PDA

View Full Version : кажете наи удачното място за да се запознаеш с момиче



Whyniser
05-19-2007, 17:02
Значи засичал сам се с много момичета.Но някак в нито едно място не се запознавах не знам защо!Бихте ли ми помогнали :arrow:

Nassgerrack
05-19-2007, 17:09
Значи засичал сам се с много момичета.Но някак в нито едно място не се запознавах не знам защо!Бихте ли ми помогнали :arrow:

Не се запознаваш,защото не си натрупал достатъчно самочувствие. Няма идеално място,нито идеален начин за запознанство,нито идеални първи думи. Всичко е импровизация.

Опитай се да приемеш случайното запознанство не като начин за себедоказване,а просто като забавление. Днес честно казано умрях от смях във влака с 2 мои приятели,които 10 минути търсиха място във влака и накрая се спряха при една яка мадама,въпреки другите свободни купета. Говориха си,смяха се,забавляваха се... че и аз покрай тях. А тва е влак по дяволите! Предполагаше се ,че щяхме да спим!

Тва е само пример за тва не как да сваляш мацки,а да си запълваш времето. Помисли върху случката ,която ти разказах и съветите,които ще ти дадат другите.

Не се притеснявай от непознати! Няма от какво!

vikipf
05-19-2007, 17:09
Общи приятелки.. Не е място ама така се запознават хората.. . :-D

MakeMeLaugh
05-19-2007, 17:11
На хижа! Там 100% ще видиш нови хора и няма начин да не се запознаете
Чрез общи приятели
Кафене
По улицата от лигавщина
в училище междучасията.
А бе навсякъде бе :)))
Просто бъди себе си и пускай базици...
С колко момичета съм се запознал ей тъй, ама нищоп повче бе предприемем. предпочитам да ходя с някое дето познавам добре :)

koalka
05-19-2007, 18:05
Да, в училище и общи приятели е добра идея.Може като е топло времето и в парка да го/я черпиш бира. :D

cherinka
05-19-2007, 18:35
На хижа! Там 100% ще видиш нови хора и няма начин да не се запознаете


че дори и да се опознаете...
сексуално

05-20-2007, 12:08
Ами на всякъде може да се зпознаеш с момиче в кафене,дискотека,футболни мачове,училище,абе навскякъде :lol: