PDA

View Full Version : Edna ne tolkova typa tema?!?



NqkafSi Tam :P
05-19-2007, 21:13
Do sega s kolko momi4eta s te bili / respektivno mom4eta za momi4etata?
i na kolko ste godini ?
koi 6te ostanat zavinagi v sarceto vi???
e vie ste

denislav.92
05-19-2007, 21:16
с 0,никой не ме харесва

iohanka_sladuranka
05-19-2007, 21:17
Do sega s kolko momi4eta s te bili / respektivno mom4eta za momi4etata?
i na kolko ste godini ?
koi 6te ostanat zavinagi v sarceto vi???
e vie ste

KAZVAM se iohana i sam na 18 godini.do sega sam bila s 3 mom4eta,no ot tri godini si imam seriozen priqtel i toi e posledniq mi.opredeleno toi 6et ostane zavinagi v sarceto mi!

nqkafsi_tam
05-19-2007, 21:29
az pusnah temata tuko 6to se regnah :)

05-19-2007, 21:34
С много момичета съм бил , с много ми е било приятно , за нито едно не съм плакал или измъчвал . Всички са ми били в сърцето , но още не се е родило / намерило момичето което ще ме завладее до такава степен че не само да влезе в сърцето , но и да остане завинаги [-X .

vikipf
05-19-2007, 21:35
Аз ли коя съм... Мисля че никой нз отговора.. :-D
така... Аз съм Виктория Ст. Тончева, на 14 години и 2 месеца (почти :-D ).. Имала съм 4 момчета ( мразя думата започвашща с г....) , 4 които са били не само забивка... 1. Схазих го с колелото си... Хлътнах... Казах му че го аресвам... и след 1 4ас ходехме... 2. Най-добрия ми фр... Груба грешка.... 3. Метал-чо... ЗАрязах го заради един от най-добрите му пр... ( :? беше кофти... :smt010 ) 4. Приятелят на Метал-чо... Мойто Мече, мойта любов, мойто всичко... Днес щях да го загубя.. :smt010 :smt010 :smt010 Но все още сме заедно... :smt010 Той ще е момчето което ще запомня... Само той... ( в досегашния си 14 годишен жалък животец ) ....

05-19-2007, 21:37
Na 17g s1m, s 2 momcheta s1m bila. V s1rceto mi 6te ostane samo 1, s koeto ne s1m bila ( nespodelena liubov).

terranova
05-19-2007, 22:17
Amii az sym hodila s dosta momcheta no samo s dve sym spala na 16 sym pochti 17 ii taka de za tfa v syrceto mi miii i dvamata shte ostanat v syrceto mi ednoto momche mie bifsh i go obichah a drugooto mi e nastoqsht priqtel iii mnogo go obicham ...i taka :)

Th3WildAng3l
05-19-2007, 23:03
На 18 съм. Не знам точно каква бройка да кажа за момчетата, с които съм била, защото ми е трудно да определя отношенията си с някои от тях - с някои съм ходела, с други - "ходела" не е точната дума, но е имало голяма химия между нас, вкл и сме спали заедно, с трети съм ходела, но не се е получило нищо и след седмица сме късали.. Затова говоря за "тези, на които съм обърнала по-специално внимание и съм имала чувства/ по-силно привличане" - те са .. ъм :) 11. От тях съм правила секс с 3-ма. В сърцето ми са влизали много дълбоко 6. Повечето от тях излизат от сърцето ми в момента, в който след като се разделим ги преодолея. В паметта ми ще останат тези, с които или съм страдала много, или съм имала недоизживяна тръпка - точно тези 6-ма.

penywise
05-19-2007, 23:06
ми... аз съм на...

обаче съм бил с... момичета...

ба ли го, не го правя за бройката, не знам точно ;)

beautiful.soul
05-20-2007, 05:47
Имала съм много момчета, с които съм била за по няколко седмици, от 3 години насам е нямало период, в който да остана повече от 1-2 седмици без гадже... но не са били сериозни, защото и аз самата не бях...
сега си имам сериозно гадже от 7 месеца, а преди това гадже с което имах също сериозна връзка 4 месеца, но се виждахме мн рядко :)

`Death`Whore``
05-20-2007, 07:40
Имала съм 4 гаджета и бившият ще остане в сърцето ми.

