PDA

View Full Version : Mislim za deca..OMG!



05-20-2007, 05:44
Normalno li e spored vas, s gadjeto mi da mislim i dvamta za deca:?! :shock: A az sum na 17, a toi na 19....s vsi4ki gadjeta s koito sum bila do sega , snikoi dori ne sme spomenavali tazi tema -DECA! A sega kato se razhojdame hvanati za ri4i4ka iz magazinite, i gledame bebe6ki dre6ki...sqkash si predstavqme nashite deca...chustvam se mnogo gotino,kogato sum s nego i govorim za "nashite badeshti deca" Ne moga da se poznaq, az da mislq za deca, ta az dori ne gi ponqsah! :shock: I nai strannoto , mislim i dvamata i mechtaem edin den , da si imame nashi deca....oo Boje sigurno ste pomislite,4e sme LUdi! No vse pak se pitam, normalno li e? Na nashata vazrast horata mislqt samo za seX i kuponi...ne 4e nie ne mislim za tova...zarajda se nqkakvo mnogo neobiknoveno chustvo v men..Sluchvalo li vi se e na vas takova neshto?

05-20-2007, 05:53
Ne ste Ludi! Naprotiv, tova pokazva kolko mnogo se obichate, a i za mom4e na tezi godini da misli za deca, naistina zna4i neshto...Bebitata ne sa lo6o ne6to,, decata sa radost,otgovornost...no za temata- Tova e prekrasno! Pojelavam Vi vse taka da se obichate i edin den da badete naistina rodeteli... O:)

alkobalko
05-20-2007, 06:42
Защо да сте луди. Няма нищо лошо в това да мислите за деца, само че ви е още раничко. Ние с моя приятел също мислим за деца.

05-20-2007, 07:34
ако правите секс докато правите любов е нормално да мислите за деца, защото това ВЕ4Е е една от възможните вероятности в живота ви,

още пове4е, 4е това е единственото потенциално ве4но нещо, което е възможно да се роди от една любов-
нари4а се репродукция, и макар, 4е на тази възраст е твърде рано да го осъществите , то никак не е рано да по4нете да се подготвяте за тази идея.

LilitoO
05-20-2007, 08:09
Не ст елуди..яко е...само дето по добре не бързаите още :))

sherry
05-20-2007, 08:10
Не, просто се обичате.
Нормално е да мислите за деца, явно мечтаете за съвместен живот заедно и за в бъдеще. В това няма нищо лошо. Това, че искате дете, не значи, че тая година ще го правите, значи, че просто се чувствате свързани. Хубаво е това. Няма нищо ненормално.

BWald0rf
05-20-2007, 08:12
Е не сте луди.Нормално е ако много се обичате и връзката ви е стабилна....Но е раничко според мене..Поне за теб е рано ;)

victoriq
05-20-2007, 08:18
Защо да сте луди. Няма нищо лошо в това да мислите за деца, само че ви е още раничко.
Точно така,подкрепям! :wink: Сега се забавлявайте и се радвайте на безгрижния ви живот! ::: :::

Ice_Queen_
05-20-2007, 08:58
Ние с приятеля ми сме на 18 (аз скоро ги правя) и мислим за деца,защото се обичаме и искаме бъдещето ни да е общо :) . Мн е сладко :)

П.С
А имай в предвид че до преди година и нещо мисълта за деца,цялостно ме отвъщаваше

malkoto_sladur4e
05-20-2007, 09:50
Супееер! :wink: :wink: :wink: МН яко!Абе ей аз съм на 13 и си мечтая за деня в който ще имам деца (не сега ест #-o )..така че ти на 17,той на 19...съвсем нормално да говорите по темата! :smt020

Presley
05-20-2007, 10:01
Не сте луди,това е нормално!Ако ви е хубаво эаедно и си се обичкате няма лошо да си правите планове эа бъдещето и да мислите эа бебоци :-D !Обаче все пак още ви е раничко!Вие си мислете,ама в джобчето винаги носете по 1-2 капута :-D

LetiCherry
05-20-2007, 10:02
И аз с приятеля ми си говорим за децица и ни става мног хубавкокато си представяме как един ден 6те си имаме и някакфи такива! Не е ненормално! Аз съм на 19, той на 20!

Digital
05-20-2007, 10:03
Normalno li e spored vas, s gadjeto mi da mislim i dvamta za deca:?! :shock: A az sum na 17, a toi na 19....s vsi4ki gadjeta s koito sum bila do sega , snikoi dori ne sme spomenavali tazi tema -DECA! A sega kato se razhojdame hvanati za ri4i4ka iz magazinite, i gledame bebe6ki dre6ki...sqkash si predstavqme nashite deca...chustvam se mnogo gotino,kogato sum s nego i govorim za "nashite badeshti deca" Ne moga da se poznaq, az da mislq za deca, ta az dori ne gi ponqsah! :shock: I nai strannoto , mislim i dvamata i mechtaem edin den , da si imame nashi deca....oo Boje sigurno ste pomislite,4e sme LUdi! No vse pak se pitam, normalno li e? Na nashata vazrast horata mislqt samo za seX i kuponi...ne 4e nie ne mislim za tova...zarajda se nqkakvo mnogo neobiknoveno chustvo v men..Sluchvalo li vi se e na vas takova neshto?
Вълнуващо е, нали ?

`Death`Whore``
05-20-2007, 10:04
Бившият ми говореше за брак и деца и накрая...общо-взето се оказа, че е било заради секса. Замислете се над това.

VerryBerry
05-20-2007, 10:27
gledaite 6tarkela da ne vi izprevari :wink: ina4e i az si mislq za deca(ponqkoga)vapreki 4e sam na 15

miloto_girl_4e
05-20-2007, 10:32
Спокойно, просто и двамата сте лудо влюбени и това е супер сладко :wink: И ние с моя понякога така си говорим уж на шега и т.н за деца :lol: Даже веднъж и за имена спорехме, че имахме различни мнения, но, за да сме доволни и двамата, решихме да има и трето дете :-D :-D Не е лудост, просто явно наистина се обичате :wink: Мислете за деца, но не ги правете още :P

BAYO
05-20-2007, 10:40
Ам че ко бе? Няма лошо. То и ние с гаджето мн. често си говорим, как ш' си имаме някой ден един бебешок :Д Даже се караме дали да е момиче или момче. Верно, рано е, ама живота кратък, купона вечен :D

05-20-2007, 23:32
EEEE ostanali sa oshte mladi hora ,koito da mislqt za deca.... =D> =D> =D> =D>

second_heartbeat
05-20-2007, 23:36
Напълно нормално е. От това може да се направи извод, че се обичате, държите един на друг и виждате връзката си все така силна години напред. А относно това, че преди си мразела децата.. ами до някаква степен може да не си оценявала какво е да си имаш дете и въобще да не си си правила труда да погледнеш на въпроса от правилната страна. Е, то естествено на вашата възраст е много рано да имате деца, но няма нищо лошо да си говорите, как един ден ще имате. А и дано да имате. ;)

koalka
05-21-2007, 05:39
И според мен това е нормално.Подкрепям горните мнения.
И ние от време на време се замисляме над това, обаче напълно осъзнавам, че това най-вероятно няма да се случи, а и ни е доста рано!На по 17 сме.
Така че..говорете и наистина ще е хубаво, ако имате общо бъдеще заедно .И аз се надявам на това за нас. :|

krem4et0
05-21-2007, 06:19
Говорим си за деца разбира се, говорим и за това, че аз до 3 години е препоръчително да родя по здравословни причини. Но дали правим планове или опити-н. И не защото сме прекалено млади, а защото не можем да предложим нищо на 1 бебче на този етап. Искам да имам деца, когато могада ги гледам добре без да ги лишавам от нищо.
На 17 обаче аз мислех, че ще имам дете, но не и мъж до себе си. Много исках дете, но по принцип, а не от някой конкретен. не знам вярно ли е, че жените се влюбват в тези, които стават за бащи според тх. Истината е, че просто усещам, че моето момче би бил прекрасен маща. Има нещо мио и нежно и много обичливо в него. само, че децата ще почакат. Искаме да се наживеем.

RoSsY88
05-21-2007, 06:45
Бившият ми говореше за брак и деца и накрая...общо-взето се оказа, че е било заради секса. Замислете се над това.май сме на едно мнение :smt017