PDA

View Full Version : Nai-ujasnoto s16testvo



sexy_sladuranka___
05-18-2007, 20:50
Az s1m nai-ujasniq 4ovek na celiq svqt. Predi 2 god hodeh s mom4e , zad1rjahme se celi 2 godini . Prez tova vreme toi me udrqshe -hodeh s meseci sinq i vsi4ko prikrivah s grim, obijdashe , izneverqvashe mi i az t1rpqh vsi4ko tova , zashtoto uj go obi4ah , i sega zaradi toq idiot ne moga da imam normalna vr1zka . Haresva mi da l1ja , iskam vseki m1j koito e s mene da izpita bolkata koqto s1m izpitala az , da pla4at i da mi se molqt da s1m s tqh . Imam 4ustvoto 4e 6te poludeq , jiveq v nqkak1v ob1rkan svqt izpleten samo ot l1ji . Molq vi , umolqvam vi da mi dadete s1vet kak da se spravq s tozi priblem , tozi 4ovek mi ostavi ranio za cql jivot :(

05-18-2007, 21:02
Na mene mi haresva da qm bob :D

Presley
05-18-2007, 21:26
Еми явно найстина ти е нанесъл доста голяма психическа травма..!Няма смисъл да те питам эащо си го търпяла,эащото вече е станало и трябва да се търси единствено решението!
Трябва сама да събереш сили и да эабравиш всичко онова ,което ти е причинил!Единственият начин да бъдеш щастлива с друг е да иэтриеш иэцяло тоэи спомен!Опитай да го направиш сама,може би ще ти трябва повечко време,но опитай!Ако не успееш потърси помощ на психолог,мисля че ще ти помогне....
Късмет!

neverand
05-18-2007, 21:36
Щом се усещаш,значи можеш и да се промениш.А за болката,просто така си го внушила.

NiGGaZ
05-18-2007, 22:47
за дето ти си страдала ся и ти да караш другите да страдат тъпо е :) и да си се осъзнала на време ...

05-19-2007, 02:47
Na mene mi haresva da qm bob :D

и аз обичам бобец :-D
и аз

alkobalko
05-19-2007, 06:02
Тази връзка е била едно травмиращо преживяване. По всичко личи, че още не си готова за една нова, истинска връзка. Преди да я започнеш, трябва да се оттърсиш от желанието да отмъщаваш на другите заради него. Разкрий пред теб самата всичко, което те измъчва. Опитай се да простиш, както на него, така и на себе си. Тогава ще можеш да започнеш нормална връзка, без лъжи, обиди, отмъщение и сълзи.
Пожелавам ти успех!

victoriq
05-19-2007, 06:08
Тази връзка е била едно травмиращо преживяване. По всичко личи, че още не си готова за една нова, истинска връзка. Преди да я започнеш, трябва да се оттърсиш от желанието да отмъщаваш на другите заради него. Разкрий пред теб самата всичко, което те измъчва. Опитай се да простиш, както на него, така и на себе си. Тогава ще можеш да започнеш нормална връзка, без лъжи, обиди, отмъщение и сълзи.
Пожелавам ти успех!
Съгласна!

koalka
05-19-2007, 06:18
По-добре не започвай връзка, само и само, за да нараняваш момчетата, с които си...
Те с какво са виновни за твоето нещастие?Имай поне малко чувство за справедливост и проумей истината.По-добре си бъди с всяко момче, но както казах-не започвай връзка!
Може би след време ще станеш готова и няма да ги нараняваш, което според мен е жестоко.Жестоко е това, което е направил с теб приятелят ти(бившия).

Just_say_no
05-19-2007, 08:05
имай търпение всичко ще се нареди. а това което става със сегашните ти връзки може би не е в теб проблема. може просто това да не са подходящите партньори и за това да се получава тъка. :|

BAYO
05-19-2007, 09:28
Az s1m nai-ujasniq 4ovek na celiq svqt. Predi 2 god hodeh s mom4e , zad1rjahme se celi 2 godini . Prez tova vreme toi me udrqshe -hodeh s meseci sinq i vsi4ko prikrivah s grim, obijdashe , izneverqvashe mi i az t1rpqh vsi4ko tova , zashtoto uj go obi4ah , i sega zaradi toq idiot ne moga da imam normalna vr1zka . Haresva mi da l1ja , iskam vseki m1j koito e s mene da izpita bolkata koqto s1m izpitala az , da pla4at i da mi se molqt da s1m s tqh . Imam 4ustvoto 4e 6te poludeq , jiveq v nqkak1v ob1rkan svqt izpleten samo ot l1ji . Molq vi , umolqvam vi da mi dadete s1vet kak da se spravq s tozi priblem , tozi 4ovek mi ostavi ranio za cql jivot :(

И аз бях така, когато бях на 16. От там станах същински кучи син. Тва, което си описала за тебе, за връзките ти, за болката, която караш другите да изпитват ... мда ... беше труден период, продължи горе долу 3.5г.-4г. Ама всичко с времето си. Срещнах друго момиче, различно момиче, влюбих се и се върнах към нормалния си начин на живот. Не ти казвам нищо, просто това, че времето ще заличи това, което ти е било отнето преди. Ще намериш човек, който да те обича истински, само му дай шанс. Тва е от мене.

malkoto_sladur4e
05-19-2007, 09:43
ОЛее ужас..това е ужасно направо..нямам думи :(:(:( И аз търпя мн неща ама чак такива,боже абсурд!Как може да си ги търпяла?Ама те разбирам всъшност..до някъде... :( Незнам,просто сега бъди положително настроена към другите момчета и съм сигурна,че всичко ше е ок!И никой от тях няма да те бие и обижда и изневерява...оле ужас!Ако бях на твое място...нзм ама бих се оплакала в полицията с оня идиот!Горкото ф :(

05-19-2007, 09:47
Недей тръгва с първия който ти хареса.А изчакай да срещнеш любовта.Когато я срещнеш ще видиш,че няма да се държиш така :wink: