PDA

View Full Version : обезкосмяване



кажете......
05-18-2007, 20:10
Момичета имам намерение да се избръсна там отдолу за 1ви път ....... обаче не знам ........чувала съм ,че след това много сърби.Може те ли да ми кажете с какво да се намажа след това или нещо такова?

Споделете и вие как се обезкосмявате,че може и да реша да използвам някакъв друг начин(ама не кола маска) :smt006

[m!s$_k@pr!$]
05-18-2007, 20:22
има много такива теми
А иначе аз с депилатоар или браъснач и после се мажа с някакъв крем без значение(е за тяло де)-какъвто набарам

05-18-2007, 20:26
Ако си решила давай, но имай предвид, че после ако решиш да минеш на кола маска много повече ще те боли, аз бях така и много ме беше яд, че не започнах с кола от началото...
Космите стават черни и твърди, помисли добре защото като се обръснеш веднъж...после е много по-кофти.

wertyusa-f
05-19-2007, 17:40
С депелатоар пробвай, защото не знам как би ти понесло коло-маската, защото там са съсредоточени лимфните възли и не се препоръчва кола-маска.Правят с елазерни обезкосмявания, което също е решение.
Аз ти препоръчвам с депелатор, на Veet, Leocrema или какъвто си избереш, макар че голяма разлика м/у бръснача и депелатоара няма, но все пак...
Иначе след бръснене наистина ще ти е доста дискомфортно, особено след първата седмица при поникване на малките косъмчета...гадна работа.

Presley
05-19-2007, 18:23
Еми аэ най-често се бръсна ;-) Сърби ,ама не чак толкова ,а и се свиква!Иначе може и с кола маска,нэ що не искаш-иэобщо не е неква эверска болка каквато очакваш :)

koalka
05-19-2007, 18:41
Ако си решила давай, но имай предвид, че после ако решиш да минеш на кола маска много повече ще те боли, аз бях така и много ме беше яд, че не започнах с кола от началото...
Космите стават черни и твърди, помисли добре защото като се обръснеш веднъж...после е много по-кофти.То и без да си обезкосмявал дори е един път, космите пак са тъмни и черни.