PDA

View Full Version : Hlebarki



sladko_bebchence
05-18-2007, 20:46
hora ve4e sh se pobyrkam sqka ve4er v kuhnqta vijdam pone po 4-5 golemi ama goleeeeeeeeemi hlebarki i ne moa da gi ubiq 6toto pyrvo 4e me e strah i gnus a vtoro 4e se skrivat pod 6kafovete naprao nemoa zaspq ot strah 4e sh flqzat vyv staqta mi.kajete ne6to ddzn protiv tqh i raid kak gi ubiva???
P.S-synuvam ko6mari s tqh :smt010

Presley
05-18-2007, 20:48
Иэвикай фирма да напръска у вас!ПРи сестра ми също има и само това върши работа..!Само трябва да си приберете цялата посуда и те ще напръскат!До колкото энам ефекта е доста добър и дълготраен,но естествено след време отново трябва да ги повикате...

ABSOLUTme
05-18-2007, 20:49
Raid ги тръшка по гръбец,ма после ти трябва ги събираш.
Ено време брата на една френдка пускаше некви димки в кухнята им,седеше цяла нощ и после пак чистеха трупове,ама след това не са имали проблем.
Що ти е толкоз мъчно за тях,вземи им..хмм има некви къщички за хлебарки,ама не съм запозната.. :lol:

malka_sladuranka
05-18-2007, 20:50
Дам и аз това щях да кажа, но ме изпревари. Фирма. Една позната спомена, че в тях си викат такава фирма и било ефикасно.

Disrespect
05-18-2007, 20:50
ами..

първа стъпа: хващаш райда
втора стъпка: намираш хлебарките
трета стъпка: пръскаш върху тях...след тва ще побягат малко и ще умрат
четвърта стъпка: пръскаш всяко ъгълче на апартамента/къщата
пета стъпка: лягаш и спиш спокойно
8)

sladko_bebchence
05-18-2007, 20:52
tfa pryskane kolku struva i kakvi sa teq dimki?ina4e ne mi e my4no za tqh iskam da izmrat si4kite kato bqh 4etvyrti klas dokato se kypeh po golqmata 4ast ot vodata zaminava6e da polivam kanala v banqta da ne doidat hlebarki ama 4e typa sym bila :smt005

Presley
05-18-2007, 20:56
http://www.pestcontrol-bg.com/
Виж тук-ето това предстявлява пръскането!И то е най-ефективно.Даже можеш да эвъннеш на таэи фирма :) късмет с приятелчетата :-D

experiment_m
05-18-2007, 20:57
Хлебарките не са по-големи от теб, така че няма от какво да се плашиш ми бой с чехъла. :-D
Другият вариант е да кажеш на ваште да вземат 1-2 спрея против насекоми /има и други освен RAID, като KILTOX например/, евакуирате се от вас за един ден, някой от ваште да влезе с кърпа на устата и носа и да напръска навсякъде. В края на деня отваряте да проветрите за 2-3 часа и проблемите свършват. А и между другото, тези гадини обикновено идват през канализацията, така че по една тапа на каналите на мивките може значително да намали емигрантите у вас.

bquick
05-18-2007, 22:41
Ами ние в нас откакто използваме "Райд" сме видяли най - много 2 - 3 хлебарки за цяла година! Много съм доволен и на всеки 3 месеца си пръскам стаята, защото изпитвам панически ужас от тях! Фобия имам! Ама сега с "Райд" сичко си е наред! :)

mailo1990
05-29-2007, 21:53
xaxaxaxaxaxaxaxaxa ](*,)

RAWRRR
05-30-2007, 00:57
Ha!
Колко жалки са хората,само да знаеха,че хлебарките са по-висши от тях..
Хлебарките са герои защото са оцелели толкова милярди години..те са висш разум.

