PDA

View Full Version : запознавате гаджето си с най-добрите си приятелки и...



maybelline
05-19-2007, 04:44
Да си поговорим за бившите гаджета ;) Случвало ли ви се е да скъсате с някого и после той на всяка цена да иска да ви отмъсти по някакъв начин?На мен ми се случи да скъсам с бившия - по негова инициатива - за да излиза той с разни момичета там.Преди това на рождения си ден го запознах с двете от най-добрите си приятелки.След като скъсахме,аз мислех,че дотук приключва работата - ще се мотае там с онези (няма да кажа какви ;) ),но то се оказа,че планът бил по-сериозен.Отне ми двете най-добри приятелки,просто ги настрои срещу мен.Едната го харесва и се опитва да го сваля,а другата - по нейния акъл.Бяха се ядосали,че не можех да излзиам всеки път когато пожелаят и той допълнително ги настрои и стана тя една...И така тримата решиха,че за всичко вината е моя :roll: Даже имаше изказване от едната - "Ти и К. решихте да излезете и не ме взехте - ти си виновна,ти ме отряза"(нали се сещате,че К. има собствено мнение и идеята да излезем двете не е била само моя и сме излезли някога си без другото момиче и то решило,че САМО АЗ съм виновна).
Та да попитам,случвало ли ви се е да запознаете гаджето си с най-дората си приятелка и после и двамата(или тримата както при мен) да се обърнат срещу вас(дори по най-абсурдната причина да е)?

mrsy
05-19-2007, 05:10
мда . ;) скъсах с една, тръгнах с друга и таз старата наговори разни работи на новата и с нея се скарахме и .. нищо не стана :)

koalka
05-19-2007, 06:24
Не ми се е случвало, но ще се опитам да изкажа мнение по въпроса.

Тея двечките не знам какви приятелки са ти били.Заради едно момче, едно харесване, едно настройване са се обърнали срещу теб.Ако ти бяха истински-това нямаше да се случи по мое скромно мнение.

cherinka
05-19-2007, 08:41
Не ми се е случвало.
Надявам се и за в бъдеще 'приятелките' ми да не се настройват така срещу мен заради момче.

А ти, или си намери други приятелки, или говори с тях до скъсване, докато си ги върнеш...

denislav.92
05-19-2007, 08:42
Изчукайги ма!

BAYO
05-19-2007, 09:01
Изчукайги ма!

Три неща ш'ти кажа :

1) Избърши си млякото от устата, че ти е останало от закуската с мама!

2) Намали си аватара

3) Друг път, като се регваш някъде, в някой форум, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ си пиши наборчето отзад след ника, че се излагаш кат кифладжия.

4) (Бонус от мене) Научи се да пишеш бе, първокласник!

П.Т. Случвало ми се е много пъти да запознавам гаджетата с приятелите ми, но само в един единствен случай стана една такава голяма каша... че след всичко заебах и нея и всички дет се опитваха да я свалят, я пред мен, я зад гърба ми ... ся не сме нищо. Нито с нея, нито с тях, е имаше и такива, дето се осъзнаха и се извиниха, и сме си приятели до ден днешен.. другите хванаха влака за гората!

maybelline
05-19-2007, 09:31
Не ми се е случвало, но ще се опитам да изкажа мнение по въпроса.

Тея двечките не знам какви приятелки са ти били.Заради едно момче, едно харесване, едно настройване са се обърнали срещу теб.Ако ти бяха истински-това нямаше да се случи по мое скромно мнение.

Изглежда така се е получило.Те започнаха да се сприятеляват с него,а и той с тях все повече и повече и просто явно си допаднаха.Ами то всъщност бившия със едната 'приятелка' Д. си приличат - и двамата от богаташки семейства,и двамата не знаят какво значи "няма","не може" или "не сега"...така като си чатят примерно много добре се разбират.На мен ми се струва,че ако излязат заедно,само ще се дразня и ще издържат близо един до друг максимум 4 часа,не повече.А другата 'приятелка'...тя наистина е свястно момиче и не знам какво й стана...уж не общува толкова много в бившия ми...но Д. винаги й е на разположение и изглежда е единствената й приятелка в района и винаги на разположение,а аз живея малко по-далече и не винаги мога да излизам.Така че е разбираемо,че К. е решила да угоди на Д.,но наистина това не е приятелство...някакви глезотии стават тук.Аз накрая реших,че няма смисъл да тичам след тях и да ги карам да пораснат.Като искат с него,ОК,но аз не мога да съм нон-стоп с тях,а още повече че бившия на моменти се държи отвратитело с мен,а те двечките даже в дома му ходят...
И така...това му се викало 'приятелство' :roll:

05-19-2007, 09:33
Не,досега не ми се е случвало.

