PDA

View Full Version : какви качества трябва да притежава момичето което харесвате



GoLdy
05-19-2007, 17:32
какви качества трябва да притежава момичето което харесвате ( не ми описваите идеали знам че такива няма):)
интересно ми е да видя отговорите ви ;)

Presley
05-19-2007, 17:36
Темите от ден на ден стават все по-тъпи и повтарящи се #-o

koalka
05-19-2007, 17:46
Сега ще отговоря от позицията, ако бях без приятели, защото той сега олицетворява качествата, които искам да има момчето, с което съм.
Но все пак не трябва задължително да е красив, а да има излъчване и чар най-важното.Характера е от първостепенна важност.Трябва да е бил, нежен, да е верен на мен, да ме разбира и той самия да е разбран и още много... :wink:

MakeMeLaugh
05-19-2007, 17:56
Ооо много интересна тема.
Да е свястно и постоянно момиче. Да мога да разчитам на нея. Да ми помага в реудности. Да ме разбира. Да не е куха лейка, а да има акъл нея. Да НЕ е материалистка. Да е нежна, мила, добра, грижовна. Да е добра в леглото. Да обича секса като мен (blush) както аз го обичам. Да прави компромиси, ако сбъркам и знам, че съм сбъркал (еее говоря за малки издънки от моя страна де, дето и аз бих простил ако тя го направи същото). Да е сладка, хубавичка. Да ме цунка мнмн мн и да ме гушка мн мн мн, а не да чака само на мен (както повечето днешни момичета). Да не е егоистка.
Малеее, че дълъг списък съм имал, не знаех...
Сега след като сте прочели всичко мога да ви кажа: ето защо обичам моето пиленце :smt007

Всичко, което съм написал естествено искам и тя да го получава от мен, което се опитвам :) Все пак не съм егоист :)

tranceaddicted
05-19-2007, 18:10
Лично за мен на 1во място да е естествена, това включва от от външен вид до характер всичко. След това...да може да се говори с нея на всякакви теми демек да не е скучна, красива...да естествено но за мене поне това не е най-важното, а и всъщност много мразя надутите както момичета така и момчета което означава че за мен би било хубаво момичето което харесвам да е скромно (е не до край, то прекален светец и богу не е мил).
В общи линии е това...

05-19-2007, 18:43
Установявам, че момичетата, с които съм бил, изключително много се различават в качествата си. Ако трябва да правя паралел, то обща черта на всички е единствено ясно изразената лична философия и вкус. Може би това ме привлича..

Абе трябва и да ухае хубаво, макар това да не е точно "качество".. Леле, има жени, които ме подлудяват само с миризмата си..

Finish the Fight

mrsy
05-19-2007, 19:00
Ми да е ... нормална, като тази която харесвам в момента :shock:

Uptown_soldier
05-19-2007, 19:44
Темите от ден на ден стават все по-тъпи и повтарящи се #-o

Просто, всички питат за едно и също.

vvs_go
05-19-2007, 20:55
1. umna
2. krasiva
3. znae kak da se obli4a
4. komunikativna
5. iniciativna
6. ne sramejliva
7. sladka

05-19-2007, 21:15
Чудя се как поставяте на 1-во място умното момиче пред красивото , след като ние момчетата като се запознаем или видим за 1-ви път някое момиче гледаме до каква степен е красиво в лице и тяло . Опознаването характера на 1 човек е процес който изисква много време и разговори със самия него .
Затова 1-во гледам дали е красива , а после вече гледам дали има нещо в главата си , ако няма дори и Мерлин Монро да бъде ще си останем просто приятели ( дори и това не е сигурно ) . За материалистка пасувам , защото знам че никое момиче няма да ме хареса ако съм примерно с 2 метра коса , обличам се в дрипи и нямам 1 лев в джоба си .

penywise
05-19-2007, 23:10
от де да знам бе

когато почувстваш онова приятно чувство, когато си в компанията на някого - тогава всичко ти харесва ;)
(стига да не си е вкарала ръката до лакатя в носа!) :|

loving_you_
05-19-2007, 23:44
Амииии... Мил, нежен, забавен, чаровен, поне малко романтичен.... Ииии... Не знам - просто да ми е приятно в компанията му.

