PDA

View Full Version : :)



05-19-2007, 20:37
:-) Zdraveite zna4i iskam da popitam momi4etata za vpe4atlenieta im kum protivoza4atu4nite i kg-mite za6toto sum 4uvala 4e se nadebelqva mn ot dr-i sum 4uvala 4e ne se debelee, ta iskam pove4e mneniq :-) Mersi predvaritelno !!!

cherinka
05-19-2007, 20:41
Ако водиш заседнал начин на живот и приемаш противозачатъчни => дам, надебелява се.

Едно време имах две "клечки" за приятелки, и за три месеца без да се виждаме , се бяха осфинчили БАЯ.

wertyusa-f
05-19-2007, 20:43
Строго индивидуално е.Вссеки организъм реагира различно.
Да, в повечето случаи се качват килограми и приемащата такъв вид таблетки жена изпада в депресия.Може би тези хапчета причиняват депресия, която се изразява и в желание за поемане на повече храна, което и увеличава още повече килограмите, натрупани от този тип хапчета.Може да се наблюдава и окапване на косата и обилен менструален цикъл...Анхел.Сега отделен е въпросът и за марката.

05-19-2007, 20:52
Ami Yasmin sa hap4etata ... uh napravo se ot4aqh ... :| ami zasednal na4in na jivot nz ... ne sportuvam oba4e ... hranq se razdelno i izbqgvam sladkoto O:) hahaha

wertyusa-f
05-19-2007, 20:58
Спортът не предотвратява и не помага за свалянето на такъв тип килограми, защото са на хормонална основа, а не калории.

Скарлет
05-19-2007, 21:04
Здравей! Аз пия противозачатъчни от почти две години и съм много доволна. Не съм напълняла изобщо - не съм и отслабнала, движа се около нормалните си килограми, зависи колко ям в конкретния период. И аз много се притеснявах преди да започна да ги пия, защото много хора ме бяха наплашили колко ужасно ще напълнея, но при мен нямаше нищо такова. Не спортувам кой знае колко редовно и не винаги внимавам с какво се храня, но мисля, че имам хубава фигура - това е много и въпрос на организъм. Не съм имала и почти никакви други странични ефекти от хапчетата. Само през първия месец имах леко кървене извън цикъла. Иначе първоначално пиех Логест, от които съм страшно доволна, но в момента съм студентка в Германия и тук пия местни хапчета, които са сходни по състав и също ми понасят отлично. Знам, че е особено решение да започнеш да пиеш такива хапчета, но аз бих те посъветвала да започнеш и просто да се вслушваш в тялото си. Ако не ти понасят или напълнееш и т.н. винаги можеш да се откажеш или да опиташ друга марка. Късмет! :)

05-19-2007, 21:25
Здравей! Аз пия противозачатъчни от почти две години и съм много доволна. Не съм напълняла изобщо - не съм и отслабнала, движа се около нормалните си килограми, зависи колко ям в конкретния период. И аз много се притеснявах преди да започна да ги пия, защото много хора ме бяха наплашили колко ужасно ще напълнея, но при мен нямаше нищо такова. Не спортувам кой знае колко редовно и не винаги внимавам с какво се храня, но мисля, че имам хубава фигура - това е много и въпрос на организъм. Не съм имала и почти никакви други странични ефекти от хапчетата. Само през първия месец имах леко кървене извън цикъла. Иначе първоначално пиех Логест, от които съм страшно доволна, но в момента съм студентка в Германия и тук пия местни хапчета, които са сходни по състав и също ми понасят отлично. Знам, че е особено решение да започнеш да пиеш такива хапчета, но аз бих те посъветвала да започнеш и просто да се вслушваш в тялото си. Ако не ти понасят или напълнееш и т.н. винаги можеш да се откажеш или да опиташ друга марка. Късмет! :) Zna4i mn ti blagodarq!!! naistina za suvetite taka da se kaje ... nadqvam se da mi ponasqt dobre ... za6toto ne znam na kakvo da vqrvam oba4e 6te riskuvam vse pak moje puk vsi4ko da e nared [-o< :-)

Presley
05-19-2007, 21:38
ДА-много се надебелява!Недей да ги приемаш!

Скарлет
05-19-2007, 21:49
Е, сама виждаш, че няма да получиш тук еднозначен съвет. :-) Аз също изчетох безброй форуми и в България, и тук в Германия за новите хапчета, които сега пия, и имаше много мнения, които много ме наплашиха, но се радвам, че рискувах. :) За мен това е правилният начин за предпазване от забременяване, но изборът е наистина много индивидуален...