Според мен тези момичета не са ти били приятелки.Така,че няма за какво да се ядосваш :wink:

VerryBerry
05-19-2007, 15:46
ne si habi nervite za takiva kato tqh-nameri novi vrazki...a te-''priqtelkite'' moje i da se opitat da se varnat kato vidqt 4e moje6 i bez tqh...a onzi....e*i mu maikata i tolkoz! :wink:

neli_15_sexy
05-19-2007, 15:54
mnogo e gadno na men mi se e slu4valo no moite priatelki viarvat na men ne niakakv ai nie s moite pr sme si govorili 4e nemoje za edno mom4e da se karame o6te kolko 6te smenim.... nese znae zatova4e tvoite priaelki ne savred te sa niakvi... det o6te ni6to ne razbirat

neli_15_sexy
05-19-2007, 15:56
Изчукайги ма!

Три неща ш'ти кажа :

1) Избърши си млякото от устата, че ти е останало от закуската с мама!

2) Намали си аватара

3) Друг път, като се регваш някъде, в някой форум, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ си пиши наборчето отзад след ника, че се излагаш кат кифладжия.

4) (Бонус от мене) Научи се да пишеш бе, първокласник!

П.Т. Случвало ми се е много пъти да запознавам гаджетата с приятелите ми, но само в един единствен случай стана една такава голяма каша... че след всичко заебах и нея и всички дет се опитваха да я свалят, я пред мен, я зад гърба ми ... ся не сме нищо. Нито с нея, нито с тях, е имаше и такива, дето се осъзнаха и се извиниха, и сме си приятели до ден днешен.. другите хванаха влака за гората!ti pak kakvo se pravi6 na mnogo otvoren i za kvo mliako govori6 bee ta tia/toi e na 15 ti kakvo iska6 ?????? AI MNOGO PRAVILNO SI NAPISAL/A BRAVO =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

neli_15_sexy
05-19-2007, 15:58
Изчукайги ма!

Три неща ш'ти кажа :

1) Избърши си млякото от устата, че ти е останало от закуската с мама!

2) Намали си аватара

3) Друг път, като се регваш някъде, в някой форум, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ си пиши наборчето отзад след ника, че се излагаш кат кифладжия.

4) (Бонус от мене) Научи се да пишеш бе, първокласник!

П.Т. Случвало ми се е много пъти да запознавам гаджетата с приятелите ми, но само в един единствен случай стана една такава голяма каша... че след всичко заебах и нея и всички дет се опитваха да я свалят, я пред мен, я зад гърба ми ... ся не сме нищо. Нито с нея, нито с тях, е имаше и такива, дето се осъзнаха и се извиниха, и сме си приятели до ден днешен.. другите хванаха влака за гората!ti pak kakvo se pravi6 na mnogo otvoren i za kvo mliako govori6 bee ta tia/toi e na 15 ti kakvo iska6 ?????? AI MNOGO PRAVILNO SI NAPISAL/A BRAVO GOVORIA ZA DENISLAV.92 =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Presley
05-19-2007, 15:59
Ами не ми се е случвало и се надявам да не ми се случи...!Въпросните ти `приятелки` не са ти били никакви приятелки...просто не бъди доверчива и винаги имай едно наум..!

neli_15_sexy
05-19-2007, 16:00
Изчукайги ма!

Три неща ш'ти кажа :

1) Избърши си млякото от устата, че ти е останало от закуската с мама!

2) Намали си аватара

3) Друг път, като се регваш някъде, в някой форум, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ си пиши наборчето отзад след ника, че се излагаш кат кифладжия.

4) (Бонус от мене) Научи се да пишеш бе, първокласник!

