PDA

View Full Version : kosa



05-19-2007, 18:13
Zdraveite.Moje bi vaprosa mi 6te prozvu4i malko tapo, no vse pak iskam da razbera.Iztanqvaneto i filiraneto edno i sa6to li e?I kolko pari gore dolu e iztanqvaneto?Mersi predvaritelno. :)

wertyusa-f
05-19-2007, 18:28
Принципно някой го смятат за еднакви понятия.След филиране се прави и изтъняване.Филирането се прави с филажна ножица, изтъняването с друга(обикновено се прилага на краищата на косата, за да има обем отгоре)
Цената на филирането зависи от самия салон и реномето на стилиста.Над 7лв са.

05-19-2007, 18:32
Mersi za otgovora.Moqta kosa e ogromna i bih iskala da namalq malko obema i.Puksam q po- dalga.A vqrno li e 4e kogato q iztanq tq moje da stane po obemna?

wertyusa-f
05-19-2007, 18:57
Зависи как ще ти я изтънят...ами принципно отиваш и казваш, че искаш да ти я филират и да ти се намали обемът, обаче виж да не ти я изтъняват с онази ножица, която е бръснач, защото после косата започва да цъфти и се получава много грозна ситуация.
Спокойно можеш да разпиташ фризьора си относно тези неща, не се притеснявай нали това му е работата, мисля че той ще те посъветва най-добре и ще ти ги обясни нещата.(не се притеснявай да го/я питаш).
И нека ти кажа-Няма нищо по-хубаво от обемната коса..така че споко!

05-19-2007, 19:07
Mersi naistina za otgovora.Mn mi pomogna. :) No kosata mi e mn obemna a i iskam da q promenq malko.