PDA

View Full Version : kak da si go vurna



6o6kotooo
05-19-2007, 04:49
hei hora molq vi se pomognete.na4i v4era skusah s ednoo mom4e i toi mi kaza 4e sum go otek4ila i postepeno 4uvstvata muu ohladnqvat.oba4e az go obi4am stra6no mnogo i neiskam da go zagubq zaradi nqkfa si glupost i mi kaza 4e se e zapoznal s edno momi4e i sq e po4nalo da q haresvaa iiiii molq vi kajete kfo da pravq da si go vurna 6toto prosto toi mi be6e si4koo i edinstvenoto ne6to za koet jiveeh ;( ;( ;( ;(

mrsy
05-19-2007, 05:08
hei hora molq vi se pomognete.na4i v4era skusah s ednoo mom4e i toi mi kaza 4e sum go otek4ila i postepeno 4uvstvata muu ohladnqvat.oba4e az go obi4am stra6no mnogo i neiskam da go zagubq zaradi nqkfa si glupost i mi kaza 4e se e zapoznal s edno momi4e i sq e po4nalo da q haresvaa iiiii molq vi kajete kfo da pravq da si go vurna 6toto prosto toi mi be6e si4koo i edinstvenoto ne6to za koet jiveeh ;( ;( ;( ;(
Айде айде стига преувеличава. "Единственото нещо за което живеех" ... тц тц ем то работата е ясна, намерил си е друга т.е. ти почти нямаш никакъв шанс да си го върнеш. Намери си и ти друг

alkobalko
05-19-2007, 05:49
Щом е намерил друга, ще ти е доста трудно да си го върнеш. Опитай се да поговориш с нег и ако иска си дайте още един шанс. Ако не, просто забрави за него.

koalka
05-19-2007, 06:22
Щом чувствата му ги няма, няма как да си го върнеш.Откажи се и го забрави.

BAYO
05-19-2007, 09:42
Щом е намерил друга, ще ти е доста трудно да си го върнеш. Опитай се да поговориш с нег и ако иска си дайте още един шанс. Ако не, просто забрави за него.

:!: За друго не се сещам :!:

BWald0rf
05-19-2007, 09:50
Ами той ти е казал че повече няма чувства към теб.А и друга си е намерил.Според мен по-добре гледай да го забравиш нищо повече няма да излезе ;)

Presley
05-19-2007, 12:22
Ами все пак си е намерил друга...ще ти е доста трудно..!Най-добре поговори с него!Ако видиш ,че няма шанс да се върне ,просто се постарай да го эабравиш,колкото и да е трудно!Човек не може да има всичко,което иска :) !

05-19-2007, 12:26
Засега мисля,че е най-добре да оставиш нещата да се развиват от само себе си без да се месиш ти.В смисъл такъв не го търси ти.Опитай се и да не мислиш толкова много за него.Това ще стане като си намериш нови занимания.Излизай по често с приятели,ходи по купони,развеселявай се. Ако той те обича ще се усети какво е загубил и ще се върне при теб. :wink:

MeTaL4eTo`f
05-19-2007, 12:32
Щом си е намерил друга,за съжаление нямаш друг избор освен да го оставиш,колкото и да ти е трудно :(