аз съм стафида хаха
05-20-2007, 09:31
Аз съм нямал ама много пъти съм имал възможност да ходя ама кат съм тъп :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

vvs_go
05-20-2007, 09:38
ami mnogo pyti gubq im broikata syu4eni4ki si4ki momi4eta v avtobusa v bloka v magazina po glavnata po kafetata v fitnesa v cluba etc

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 09:40
Само с едно момче съм си била-сегашния ми приятел и той завинаги ще остане в сърцето ми! :smt008

BAYO
05-20-2007, 11:00
На 21г. - с много много - сегашната ми приятелка ще остане завинаги в сърцето ми, защото тя е истинската ми и най-голяма любов :wink:

bqsna_teenagerka
05-20-2007, 11:03
:smt005 ми аз сам на 13 8-[ :-D имала сам там някфи лигави мом4енца които сам харесвала но само с 1 сам се целувала :D
:lol: т.е него няма да забравя :)) първата ми целувка O:) \:D/

^^puh4e^^
05-20-2007, 11:13
na 16 sum.....7 klas mi be6e purvoto seriozno gadje....i ottam kato s e po4na ne sum ostavala za pove4e ot mesec bez gadje.....Ima6e edno v koeto bqh mn vlubena, no ottavna ve4e e v minaloto.....A biv6iqt mi....super mn mn go haresvah, za6toto toi vuplu6tava6e gotina vun6nost+ gotin harakter..... :smt007 No.....problemut be6e 4e ne uspqh da go zadurja za pove4e ot 3 meseca ( a i toi si haresva6e staroto gadje)......No 6te ostane v surceto mi..kato provalut mi.... ;-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-20-2007, 18:08
lele ne gi broq... :roll: :lol: no pokrai bratov4edka mi sig ve4e sa minali prustite na rucete mi :smt005 ta shte po4na s poslednite 3ma ...stana mi sku4en.. hodihme 3 meseca :D celi 3 meseca :D tva e mn`neshto... sus sledvashtiq izdurjahme povee4e celi 6 ili 7 ..ot mart do.. avgust be6e susedniq klas... zarqzah go.. em shto go zarqzah shtot sm tupa :smt005 :smt005 a posledniq .. toi kuf be6e :smt005 s nego si bqhme govorili 2 puti na krust :smt012 i moje bi zaradi tova izdurjahme samo 2 dena... :smt016 a tozi koito naistina me grabna si e est`purvata mi lubov... :P bqhme ot razli4ni gradove zatova si4ko svurshi :-s no puk toi vse oshte si e edno ot nai dobrite mom4eta koito poznavam :P i evala mu kazvam za tva koeto napravi s men \:D/

koalka
05-20-2007, 18:11
С един съм била до сега, разбирай го и в двата смисъла.Той ще остане в сърцето ми завинаги, винаги ще го помня, дори и да се разделим.Защо...защото го обичам и той ми показа това чувство...

UnaBletoLoVeU
05-20-2007, 18:19
На 15 съм и съм била с 2 момчета. Не мога да кажа, че някои от тях ще остане в сърцето ми...даже не съм ги обичала, а просто силно привличане..сигурно и затова и 2те връзки бяха доста несполучливи и кратки :(

krem4et0
05-20-2007, 19:57
Имах 2 гаджета, които само така се водеха, защото дори и не се бяхме целували. после имах 1 който обичах, ама според него не сме имали връзка. След това идва първата ми голяма любов-много любов, много страст, много болка.................долен използвач. Реших да използвам мъжете. свалях ги, мазнех им се, целувах се с който ми падне но, нищо. после се влюбих в 1 момче. Още съм доста хлътнала по него, може би защото нищо не стана, а той просто е моя идеал за мъж. След това хлътнах по друг, ама и той ме зае*а. Излъгах 1 невинно момче и имахме нещо като връзка 4 дни, в които аз разбрах, че супер много харесвам настоящото си гадже. От 2 години и 9 месеца съм с моя приятел. 1 път по време на връзката ни доста хлътнах по друго момче, но си наложих, че не си струва да губя толкова свестен човек заради 1 женкар, който сипе мили думи н всяка. Като тегля чертата май няма мъж, в чието сърце да съм оставила траен отпечатък, освен този с 4-те дни. Разбира се не говоря за настоящото ми гадже. В моето сърце обаче са доста и не мога да реша кой от тях ми е въздействал най-силно. Едно обаче знам-Ивайло-сегашния ми приятел днес за мен е всичко и когато съм в прегръдките му не съществува никой друг. Него обичам с цялото си сърце и душа и винаги ще го обичам по някакъв начин, дори и да се разделим. за мен той ще остави най-голямата диря в сърцето, в съзнанието и в живота ми! боже, ужасно много го обичам бе хора. какво да правя?