PDA

View Full Version : Самочувствие



:/
05-19-2007, 19:00
Кажете как да си повдигна самочувсвието и как да стана душата на компанията.

П.С. Пускам темата тук, защото самочувстието ми е пряко свързано с любовта

lqlqlqlq
05-19-2007, 19:06
Po4ni da sportuva6 ne6to,nezavisimo kakvo.
I malko kato po4ne6 da se fuka6(ne me razbiraite pogre6no,
prosto suvsem leki4ko,na buzik),drugite 6te te vzimat po-naseriozno.
Puskai qki buzici,druj se osvobodeno...abe zabavlqvai se
i kazvai tva deto ti e na surce

tranceaddicted
05-19-2007, 19:11
Бъди себе си и прави всичко спонтанно, въпреки че понякога може да съжаляваш, но съм се убедил че най-хубавите неща стават когато не ги мислиш а ти идват отвътре. Седнеш ли да му умуваш........
1 патка мислила, мислила па се удавила... (нищо лично :P )

Just_say_no
05-19-2007, 19:18
za da ima6 kakvoto i da bilo samo4uvstvie e vajno da podobri6 van6niq si vid... (ne kazvam 4e ti ima ne6to - az ne te poznavam) ako tova stane nqma da ima6 problem s vdiganeto na samo4uvstvieto no ne prekalqvai

iohanka_sladuranka
05-19-2007, 19:56
ami promeni si van6niq vid,obli4ai se po sexy,grimirai se.govori sas vsi4ki i za vsi4ko...i 6et uspee6!!!

05-19-2007, 19:59
Егааатии и тъпата си: "искам да стана душата на компанията", написано в форум! :mrgreen: Ми брау уа, вечи виждам таланта ти :mrgreen:
По темата: треа ни ти пука :-D

LilitoO
05-19-2007, 20:01
бъди себе си...ак не си за какво ти е това самочувствие ако имитираш някои друг..или най-малкото накрая ще ти е тъпо че всички не харесват теб...а това което се опитваш да бъдеш.. :)

experiment_m
05-19-2007, 20:05
Колкото си по уверена в себе си и възможностите, които имаш, толкова по-голямо ще ти е самочувствието. Въпросът е до каква степен ще го покажеш пред другите. Хората не обичат себеподобни с ниско самочувствие и такива с прекалено високо.

Presley
05-19-2007, 20:17
Ами просто трябва да вярваш в себе си и да не мислиш ,че другите са нещо повече от теб!Ако си се эатворил в себе си ,това ще стане много трудно,но въпреки всичко не е невъэможно!Просто трябва да си прочениш иэцяло нагласата към хората и събитията!Вэимай активно участие в раэговорите на околните и не поэволявай да те эатапват ;-) !Абе като начало стани по-кумоникативен ,пък всичко с времето си,въпросът е да повярваш в себе си.

just_smile_{F}
05-19-2007, 20:21
бъди такава каквато си ти ,а не такава каквато искат другите да си :) и да не ти пука от нищо :) казваш "майната му" и това е :) :mrgreen:

Slave4You
05-19-2007, 20:42
Да си "душата на компанията" и да имаш самочувствие са различни неща. Може да имаш самочувствие и да не си душата на компанията. Относно второто .. ам то зависи изцяло от теб. Това все пак е психология :wink: А първото е по лесно-пускай готини лафове,смей се, кефи се на живота.

nqkafsi_tam
05-19-2007, 21:37
Ami 6tom stiga6 do tuk da puska6 temi po forumite kak da si poddigne6 samo4uvstvieto na4i si dosta zle ;)
ta momi4e mom4e li si ne kaza? pone az ne razbrah kakto i da e
ami za da ima6 dobro samo4uvstvie ne trqbva da ima6 kompleksi i da se haersva6 dokolkoto znam de :P
pak za da si du6ata na kompaniqta tva ve4e si e izkustvo :}
nemoje da se obqsni nqma to4na formula prosto trqbva da si sred priqteli ;]

05-21-2007, 19:47
ATAKABG ми айде пусни като знаеш толкова бе

BAYO
05-22-2007, 10:24
бъди такава каквато си ти ,а не такава каквато искат другите да си :) и да не ти пука от нищо :) казваш "майната му" и това е :) :mrgreen:

Е с тфа съм съгласен. Бъди такава, каквато си. Тия дет не те харесват, можеш да им кажеш да се изнасят и тфа е. За ко тря се променяш заради други. Ако го правиш, направи го заради себе си!