгласен съм с всичко, без грубия тон. Просто мацето те има за мноооооооооо близък човек, не и разваляй хубавата представа за тебе. Преглътни мъката, потуши чувствата, защото накрая тя ще е разочарована, ти ще си огорчен и ще стане манджа с грозде. Ни гаджета , ни приятелство.

05-19-2007, 09:39
Виж сега: гаджетата идват и си отиват,а приятелите остават завинаги. Помисли в/у това :wink: