PDA

View Full Version : momi4eta...



zao
05-19-2007, 11:31
momi4eta pritesnqvam se cikula ne mi idva a ve4e e 35 den,pravih si test i be6e otricatelen nz kolko da mu vqrvam i s priqtelq mi sme pravili napulno bezopasen seks,kajete mi molq vi kakva dr pri4ina moje da ima za tova zakysnenie!Blagodarq

SINDEL
05-19-2007, 11:34
Ненормалното за сезона време, силен стрес, диети, лекарства, рязка смяна на климата .. ъъ.. някакво хормонално нарушение

изгонена__от__рая
05-19-2007, 11:38
Ненормалното за сезона време, силен стрес, диети, лекарства, рязка смяна на климата .. ъъ.. някакво хормонално нарушение

:smt023

wertyusa-f
05-19-2007, 13:02
След една седмица, ако не ти дойде веднага на гинеколог!
Как може тук да ти помогнат?!!!
ГИНЕКОЛОГ! Трябва да се установи проблема, какви с атези глупости..сезона, врели некипели.Може и други сериозни неща да има, някакви хормонални нарушения...има много случаи.На гинеколог, моето момиче!

GossipGirl89
05-19-2007, 13:03
Най-вероятно е от рязките промяни на времето. :-s

изгонена__от__рая
05-19-2007, 13:06
След една седмица, ако не ти дойде веднага на гинеколог!
Как може тук да ти помогнат?!!!
ГИНЕКОЛОГ! Трябва да се установи проблема, какви с атези глупости..сезона, врели некипели.Може и други сериозни неща да има, някакви хормонални нарушения...има много случаи.На гинеколог, моето момиче!

Не са врели некипели!!!Миналия месец аз бях така и отидох "НА ГЕНЕКОЛОГ" и той ми каза същото....

wertyusa-f
05-19-2007, 13:07
Стига с това време сте я заблуждавали само, това е минимален фактор.Може да има много по-сериозни причини.Да отиде на преглед докато е време.Защото на всеки организма си му реагира по определен начин..това че на Вас така ви въздействат климатичните аномалии не означава, че и при нея е същото.

wertyusa-f
05-19-2007, 13:20
Нека не забравяме и минималния процент, в който тестът може да се окаже нереален и да те подведе.Разбира се има и такива случаи, вярно надежността им е над 99% но все пак....
М/у другото коя марка си използвала?

neli_15_sexy
05-19-2007, 14:44
GENEKOLOG GENEKOLOG GENEKOLOG :!: :!: :!: :!: MOJE DA IMA6 SERIOZEN PROBLEM MOMI4E MOJE I DA NE NO ZA PO SIGORNO GENEKOLOG KAKTO KAZAH V NA4ALOTO

{CinDerella}
05-19-2007, 14:44
Не се притеснявай,нормално е.минава време докато цикълът стане редовен.При положение че сте се пазили няма от какво да се страхуваш,нали.:)

Barbie
05-19-2007, 14:53
Стига всички пищяли с тоя ГЕНЕКОЛОГ. Като ще пишете думата, така че да я видим всички, поне я пишете правилно (гИнеколог).

Девойката, за сега не се стресирай - 35 дена са си в границата на нормалното. Успокой се, защото може и от нерви да закъснява. Ако до още седмица - десетина дни, не е дошло - иди на един контролен преглед. Може да е всичко - от времето до стрес в училище. Но не си втълпявай, че си бременна - шансът е нищожен. Няма да ставаш мама. Сега, спокойно.

lesistar
05-19-2007, 17:19
ми ако си още на 14 -15 години може да ти е неродовен ако си на повече незнам посъветваи се с медицински специалист :!:

didi_bibi
05-19-2007, 17:26
1vo-ako za 1vi pyt ti e doshlo predi 1-2 godini (ne spomenavash na kolko si i ne moga da precenq) moje da ne ti e redoven.. na men mi se e slu4valo mn pyti da mi propusne nqkoi mesec.. i da mi zakysnqva s po 2 sedmici.. no posle vsi4ko se opravq.. Just Relax