PDA

View Full Version : един мой приятел припадна заради трева



rakiQ
05-19-2007, 08:33
вчера дама мой фр се бяха напушили (те попринцип се напушват редовно но този път беше трагично)
и като ги видях идвамата бяха като платна в лицата а устите им не им се виждаха само едни червени очи.Едното момче помоли госпожата да иде до кенефа да пие вода и тя го пусна ест. в същия момент в коридора на даскалото се чу едно "прас".Излизаме ние да видиме кфо е станало и като го видяхме -беше припаднал разтресохме го малко и той отвори очи зениците му бяха огромни,лицето му беше бяло а устата му беше синя-мъртвец . Аз отидох до неко и му казах да легне и да му вдигнем краката но той не можеше да говори само седеше и ме гледаше жално и ми стискаше ръката.Заведохме ги идвамата до лекарката..извикаха родителите и сега ще правят иследвания :|

и накрая си извадих извода че тревата не е толкова "невинна" колкото я мислим!

cherinka
05-19-2007, 11:16
и накрая си извадих извода че тревата не е толкова "невинна" колкото я мислим!
Ми, то и сланината, с която се тъпчем по селата не е толкова "невинна", колкото я мислим.

А кво да кажа за кремвиршите, дето по фабриките разни мазни цигани правят кремвирши и ги пипат с гнусните си ръце.

Кво да кажа за хората, които спят по 5-6 часа дневно и получават световъртеж и припадаци по улиците.

Кво да кажа, че има толкова много катастрови в последно време.
Аз, лично, съм станала свидетел на около 20 катастрофи през последните два месеца САМО В ПЛОВДИВ, а колко ли други катастрофи в родния ми град съм пропуснала - а и повечето са били от неопиянени шофьори.

Темата ти губи всякакъв смисъл с всички други такива 'родни' събития.
Ако всеки тръгне да пише тема за злополуките, станали в държавата ни, то смятай, че в този раздел ще има много повече теми, мнения и т.н, отколкото в Любов.

Както ти каза момичето над мен - недоброкачествената трева води до такива неща..

Бунтар
05-19-2007, 11:37
[quote=~egoistiC]Кво да кажа за хората, които спят по 5-6 часа дневно и получават световъртеж и припадаци по улиците.

Кво ще ми кажеш? :lol:

05-19-2007, 13:45
a пък братов4едка ми припада, като види кръв... дори ан снимка или по телевизията..
хора всякакви.

има дори такива, дето могат първо да пият , после да пушат, но при мен е възможно само обратното, ина4е не припадам, само заспивам :mrgreen:
п.с. за трева, пазарувана от 4ерния пазар нищо не се знае,може в нея да има вси4ко, от амониева селитра до кетамин,

за бога братя, не купувайте, за да не берете ядове;)

BraInLesS_f
05-19-2007, 17:01
Аз не съм припадала до сега...Просто на някои хора не им понася!
На една френдка 'секи път й става лошо! ;-)

IlLuSi0nS`
05-19-2007, 20:20
еее как мое такава малоумна тема ве.. ти изобщо като не разбираш не приказвай глупости ве.. баси.. мн ясно, че е била друсана и затфа е станало така.. бати, не е от тревата.. ако има как говорете с тоя дето сте я зели да знае кфо продаа щото друсана трева е шит.. особено ако пушиш от скоро и не си навътре в нещата.. другия път ако ви се случи лягаш и мн вода или кола и сладко щото цялата работа е тфа че ви е паднало кръвното супер мн..

rakiQ
05-19-2007, 20:41
еее как мое такава малоумна тема ве.. ти изобщо като не разбираш не приказвай глупости ве.. баси.. мн ясно, че е била друсана и затфа е станало така.. бати, не е от тревата.. ако има как говорете с тоя дето сте я зели да знае кфо продаа щото друсана трева е шит.. особено ако пушиш от скоро и не си навътре в нещата.. другия път ако ви се случи лягаш и мн вода или кола и сладко щото цялата работа е тфа че ви е паднало кръвното супер мн..
миличка само ше ти кажа че майка ми е медицинско лице и мога нея да попитам ако искам
и второ ако ти е тъпа темата за кфо пишеш в нея?!

jakl1n
05-19-2007, 20:42
:P ups

krizbeto_zleto
05-20-2007, 02:14
I NAS TVA NI BARKA ZA6TOTO ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

05-20-2007, 06:21
a moje da e bila mnoooogo kofti drusana

IlLuSi0nS`
05-20-2007, 06:54
хахах не ме милосвай ако обичаш.. и за кое по-точно да питаш майка си.. хахахахахаха тя може би пуши трева и ще знае аххах и последно.. пиша щото си смешна и е весело

rakiQ
05-20-2007, 07:33
хахах не ме милосвай ако обичаш.. и за кое по-точно да питаш майка си.. хахахахахаха тя може би пуши трева и ще знае аххах и последно.. пиша щото си смешна и е весело
ако искам ше си милосвам бе ти не си тая която да ми казва кфо да праа ясно?
аз я направих тая тема за да я прочетат лекетата (като някой хора) да знаят кфо пе да им доведе тревата и се пак тва е раздел в който може да се пише за такива теми и не е забранено тъй че аре "пазбирателко" не ми се обяснявай!

IlLuSi0nS`
05-20-2007, 07:50
колко хора тряа да ти кажат че не е от самата трева а от тфа че е била друсана.. набий си го в чалгарската главица най после..

rakiQ
05-20-2007, 07:56
колко хора тряа да ти кажат че не е от самата трева а от тфа че е била друсана.. набий си го в чалгарската главица най после..
аз съм си го набила
и не слушам чалга аре ако имаш некфи проблеми пиши на лична че не искам да развалям хубавата тема

BraInLesS_f
05-20-2007, 08:30
колко хора тряа да ти кажат че не е от самата трева а от тфа че е била друсана.. набий си го в чалгарската главица най после..
От трева не се припада,освен ако в състава й не присъстват други вещества...Демек-ако човека я друса с нещо!
IlLuSi0nS е права! ;-)

rakiQ
05-20-2007, 08:46
някой я топят в белина за да стане по-силна и после я продават....

BraInLesS_f
05-20-2007, 08:49
някой я топят в белина за да стане по-силна и после я продават....
Аз съм попадала на случаи,в които тревата е друсана с лак за коса... :?

rakiQ
05-20-2007, 09:05
ужас..

IlLuSi0nS`
05-20-2007, 09:06
тревата може да се надруса с кфо ли не.. най-често е с вещества които имат силно упойващо действие а и могат да се купят напълно законно от ветеринарна или обикновена аптека.. примерно кетамина който е упойка за коне или некфи такива животни.. в повечето случаи може да се разбере по миризма или като бутнеш цигарата или вече като си опънеш.. със сигурност някой от кръгчето ще се усети че е друсана и вече си на твоя отговорност ще пушиш или не..

П.П. тфа вече е полезна тема!

05-20-2007, 09:20
така става, като тревата е забранена, и вместо да се продава с бандерол в магазин за цигари и алкохол,
се продава от престъпни дилъри на отрови с неизвестен състав.

тревата- в магазина за цигари, амфетите в аптеките и за нула време ще се оправи тая работа с дрогите.

05-20-2007, 09:33
ами да дано щом всички имате такова позитивно мнение за тревата да ви натикат възможно наи гадното и да умрете копелета :!: :-D :twisted:

IlLuSi0nS`
05-20-2007, 09:50
хах представи си.. отиваш си в магазина и ти предлагат различни сортове като ти обясняват коя е дигаща коя по-весела коя за "медитации" и т.н. и при това ти казват в кой край на света е отгледана и коя фирма я внася за бг.. може да има и книга за споделяне където да прочетеш кой какво му е харесало или не и защо и така да се ориентираш примерно.. в магазина ще има и каквито си искаш лули и наргилета и т.н. ама огромно разнообразие.. дори може да има и стая за проби където да опънеш една цигара от сорт дето не си пробвал примерно или ако нямаш кинти да кажеш че искаш проба за голямо количество и така да се напофиш хахах и едни меки дивани и миризма на тамян аууу чак за миг все едно бях там..

05-20-2007, 09:56
ами да дано щом всички имате такова позитивно мнение за тревата да ви натикат възможно наи гадното и да умрете копелета :!: :-D :twisted:
Сори бате, не давам нищо да ми тикат, мнението ми за това растение е позитивно до небесата, и знам, 4е когхато дойде време да умра(защото и ти също ще умреш, както и всеки друг) ще бъда щастлив и доволен от живота си, поне в това отношение, поради щото
да даваш пари за друсан коз на някви мутри е ГРЕХОТА,
Бог ни е дал тревата за да я сеем и да я гледаме, а не да я продаваме и купуваме..

И ако не правим такива глупости, не би следвало да припадаме

05-20-2007, 11:49
Аве ти луд ли си ... как може да кажеш че Бог бил дал тревата ??!? някаде в Библията да пише нещо за трева.. ти си нещастник бате.. и аз ще умра някои ден ама поне няма да умра от наркотици !

IdiOtKa
05-20-2007, 15:20
Бог ?! Библия ?! ....

05-20-2007, 16:30
"И насели Бог Земята с Трева, Трва Сочна и Семеносна.."
това да ти е познато?
и да не е, ДОКАЗАНО от наулката е, че канабис е имало много преди да има хора, и че отткакто има хора, те използват семената и листата на канабиса за храна.

BraInLesS_f
05-20-2007, 17:16
хах представи си.. отиваш си в магазина и ти предлагат различни сортове като ти обясняват коя е дигаща коя по-весела коя за "медитации" и т.н. и при това ти казват в кой край на света е отгледана и коя фирма я внася за бг.. може да има и книга за споделяне където да прочетеш кой какво му е харесало или не и защо и така да се ориентираш примерно.. в магазина ще има и каквито си искаш лули и наргилета и т.н. ама огромно разнообразие.. дори може да има и стая за проби където да опънеш една цигара от сорт дето не си пробвал примерно или ако нямаш кинти да кажеш че искаш проба за голямо количество и така да се напофиш хахах и едни меки дивани и миризма на тамян аууу чак за миг все едно бях там..
Ееееееееееееех,мечтииииии ииииии........ :roll: :)

teenkopele
05-20-2007, 19:11
...тревата не е толкова "невинна" колкото я мислим!

...и няма пристрастяване към нея, както мислят повечето хора.

Blacklisted
05-20-2007, 19:21
Припаднала е защото е тъпа, не заради тревата.

Blacklisted
05-20-2007, 20:10
Опс :oops: :-D

rakiQ
05-20-2007, 20:42
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕ не бих казала че е тъп!!

Blacklisted
05-20-2007, 20:53
ми щот е стигнал до такова състояние... :roll: или ааа нЕЕЕ чакай, верно, т'ва беше да си готин =D>

05-20-2007, 23:39
a edin moj priqtel pripadna zaradi izborite.. Ne moja da ponese towa 4e DPS pobediha..

naloji s da mu mokrim 4eloto i da mu biem 6amari :-D :-D
izwod- izborite ne sa tolkowa bezwredni, kolkoto se opitwat da gi izkarat :smt005 :smt005 :smt005 :smt006

rakiQ
05-21-2007, 08:36
не
очаквах сичко чесно казано :-D

lubetoooo
05-24-2007, 21:59
:D :D E KAK NEA DA PRIPADAT KOITO NQQ TREENING TAKA EEE :D :D :D :D :smt005 :smt005 :smt005 HODETE I VIE PREZ DEN NA PARTITA I SE MA4KAITE KAT KU4ETA S SEKI SLEDVA6T PUT POVE4E I POVE4E I 6TE VIDITE PO EDNO VREME 6TE SE 4UDITE KVO O6TE DA PRAITE 4E DA STE SE NETREZVI :smt006

sLaDkA`1zZr0DkA
06-04-2007, 21:01
i ko tolkoz i as pripadnah ama ne be6e samo ot treva ne bqh qla cql den posle pih bira 1 litar i nakraq si zeh edno kale izdi6ah si go sami4ka i nakraq kfo sviha edno mase 5 glavi i go vartqhme 4 4oeka i nakraq pripadnah hahahahahahahahahah ama si prodaljavam da si pofq se taq

06-05-2007, 01:49
:arrow: otnosno tva 4e trevata ne pristrastqvala-a poznavate li nqkoi da e zapo4nal da pafka i da e sprql??????az ne
:arrow: pri vsi4ki polojeniq dosta e glupavo da umre na 30 :-k smisul,dosta ne6ta ima za pravene v jivota 4e da ti stigne vremeto...
:arrow: osven tova gadnoto na trevite spored men ne e v tva 4e po4va6 da nemoje6 bez tqh kolkoto v tva 4e zapo4va da ti se iska ne6to po silno posle o6te po iii :? tva e tupo!aide ako nqkoi e re6il da posveti jivota si na narkoti4nite suni6ta-vzemi napravi usilie nau4i si bezopasniq metod vmesto razni trevi

Val4etoO
06-06-2007, 00:00
100 % ne e bilo samo ot treva puk i nz za vas ama mi se e slu4valo ot gandja da otka4a ama znam kak da se ovladeq

NFW`
06-06-2007, 14:39
:arrow: otnosno tva 4e trevata ne pristrastqvala-a poznavate li nqkoi da e zapo4nal da pafka i da e sprql??????az ne
:arrow: pri vsi4ki polojeniq dosta e glupavo da umre na 30 :-k smisul,dosta ne6ta ima za pravene v jivota 4e da ti stigne vremeto...
:arrow: osven tova gadnoto na trevite spored men ne e v tva 4e po4va6 da nemoje6 bez tqh kolkoto v tva 4e zapo4va da ti se iska ne6to po silno posle o6te po iii :? tva e tupo!aide ako nqkoi e re6il da posveti jivota si na narkoti4nite suni6ta-vzemi napravi usilie nau4i si bezopasniq metod vmesto razni trevi

Доста глупаво момче/момиче си, знаеш ли я тази работа?

1) Много ясно че познавам хора, спрели тревата. Дотук станаха четирима и още един мисли да я спира...
2) От трева да умра на 30? Няма как да стане. Да ти скъси живота с няколко години е възможно...в зависимост от това колко пушиш(както при обикновени цигари). Но да го скъси с 30 години? Да бе. Аз да не пуша обеднен уран? :/
3) Пък въобще не ми се иска нещо по-силно. Това, че от тревата се започвало са митове. Все едно да кажеш, че като пиеш боза, по някое време ти се приисква да пиеш водка. Нали и в бозата има алкохол, така трябва да е, нали? :smt005

Като не знаеш, не се прави на голям разбирач. :-$