PDA

View Full Version : Възмутена...или не



05-20-2007, 08:10
Говоря от името на Светата троица. Трима сме - честно. Не е един. От снощи правим безсмислени теми и се лигавим като луди. Искам само да призова екипа на тийн проблем да назначи малко повече модератори, които да наблюдават редовно темите и не да ги заключват, а направо да трият. ](*,)
Възмутена съм от факта, че вие, които се мислите за супер интелигентни и компетентни, които казват, че по-голямата част от форума са "под вашето ниво" обръщате внимание на "идиотите" и "простаците", които предоплагам в повечето сличаи седят ппред компютъра и ви се смеят на глупостта. Да, глупавите сте вие защото все филосовствате и така разпалено плюете по темите ебавки. Че нали тези хора са под вашето ниво? Защо се занимавате с тях? Едиствено показвате колко сте глупави и елементарни
Още повече когато някой прави такава ебавка, която не е толкова очевидна...на която би се хванал някой доста глупав. Един умен човек ще види, че го гъбаркат яко.
Успех с форума :smt006

Света троица: Първи Член

Sh@d0w
05-20-2007, 08:11
ми аз от доста време се предлагам за МОД ама никой не ме забелязва :-D

A_JoLiE
05-20-2007, 08:11
i kfa e temata tuk ... ???

05-20-2007, 08:14
Sh@d0w, пожелаавам ти успех, защото тук е истински кошмар и всеки си избива като му е скучно (както и ние де ^_^. Ама карай...аз смятам да приключа с ебавките, единствената ми цел беше да приключа с тази тема)
A_JoLiE окончателно потвърди тезата ми :-D

t aZ that u r kissin'
05-20-2007, 08:15
na men ne mi pre4i da se hilq na prostotiite na horata :-D nali trqbav da ima fun,no ina4e i az sma saglasna s temata

05-20-2007, 08:16
emi to4no taka si e
6to ne vzemete da napravite ne6to po seriozno 6oty taq ebevka koqto pravim s vas e ravnostoina na "serioznite" vi temi primerno "pr mi me naeba v guza 6e roda li?" ebati foruma
sveta troica: 3 4len

05-20-2007, 08:19
аз също съм разочарована...кви ли не форуми съм виждала но чак такова нещо...е поне съм се смяла до сълзи не веднъж...за сега се оттегляме :twisted: айде по живо по здраво...и си оправете форума ^^
Светата Троица:Втори Член

Sh@d0w
05-20-2007, 08:26
Sh@d0w, пожелаавам ти успех, защото тук е истински кошмар и всеки си избива като му е скучно (както и ние де ^_^. Ама карай...аз смятам да приключа с ебавките, единствената ми цел беше да приключа с тази тема)
A_JoLiE окончателно потвърди тезата ми :-D

мерси много...наистина ви казвам че ако дойда на власт ще има такъв ред какъвто не сте виждали 8)

05-20-2007, 08:29
а дано =D>
и аз ти пожелавам успех с форума ^^
бтв Шадоу май те знам xD ^
Светата Троица:Втори Член

05-20-2007, 08:29
Хах може ли да те подложим на изпитание? :roll: :twisted: :lol: :-D
Света троица : Първи Член

05-20-2007, 08:33
съгласна...
ние ще сме проверка :twisted:
Светата Троица:Втори Член

Sh@d0w
05-20-2007, 08:33
а дано =D>
и аз ти пожелавам успех с форума ^^
бтв Шадоу май те знам xD ^
Светата Троица:Втори Член

ахаха не мисля че ме познаваш :wink:


Хах може ли да те подложим на изпитание? :roll: :twisted: :lol: :-D
Света троица : Първи Член

:shock: все още съм сред смъртните

05-20-2007, 08:36
Едва ли ще устоиш на нашите атаки :smt005
Света Троица: Първи член
P.S. някой от блока готви некви гадости и стаята и се размириса на запръжки :smt010 ...не се бъзикам тоя път, хора, сериозно

silver_angel
05-20-2007, 08:38
kum svetata troica ili kakvito ste tam ... :
za6to trqbva da ima temi-ebavki i kakvo da napravqt moderatorite s takiva kato vas, pri uslovie 4e trqbva da se tolerira user-a na foruma (ili gosta v dadeniq slu4ai)