Forslor
05-30-2007, 02:26
Ha!
Колко жалки са хората,само да знаеха,че хлебарките са по-висши от тях..
Хлебарките са герои защото са оцелели толкова милярди години..те са висш разум.
Сега съгласен съм със всичко освен това след двуеточието. ТЕ НЕ СА ВИСШ РАЗУМ .
Както казаха и в предните постове си купваш RAID против хлебарки и пръскаш под всички шкафове, хладилници, перални и т.н . След което щом толкова те е гнус пускаш прахосмукачката и чистиш.
Аз не виждам смисъл за 2 хлебарки(грубо казано) да звъниш на фирма ,че дълга и широка.

cherinka
05-30-2007, 06:07
Както ти обесниха, след райда или някакъв друг спей против насекоми, купете кубчета, ама не от онея с тебешира, ами има едни други където вътре са пълни с някаква жълта течност и поставяш кубчетата там където ходят хлебарките, и тази жълта течност ги привлича и те отиват да се хранят и като се нахранят, до 14 дена умират, защото тва жълтото е няква отрова против хлебарки.

Току-що погледнах как се казват тези кубчета - "Клинес", в една червена опаковка (кутийка).

Аз като видя хлебарка, вземам бая тоалетна хартия, преглъщам страха си и отивам да я хфана с тоалетната хартия и след това я пускам в тоалетната, ама от някоко дни си мисля, че или трябжа да ги пускам през терасата, или да ги настъпя със тоалетната хартия и чак тогава да ги пусна.
Така поне ще съм сигурна за смъртта им.

Иначе това за райд и че падат по гръб и вирват краката е вярно и че после трябва да им убираш труповете.

Пред време бях дезинфекцирала целия апартамен и на другия ден имаше страшно много вирнати с краката на горе животинки и минах с прахосмукачката и ги обрах :-D и след тва на боклука.

Иначе е забавно да ги търсиш из кухнята с райд в ръка и да стъпваш тихичко и като видиш хлебарка, да се приближиш БАВНО към нея (щото иначе ша се изплаши и ша побегне) и да я нафъкаш с флакон. :-D
Иначе голяма гоненица ставаше с тях едно време.

Сега сме чиста работа :arrow: убих им яйцата и останаха 4-5 от тлъстите хлебарки, и всеки ден пускам поне по една в тоалетната , оф, имам чувствотот, че се разможават със скоростта на вятъра :shock:

tears_of_anger
05-30-2007, 06:30
oleeeeee men adski mn me e strah...tva mi e edinstvenata golqma fobiq...samo kaot vidq hlebarka i zapo4vam da kre6tq...edin p1k bqhme na nqkak1v lager na more i kato minavahme krai edna stanciq i vidqh 1 hlebarka da p1lzi...oleee napravo 6tqh da polu4a isteriq...ina4e ni6ty dr ne me pla6i,ama tez...uff...zimai gi ubivai s ne6to i da sa mafkat...tam kub4eta li kvo...nz :S idi v nqkoq apteka i 6ti kajat...uspeh!!!

teenkopele
05-30-2007, 06:58
Напръскай всеки ъгъл на кухнята, под шкафове и т.н., затвори и излез за около час. :wink:
Като се върнеш изчисти умрелите хлебарки и проветри добре.

KoRn
05-30-2007, 08:01
xaaxax gadove mrusni....kak moje da gi izbivate...tolkova sa sladki igrivi....i priqtni na vkus...a i moje da si pravite experimenti s tqh...tctctc

magesniko
05-30-2007, 08:31
Квото и да правите,те винаги ще са тук, а нас няма да ни има така,че по добре не се хабете.

PR0
05-30-2007, 15:53
По този повод се сетих за един виц

Четиричленно семейство вечеря на масата. Изведнъж нещо дърпа бащата за крачола. Той не обръща внимание, но подръпването пак се повтаря. Гледа на пода една тлъста мазна и огромна хлебарка, която му казва:
- Шшшш Шефе я пръсни малко Райд зад хладилника щото сина има сватба и сме решили да направим главите.

HardcorE_AFA
05-30-2007, 16:04
ами случва се особено ако в блока ти има магазини за храна или ресторанти или нещо свързано с храна:) няма спасение за жалост :) ние също имаме хлебарки за щастие са от малките-русите но пак е много гнусно :( блока ми е фул с магазини и няма как