PDA

View Full Version : Mnogo speshen mujki problem - molq pomognete!



05-19-2007, 19:52
Znachi ot veche dosta meseci pishkata mi ne stava. Smisul predi kato videh jena daje i na snimka i vednaga mi se nadurvqshe i lesno svrushvah. Pravih dosta chesto chekii. Sega po-rqdko pravq i go nqma tova jelanie kakto predi... Daje ne moga da se nadurvam hubavo. Samo do edno polojenie i tva e... Kakvo stava s men? Kyde e problema? Schitam che nqkakva venericheska bolest e pochti envuzmojna? #-o

05-19-2007, 19:55
мажи се с кравешка тор
Светата Троица:Втори Член

05-19-2007, 20:03
на колко си години бе?
описаните от теб симптоми се проявяват с напредването на възрастта,
ако си минал 30така, нищо чудно.
Да чукна на дърво досега не ми се е случвало малкия ми среден крак да ме предаде, но от както минах 20-така постепенно спрях да се дървя без причина в автобуса или само от сн. във вестник..

AngelOfDarkness
05-19-2007, 20:05
Аз съм момиче и ... не ги разбирам много момчетата, уж биология уча много...
:lol:

Според моите скромни познания, може да ти е кофти емоционален период, нещо да те притеснява, да те тормози и затова така... Не ми звучи като болест... Нали по принцип, за да прави секс човек, или да маструбира, трябва да се съсредоточи. Може и в това да е проблема. Ти знаеш най-добре...

Ама нека другите дето са били мъже през живота си, да ти кажат :smt004

05-19-2007, 20:07
Na 19 sym i mi e kofti :roll:

05-19-2007, 20:12
ne e zle da si napravi6 izsledvaniq za6toto ima i drugi pri4ini ot koito mojke da ne ti stava ne e zadaljitelno da e samo veneri4eska bolest ili razkoncetraciq moje da e diabet naprimer za6toto ako si bolen naistina/dano da ne e taka/ot diabet ako si vzemah medikamentite redovno nqma da ima6 problemi znam za6toto gadjeto mi e s diabet

05-19-2007, 20:14
ne e zle da si napravi6 izsledvaniq za6toto ima i drugi pri4ini ot koito mojke da ne ti stava ne e zadaljitelno da e samo veneri4eska bolest ili razkoncetraciq moje da e diabet naprimer za6toto ako si bolen naistina/dano da ne e taka/ot diabet ako si vzemah medikamentite redovno nqma da ima6 problemi znam za6toto gadjeto mi e s diabet

A kakwi sa simptomite na diabed? :shock:

05-19-2007, 20:18
Ебаси мамата... толкова млад... на 19 и да не мога да се удървя... цял живот ще мизерствам мамка му... #-o :shock:

05-19-2007, 20:42
are kajete neshto de, tova malchanie me iznervq!

05-19-2007, 20:45
ми кфо да то кажем ние бе момче има специалисти за тея работи

slOw
05-19-2007, 21:26
Анаболи...

Sh@d0w
05-20-2007, 06:12
Znachi ot veche dosta meseci pishkata mi ne stava. Smisul predi kato videh jena daje i na snimka i vednaga mi se nadurvqshe i lesno svrushvah. Pravih dosta chesto chekii. Sega po-rqdko pravq i go nqma tova jelanie kakto predi... Daje ne moga da se nadurvam hubavo. Samo do edno polojenie i tva e... Kakvo stava s men? Kyde e problema? Schitam che nqkakva venericheska bolest e pochti envuzmojna? #-o

пич тва е последствие от прекаленото ти самозадоволяване....така става като лъскаш много често след време кефа се губи съвета ми е да се обърнеш към специалист щото незнам как се лекува и дали въобще се лекува :shock:

jjjjjj6363
05-20-2007, 06:30
pi4 voubshte ne se pritesnvai nishto ama nishto ti nqma prsoto ti trqbva edno momi4e koeto da e malko po otvoreno i da znae kak da dostavi udovlsvtie na edno mom4e i da te rastursi 4e da ti razdiji suznanieto i az bqh taka