malone
05-20-2007, 08:07
Мила,добричка и с чувство за хумор.Ей тва ми стига. :-D

05-20-2007, 08:50
1- Да Е ДОБРА!!! (красиви жени бол, но добрите са кът.. да е способна да Оби4а, да Прощава и да Твори, да е ТОЛЕРАНТНА и с две думи - да знае какво иска и да си го казва направо,
а не да играе игри4ки и роли и да се крие зад маски)

2. Да Е Яка (да не е нито склет, нито кюфте , да може сама да си носи раницата и да може да носи вода докато съм за дърва напр, да оби4а приклю4енията и живота на ръба, да не я е срам от себе си, да се смее с глас, и вси4ко което прави, да го прави като за последно да е умна и съобразителна и да може сама да взима решения, а не да се ръководи от не4ие мнение, па биоло то и моето)

3. Да Е Здрава (да няма анемия, гастрит, мигрена диабет, обърната матка, астма, алергии или про4ее телесни дефекти и не на последно място- да е фертилна- да може да има деца)

mrsy
05-20-2007, 09:10
1- Да Е ДОБРА!!! (красиви жени бол, но добрите са кът.. да е способна да Оби4а, да Прощава и да Твори, да е ТОЛЕРАНТНА и с две думи - да знае какво иска и да си го казва направо,
а не да играе игри4ки и роли и да се крие зад маски)

2. Да Е Яка (да не е нито склет, нито кюфте , да може сама да си носи раницата и да може да носи вода докато съм за дърва напр, да оби4а приклю4енията и живота на ръба, да не я е срам от себе си, да се смее с глас, и вси4ко което прави, да го прави като за последно да е умна и съобразителна и да може сама да взима решения, а не да се ръководи от не4ие мнение, па биоло то и моето)

3. Да Е Здрава (да няма анемия, гастрит, мигрена диабет, обърната матка, астма, алергии или про4ее телесни дефекти и не на последно място- да е фертилна- да може да има деца)
Е тва е подробно описание :lol: :shock:

Valar
05-20-2007, 09:16
Бе да не е дебела,че на последък...
Да е лигла!
Да има собствен стил на обличане и излъчване
Да е женствена с дълга коса :-D
Да не лъже и да не ми курволее туи е!

rakiQ
05-20-2007, 09:45
да е колкото се може по луд,див,откачен да не е сдухан да не слуша чалга и да не е некфо шибано "фешънче"

rakiQ
05-20-2007, 09:48
опа..малко обърках хихи нищо де... :smt005

rakiQ
05-20-2007, 09:52
1- Да Е ДОБРА!!! (красиви жени бол, но добрите са кът.. да е способна да Оби4а, да Прощава и да Твори, да е ТОЛЕРАНТНА и с две думи - да знае какво иска и да си го казва направо,
а не да играе игри4ки и роли и да се крие зад маски)

2. Да Е Яка (да не е нито склет, нито кюфте , да може сама да си носи раницата и да може да носи вода докато съм за дърва напр, да оби4а приклю4енията и живота на ръба, да не я е срам от себе си, да се смее с глас, и вси4ко което прави, да го прави като за последно да е умна и съобразителна и да може сама да взима решения, а не да се ръководи от не4ие мнение, па биоло то и моето)

3. Да Е Здрава (да няма анемия, гастрит, мигрена диабет, обърната матка, астма, алергии или про4ее телесни дефекти и не на последно място- да е фертилна- да може да има деца)

успех!!

BAYO
05-20-2007, 11:12
Не обичате жените само защото са красиви. Те са красиви, защото ги обичате.
Бог създаде жената красива и глупава. Красива, за да я обича мъжът и глупава, за да го обича и тя.
Мъжете обичат рядко и по малко. Жените много и рядко.
Най-бързият начин да опознаеш една жена, е да пазаруваш с нея.
Жените са създадени да бъдат обичани, а не разбирани.
Жените никога не са били по-силни от мъжете, те са въоръжени със своята слабост.
Жената е чудото на божествените противоречия.
Жените са нобходимото зло.
Ако някой реши да прави генерални изводи за жените, неминуемо ще попадне на множество изключения.
Любовта за мъжете е част от техния живот, а за жените - цялото им същество.
Когато жената греши, мъжът върви точно след нея.

Мисли просто /У дома/

mrsy
05-20-2007, 11:14
Имам още едно изискване. Да не слуша музика като мойта :mrgreen: