PDA

View Full Version : Ах тази любов...



Неопитен
05-19-2007, 09:03
Ем.. просто незнам от каде да започна. На 13 години съм и никога не съм имал гадже, нито пък съм се целувал. Но скоро видях едно много хубаво момиче в което може би се влюбих (Не съм сигурен дали съм влюбен, но не спирам да мисля за нея). Искам да попитам напредналите в любовта как да и предложа да ходи с мен... Ще ви помоля да се отнесете сериозно към темата, защото много се измъчвам.

savage
05-19-2007, 09:11
Милото то! На цели 13 години, а още не си е имало гадже... Въбоще не виждам къф е проблема- аз на 13 години си играех още с кукли барбита, ама съм от по- старата генерация де. Пък за това момиче само казващ че си влюбен- дай малко повече инфо че така не става- зависи каква ти е, от колко време я познаваш и т.н.

05-19-2007, 09:15
Ами не ми е никаква, учи в моето училище и често се засичаме и тя като ме погледне и ми се усмихне се разтапям...

ronnkata
05-19-2007, 09:22
Какво да ти кажа...има време и за теб :-) Но ако е по голяма от теб не ти препоръчвам да я закачаш.

savage
05-19-2007, 09:25
В такъв случай трябва първо да и станеш приятел ми се струва- т.е. да се сближите. Тва значи кат я видиш и ти се усмихне и ти й се усмихни, казвай й здрасти, изнемри и скайпа оъ някъде- намери някви общи познати, постарай се да се сприятелите и ти гарантирам 90 % че на втория месец може да тръгнете :D

malkoto_sladur4e
05-19-2007, 09:35
Хахах ами кажи и го директно ама да ти кажа,че няма да приеме! :D На мен постоянно разни тъпи лапета ми предлагат да ходим,ама как ги режа..хях супер :lol: Ти на 13 м за къде си тръгнал ве?Хахаха П.С ако тя е на 6 става :smt016

hristowoww
05-19-2007, 09:36
Предлагането е най-лесно. Питаш я дали иска да си станете гаджета или нещо подобно по-добре, защото това е клише. Ако тя те харесва ще каже "да" ако не те харесва тогава "не". Мислиш ли, че тя те харесва? Ако не си сигурен или мислиш, че не те харесва, то по темата как да се харесаш на момиче трябва да се изпишат доста страници. А що се отнася до това да станете първо приятели не само, че трябва много време, а ти едва ли искаш да чакаш, а и по-важното има един капан. Ако тя те възприеме като приятел след това може за нея да си останеш само приятел, а не гадже.

05-19-2007, 09:37
Покания я да излезнете някой път.Заведи я на кино,на кафе разходете се. :wink:

Kalincheto
05-19-2007, 09:49
Няма нищо лошо да пробваш да и кажеш или да я поканиш на среща.Поне после няма да съжаляваш,че си си мълчал.може и да ти върже нищо не се знае. :D

hristowoww
05-19-2007, 09:51
И какво като момчето е на 13 бе malkoto_sladur4e, не сме виновни, че твоето момче е на 20 и нещо. Ти явно държиш момчето да е по-голямо от момичето с 10 години. #-o

kofti_nick
05-19-2007, 09:57
Покания я да излезнете някой път.Заведи я на кино,на кафе разходете се. :wink:

:D