PDA

View Full Version : изпитва ли нещо към мен



georgina
05-20-2007, 07:33
Здравейте.Реших да ви пиша , защото не знам вече какво да правя.Ето за какво става въпрос.Влюбена съм в човек , който е по-голям от мен.Аз съм на 18.Не мога да разбера какво точно той изпитва към мен и дали имам шанс , за това много се надявам да давате съвети.Обръща ми внимание , спор няма.Когато минавам край него все ми казва по нещо и се закача.Два пъти до сега ми е каэвал , че е голям за мен , но въпреки това продължава да се занимава с мен.Изобщо не искам да оставям впечатление , че съм някоя кучка , искаща го заради пари или подобни глупости , защото той изобщо не попада в такава категория.Продавач е в магазин.Може да ме помислите за луда или нещо такова , но се случи.И аэ не знам какво намирам в него , но ме привлича и вече близо 2 години е така.Естествено това не означава , че не харесвам момчета на моята възраст.Просто Той е по-различен от познатите ми и може би за това га искам.Просто усещам , че изпитва нещо към мен иначи нямаше да се занимава с мен.Не знам.Какво мислите.Помогнете ми или да продължа или да се откажа окончатело , въпреки ,че ще ми е трудно ...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Glezanka
05-20-2007, 07:38
A na kolko godini e wikash ...

Sh@d0w
05-20-2007, 07:41
от това което си написала не придобевам голяма представа за отношенията между вас...нормално е да те закача...няма да седи като пън обаче мисля че си объркала темата-трябваше да пишеш в раздел любав а не тук...но тва е друг въпрос....мисля че трябва да му кажеш какво изпитваш към него това е правилното решение :wink:

Lov3rKa
05-20-2007, 08:20
дам ако беше написала малко по подробно,можеше и да ти помогнем ... :)

georgina
05-20-2007, 08:39
Значи той е на 29 .Ми какво да ви кажа.Казвале на мене за приятелите си.Щото те ми правят разни намеци за него.Намеквал ми е и той разни неща.Например един път си купувам ваучер и той ми каза да вървим да ми го вкара и подобни неща.Той не е някакав си изрод там.Много е свестен и се притеснява.Питал ме е на колко години съм , защото го е страх да не му направят нещо.И като му казвам , че имам 18 мисли че го лъжа.Според мен той мисли ,че намеренията ми не са сериозни към него и ,че си играя. Говори ми много хубаво , но и често не го разбирам.Мени си настроенията.Понякога изобщо не ми обръща внимание , друг път направо ме изненадва.Един път почна да ми прави масажи и да ме прегръща , но и познава и баща ми и това го спира , може би.От държанието му си мисля , че иска да е с мен , но го притеснява адски много разликата във възрастта ни и баща ми естествено.

cacegka_3a_cekc
05-20-2007, 09:38
от това което си написала не придобевам голяма представа за отношенията между вас...нормално е да те закача...няма да седи като пън обаче мисля че си объркала темата-трябваше да пишеш в раздел любав а не тук...но тва е друг въпрос....мисля че трябва да му кажеш какво изпитваш към него това е правилното решение :wink:


:smt023 i as taka mislq

experiment_m
05-20-2007, 09:54
11 години разлика е много време. Нещата от които се интересуват 18 и 29 годишните са много различни. Искаш или не една такава връзка няма бъдеще в дългосрочен план /лични наблюдения и мнение крепящо се на тях/. Ако толкова държиш да се почешите, направи го, но нeдей да очакваш нещо повече от такава връзка или пък разбиране от родителите ти.

silver_angel
05-20-2007, 10:06
i na men se e slu4valo (vupreki 4e razlikata ni be6e po-malka) i kogato az se otkazah za6toto mi be6e pisnalo ,toi mi kaza kolko me obi4a i ne e spiral da mi go pokazva ... no uvi kusno se seti. toest toi re6i da deistva kogato az sprqh da proqvqvam interes kum nego. mn glupavo se polu4i za6toto be6e 1vata mi lubof :|

Presley
05-20-2007, 10:09
Първо ,че раэликата ви е доста голяма и второ ако той е сериоэен човек НИКОГА няма да се хване с теб!Все пак поэнава баща ти...я си представи ,ако между вас стане нещо и баща ти эагрее-сигурно ше му напрай перманентен грим :-D !Според мен той ти е някаква фикс идея и не иэпитваш нищо повече от фиэическо привличане...най-добре се откажи,эа да нямаш проблеми :)

BAYO
05-20-2007, 10:45
...най-добре се откажи,эа да нямаш проблеми :)

Абе за проблеми не знам, ама няма да излезе нищо дълготрайно от тая връзка. А и ти защо непременно искаш да е връзка. Моеш си с него ей така просто, флиртчета и т.н., а в същото време да си намериш някой, които е горе долу колкото тебе, може и леееко по-голям. Така ще видиш, хем дали той те ревнува и в същото време, дали ти можеш да си без него. Лесно, просто, чисто, безпроблемно.

georgina
05-20-2007, 15:23
мерси на всички , които ми пишат.И аз съм се замисляла да спра с тази история , но понеже няма как да не го виждам ми е доста трудно.Мисля , че сте прави и е време да спра да си правя илюзии.Май нищо няма да излезее....

_[LiFe-StiLe]_F
05-20-2007, 16:04
сам той ти е казал, че е прекалено голям за теб! това, че след тези думи е продължил да ти обръща внимание означава само, че не си е вирнал носа щом е усетил симпатиите ти към него. към такива хора можем да изпитваме уважение, приятелство... но любов...

koalka
05-20-2007, 19:01
Хубаво е, че не ти е дал напразни надежди, а още в началото ти го е казал, а това, че се занимава с теб, означава, че просто те харесва.Не знам каква е възрастта ви, но явно хич не е малка...
По-добре се откажи, две години са си много време.