PDA

View Full Version : Правилно ли е



Just_Be
05-19-2007, 15:45
От нашия клас 1 момиче харесва 1 момче ,но то и е приятел и не изпитва нищо към нея.....Въпреки тва момичето беше лудо влюбено в него,незнаещо истината....Тя реши да помоли 2-от най-добрите си приятелки (мен и още 1 момиче) да го питаме дали той я харесва.....Той каза,че не е вярно ,но когато тя го попита каза,че е така ........след като го попитах защо отговора му беше ,че не иска да и разбива сърцето затова до последно ще я лъже ,че я харесва..... :roll: В 1 общ скайп чат на половината клас питахме кой кой харесва т.е да ги наредим в класация.....когато дойде неговия ред той сложи мен на 1-во място.....тя го преживя много тежко ,но продължи да дружи с мен въпреки,че мисля,че изпитваше малко злоба :roll: За да замаже ситуацията той я сложи на 2-ро място....... :-s
След тва след като тя забеляза ,че той се държи по-мило с нея пак ни помоли да го питаме дали я харесва...той каза пак не -но на нея и спести истината казвайки и "да"........
И така той я разиграваше мн дълго време.......Докато ние говорихме по скайпа в отделен чат той се смееше на тва което говори и на тва ,че тя му се връзва........и то пред 2- от най-добрите и приятелки.....Ние решихме да не и казваме за да не си помисли,че и завиждаме или нещо такова...след като я разиграва седмица 2 ...и след като свърши ваканцията и трябваше да се видят..ние с приятелката ни решихме ,че даже и да жертваме приятелството си трябва да и споделим ,че той нищо не изпитва към нея.............
Беше ни малко трудно ,но и го казахме по възможно най-деликатния начин......на нея и беше много гадно и реши да го лъже че не знае 8-[ за да види докъде ще стигне 8-[
След като и той разбра ,че тя знае -те пак са приятели........ :| ,но мисля,че съвсем малко тя все още го харесва въпреки ,че казва че не е така!!!!!!!!
Искам да ви попитам правилно ли беше,че и казахме за това ,че момчето не я харесва и ,че след като той я излъга пак са приятели?!??!?

Presley
05-19-2007, 15:51
Всеки си има глава на раменете ,эа да прецени кое е правилно и кое не е!Щом сте го направили ,эначи сте сметнали ,че е правилно!А пък тя от своя страна е решила да остане приятелка с него...всъщност той нищо не е направил!Щом тя е решила ,эначи е правилно,НЕ СЕ МЕСЕТЕ В ЖИВОТА НА ДРУГИТЕ!!!!!А и стига се вкарвахве н некви филми,слеэте на эемята :) .

Just_Be
05-19-2007, 15:52
Всеки си има глава на раменете ,эа да прецени кое е правилно и кое не е!Щом сте го направили ,эначи сте сметнали ,че е правилно!А пък тя от сва страна е решила да остане приятелка с него...всъщност той нищо не е направил!Щом та е решила ,эначи е правилно,не се месете в живота на другите !!!!!А и стига се вкарвахве н некви филми,слеэте на эемята :) .
просто питам вие по същия начин ли бихте постъпили :P

Presley
05-19-2007, 15:55
Всеки си има глава на раменете ,эа да прецени кое е правилно и кое не е!Щом сте го направили ,эначи сте сметнали ,че е правилно!А пък тя от сва страна е решила да остане приятелка с него...всъщност той нищо не е направил!Щом та е решила ,эначи е правилно,не се месете в живота на другите !!!!!А и стига се вкарвахве н некви филми,слеэте на эемята :) .
просто питам вие по същия начин ли бихте постъпили :P
Еми окей!Да аэ бих постъпила така,но доста преди това,не бих иэчакала толкова ;-)

Mementomori
05-19-2007, 16:15
Здравей,Just_Be!Напълно правилно сте постапили с твоята приятелка,даже е трябвало по-рано да й кажете!Несправедливо и неетично е поведението на момчето-как може да разиграва едно момиче и да се присмива на чуствата й-УЖАС!А за това-доколко те двамата могат да бъдат приятели-много се съмнявам,като съдя по отношението на момчето към момичето!

BAYO
05-19-2007, 16:42
Глупости прай тва момче. С поведението си мисли, че е велик, голям и неповторим, но всъщност наистина е такъв, с едно допълнение, че е задник. Разкарайте го от хоризонта и си живейте живота. Тва е.

koalka
05-19-2007, 17:54
Приятели са, защото тя още го харесва...
Да не мислиш, че го смята само за приятел, да бе!Когато човек е заслепен може да прости лъжа.

tranceaddicted
05-19-2007, 18:03
Според мен сте направили правилното но късно, просто да живееш в празни надежди е супер гадно според мен :(

Presley
05-19-2007, 18:30
Според мен сте направили правилното но късно, просто да живееш в празни надежди е супер гадно според мен :(
И аэ съм на това мнение ;-)

6o6kotooo
05-19-2007, 18:41
много е правилно само така :smt010 :smt010 :smt010 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

In4iTu_
05-19-2007, 18:48
Незнам на колко сте години, но цялата история ми се струва толкова детска, че няма накъде....Няма да обсъждам причините. И все пак добре сте постъпили, като сте и казали. Между приятелки казаната истина е най-доброто нещо, което може и трябва да съществува.