PDA

View Full Version : Pri4ina li e golqmoto raztoqnie za razdqla?



drebosucheto
05-19-2007, 18:54
S priqtelq mi se obi4ame mnogo i nemojem edin bez drug.Oba4e toi trqbva da zamine za 3 meseca v 4ujbina.Spred vas moje li lubovta da se zapazi dori i prez tolkova raztoqnie...???Az si mislq 4e moje. :oops: :-k

In4iTu_
05-19-2007, 18:57
Според мен не може..но това си е мое лично мнение :wink: И все пак опитайте се да запазите любовта си

05-19-2007, 18:57
hmm edva li.. ima vazmojnost kato se varne da ne e sa6toto... tam toi moje da sre6tne nqkoq druga... ne iskam da te ot4aivam no... :|

05-19-2007, 18:58
opa tva e za druga tema sorry :oops: :oops: :oops:

MakeMeLaugh
05-19-2007, 18:59
Бахти същия случай съм :cry:
Нз за теб, ама аз го приемем малко тежко.. :cry:
За 3 месеца мисля, че ще се запази, ако мн се обчате и си имате ДОВЕРИЕ! Пък и зависи много дали като се върне няма да е променен, защото много като отидат извън бг и се променят като се върнат, имай го напредвид. Ако е някой стабилен пич няма да му повлияе много
Обаче ако е за голям перод от време не съм сигурен и аз дали е възможно. То зависи от хората.. и на колко сте вие също.
Иначе в твоя случай за 3 месеца и ако се обичате толкова много - би трябвасло всичко да е Окей ;)
Искрено ти го пожелавам! Успех :)

koalka
05-19-2007, 19:01
E, три месеца не са кой знае колко много.Какво да кажат другите, където са постоянно разделени, а не само за три месеца.Все пак е добре, че не си от тях.А и, ако са ви силни чувствата всичко ще е наред.

qnkasladuranka
05-19-2007, 19:13
3 meseza naistina ne sa mnogo ,bo sigurno na teb 6te ti se stoqt ziala ve4nost!!!A do tova dali 6te se zadarji liubovta vi zavisi napalno ot vas...Na kolko ste godini vsa6tnost i toi po kakav povod otiva izvan bg?

KiT_KaTKa
05-19-2007, 19:13
za 3 meseca moje da se zapazi,no trqbva da poddurjate kontakt i kogato 3te meseca izminat nai sladkiq moment 6te bude kogato se vidite otnovo :)

05-19-2007, 19:18
невъзможни неща няма, Любов през няклко хиляди километра и за по две седмици годишно в продължение на последните 7 години как ти се струва?
Не казвам, 4е е лесно, но не е невъзможно и поне според мен си струва.

Uptown_soldier
05-19-2007, 19:37
Щом се обичате, няма невъзможни неща. :smt008

iohanka_sladuranka
05-19-2007, 19:49
S priqtelq mi se obi4ame mnogo i nemojem edin bez drug.Oba4e toi trqbva da zamine za 3 meseca v 4ujbina.Spred vas moje li lubovta da se zapazi dori i prez tolkova raztoqnie...???Az si mislq 4e moje. :oops: :-k

az hodq s gadjeto mi ot 3 godini,ne jiveem v edin grad,i vapreki tova vse o6et sme zaedno,6tastlivi i se obi4ame.tova si zavisi ot horata.spored men dori dori e po qko,za6toto taka kato se vidite se naslajdavame na vremeto zaedno.ne si omrazvame.vijdame se vseki petak,sabota,nedelq,a za vakanciite sme postoqnno zaedno.lubovta ot razstoqnie e super gotina,vapreki tova nikoga ne sme si izneverqvali koeto e o6et po gotino.obi4ame se vapreki razstoqnieto koeto ni deli!!!

Th3WildAng3l
05-19-2007, 23:14
Ами доста е сложно да се отговори. Зависи от много неща:
1. Дали ще поддържате контакт. Ако да - има много голям шанс, ако не ... почти абсурд.
2. Дали той може да издържа без секс и колко време ще му трябва за да ти изневери. в този смисъл - ти обичаш ли го достатъчно, за да го разбереш и би ли му простила .. и съответно нещата дали ще са същите след това.
3. Както и другите казаха - може да се промени самия той.
4. Дали ти ще издържиш без него и дали липсата му няма да пробуди в теб желание да си с някой друг, за да не си сама.
... и още много много. Според мен няма кой да ти даде точен отговор. Ти сама трябва да помислиш и да си отговориш сама. Ти си познаваш човека, познаваш и себе си. Зависи преди всичко от вас самите.

penywise
05-19-2007, 23:16
обикновено това, което всички казват е доста далеч от това, което правят ;)

така, че...

бе - никога не казвай никога!

може да стане, може и да не стане, може да разделите, може и да не се...

ма споко, не се е свършило свинското на света! :-s

loving_you_
05-19-2007, 23:41
Определено такава връзка може да просъществува. И не съдя само от личния си опит :) Стига двамата да се обичате и да си имате доверие разстоянието не е никакъв проблем :)

Barbie
05-20-2007, 08:09
Приятелят ми си е в България, аз уча в Милано. Вярно, че аз си летя през 3 седмици, за да съм си при него, но сме издържали и по два месеца разделени. Зависи и от хората, разбира се, но иначе такава връзка е съвсем възможна. Пък и от опит глава не боли...

sherry
05-20-2007, 08:12
Опитайте! Ако се обичате, срамота е да се откажете от връзката си ей така...

victoriq
05-20-2007, 08:28
za 3 meseca moje da se zapazi,no trqbva da poddurjate kontakt i kogato 3te meseca izminat nai sladkiq moment 6te bude kogato se vidite otnovo :)
Подкрепям! :wink: :smt008

LilitoO
05-20-2007, 08:43
От личен опит ти казвам че няма нищо лошо в такава връзка пък и 3 месеца не са много и все пак не спираите да поддържате връзка...ако любовта ви един към друг е истинска няма да се изпари току така...и тази раздяла която ще е само физическа не би трябвало да е причина да не се обичате!!! :smt008 :smt007

Master_88
05-20-2007, 09:11
3 месеца не е толкова голям период от време. Ако и двамата се обичате истински и държите един на друг,няма да представлява проблем да запазите връзката си

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 09:45
Разбира се,че може да се запази!При нас с моя приятел ако се случи нещо такова съм 100% сигурна,че няма да имаме никакъв проблем! :smt052

BAYO
05-20-2007, 10:55
S priqtelq mi se obi4ame mnogo i nemojem edin bez drug.Oba4e toi trqbva da zamine za 3 meseca v 4ujbina.Spred vas moje li lubovta da se zapazi dori i prez tolkova raztoqnie...???Az si mislq 4e moje. :oops: :-k

Много ясно, че може. Аз съм един от тия примери. Вече 3 месеца съм в чужбина. Цаката просто е да не спирате да подържате контакт. Колкото повече, толкова повече (Казал Мечо Пух). Ако има интерес и от 2те страни да сте заедно, считай че няма да има проблеми! 3 месеца в чужбина минават много бързо, повярвай ми, от опит го знам!