П.Т. Случвало ми се е много пъти да запознавам гаджетата с приятелите ми, но само в един единствен случай стана една такава голяма каша... че след всичко заебах и нея и всички дет се опитваха да я свалят, я пред мен, я зад гърба ми ... ся не сме нищо. Нито с нея, нито с тях, е имаше и такива, дето се осъзнаха и се извиниха, и сме си приятели до ден днешен.. другите хванаха влака за гората!ti pak kakvo se pravi6 na mnogo otvoren i za kvo mliako govori6 bee ta tia/toi e na 15 ti kakvo iska6 ?????? AI MNOGO PRAVILNO SI NAPISAL/A BRAVO GOVORIA ZA DENISLAV.92 =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> ARE 4ao na vsi4ki :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

Presley
05-19-2007, 16:01
Изчукайги ма!

Три неща ш'ти кажа :

1) Избърши си млякото от устата, че ти е останало от закуската с мама!

2) Намали си аватара

3) Друг път, като се регваш някъде, в някой форум, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ си пиши наборчето отзад след ника, че се излагаш кат кифладжия.

4) (Бонус от мене) Научи се да пишеш бе, първокласник!

П.Т. Случвало ми се е много пъти да запознавам гаджетата с приятелите ми, но само в един единствен случай стана една такава голяма каша... че след всичко заебах и нея и всички дет се опитваха да я свалят, я пред мен, я зад гърба ми ... ся не сме нищо. Нито с нея, нито с тях, е имаше и такива, дето се осъзнаха и се извиниха, и сме си приятели до ден днешен.. другите хванаха влака за гората!
BAYO едно голямо БРАВО! :)

VerryBerry
05-19-2007, 16:39
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) fani go i go sma4kai ot boi toq liglio!!!!!!!!!! :smt019

MoHuTo
05-19-2007, 16:41
Не,досега не ми се е случвало.

Според мен тези момичета не са ти били приятелки.Така,че няма за какво да се ядосваш :wink:

BAYO
05-19-2007, 16:55
Presley`n`Sum, 10х. I try to give all my best and help to all :lol:

oTPoBHa
05-19-2007, 17:04
Над тия неща съм... :lol:

aP0kAlIpSiS
05-19-2007, 17:47
Изчукайги ма!

Три неща ш'ти кажа :

1) Избърши си млякото от устата, че ти е останало от закуската с мама!

2) Намали си аватара

3) Друг път, като се регваш някъде, в някой форум, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ си пиши наборчето отзад след ника, че се излагаш кат кифладжия.

4) (Бонус от мене) Научи се да пишеш бе, първокласник!


Това болеше! Ама не само за него...

По темата:
Няма смисъл са си тровиш душицата заради тях.Той е пожелал да скъсате,а сега ти прави мръсно-не е стока.
Едната ти "приятелка" е настроена срещу теб- ако ти беше добра приятелка нямаше да стане така. Или поне щеше да поиска да говорите. Другата и се води по "ъкъла"- няма смисъл да се занимаваш с безхарактерни хора.
Живей си живота и се радвай,че си разбрала сега,че не можеш да разчиташ на тях,а не по-късно когато имаш нужда от помощ. Моя позната мина през това (само,че тя беше изневерила на момчето) така,че не си сама. Знам,че сега ти е тежко,но ще отмине.

Ulety
05-22-2007, 08:37
BAYO
МнениеПуснато на: Съб Май 19, 2007 12:01 pm Заглавие:
denislav.92 написа:
Изчукайги ма!


Три неща ш'ти кажа :

1) Избърши си млякото от устата, че ти е останало от закуската с мама!

2) Намали си аватара

3) Друг път, като се регваш някъде, в някой форум, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НЕ си пиши наборчето отзад след ника, че се излагаш кат кифладжия.

4) (Бонус от мене) Научи се да пишеш бе, първокласник!

П.Т. Случвало ми се е много пъти да запознавам гаджетата с приятелите ми, но само в един единствен случай стана една такава голяма каша... че след всичко заебах и нея и всички дет се опитваха да я свалят, я пред мен, я зад гърба ми ... ся не сме нищо. Нито с нея, нито с тях, е имаше и такива, дето се осъзнаха и се извиниха, и сме си приятели до ден днешен.. другите хванаха влака за гората!









\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

TheMaggie
05-22-2007, 09:12
Ами да обаче ми се случи с най-добрия ми фр..тръгнах с един негов стар приятел скъсах го след седмица и той настрои И. срещу мен..Резултат: манджа с грозде..!! :evil:

~egoistiC~sister
05-22-2007, 09:33
И като ги запознах те тръгнаха....и после аз ги пребих от бой и двамата