05-20-2007, 08:38
готви и ти гадости :twisted: :mrgreen:
но ако устоиш на атаките ще се оттеглим ^^
ама ще ти е трудно
бът ай бълийв ин ю !
P.S. моля само нед трий темите че е твърде весело в тях
Светата Троица:Втори Член

05-20-2007, 08:42
ами миличка,ако не си забелязала ние се гъбаркаме с предишни теми и постове от сорта на 'правих секс,след 8 дена съм бременна ще си наврта аспирин в путката...ще махна ли бебето?'
Светата Троица:Втори Член

Sh@d0w
05-20-2007, 08:45
готви и ти гадости :twisted: :mrgreen:
но ако устоиш на атаките ще се оттеглим ^^
ама ще ти е трудно
бът ай бълийв ин ю !
P.S. моля само нед трий темите че е твърде весело в тях
Светата Троица:Втори Член

ахахаха споко подготвен съм :-D бил съм мод в доста форуми така че мисля че ще се справя :wink:

П.С.аве братлета имам един въпрос-тва неква секта ли е или кво?

05-20-2007, 08:46
kum svetata troica ili kakvito ste tam ... :
za6to trqbva da ima temi-ebavki i kakvo da napravqt moderatorite s takiva kato vas, pri uslovie 4e trqbva da se tolerira user-a na foruma (ili gosta v dadeniq slu4ai)
За съжаление, не сме единствени ние. Дори и без нас форума ви щеше да е достатъчно затрупан, и то не от теми ебавки, а от теми на некомпетентни деца, които са тръгнали да правят секс! Което според мен е още по-зле! Теми ебавки имам във всеки по-голям форум! Не си мисли че няма! И админ съм била и мод съм била и то не на един и два форума. Просто системата е така устроена. А хората винаги ще си правят шеги. Въпроса е това да се контролира. И не да се заключват темите а направо да се трият. И да има бан по ай пи за 24 часа примерно при наличието на още такива теми.
Света троица: Първи Член

05-20-2007, 08:47
готви и ти гадости :twisted: :mrgreen:
но ако устоиш на атаките ще се оттеглим ^^
ама ще ти е трудно
бът ай бълийв ин ю !
P.S. моля само нед трий темите че е твърде весело в тях
Светата Троица:Втори Член

ахахаха споко подготвен съм :-D бил съм мод в доста форуми така че мисля че ще се справя :wink:

П.С.аве братлета имам един въпрос-тва неква секта ли е или кво?
Хах ми не просто като почнахме да пускаме ебавките и ни мислехте за един човек. За това аз обявих, че сме света троица, за да ни разпознавате. Трима приятели сме просто, не е секта ^_^. Нито един от нас не е вярващ :)
И братле е само Трети член. Първи и Втори сме момичета :smt005

experiment_m
05-20-2007, 08:59
Хей троицата, съгласен съм, че форума е бъкан от ебавки, но това че и вие пуснахте доста такива снощи не мисля, че ще промени нещо.
След като виждате темите ебавки, защо не ориентирате агресията си към хората, които ги пускат, вместо да се ебавате с всички форумци.

П.П. Снощи ме издразнихте супер много с вашите кокошки и тем подобни глупости. :smt013 Имате късмет, че не съм сред модовете, че определено не бих се замислил да ви дам бан по IP.

05-20-2007, 09:04
Ами ние точо с тях се ебавахме. Не с обикновените потребител които се стараят да им помогнат. Всичките тия глупости с аспирините и анални горелки и глупости не сте ги пускали вие нали? Ебавките бяха насочени към тях>
И да ме бяхте баннали по ай пи - не ме бърка особено. Заслужено ще е знам. Ти що се дразниш? Аз точно за тия като тебе пуснах темата току що. За вас дето се дразните на тия глупости. Вместо да се засмеете и да си кажете "Това са глупости не си заслужава да се занимавам" Вие се ядосвате и се пенявите :smt005
Света троица: Първи Член

05-20-2007, 09:29
на никой от нас целта не ни е била да се ебаваме с вас хората,които отговаряте и помагате....пък и по-добре е да се посмееш на воля на глупостите,отколкото да се ядосваш.нали?
Светата Троица:Втори Член

Sh@d0w
05-20-2007, 09:33
на никой от нас целта не ни е била да се ебаваме с вас хората,които отговаряте и помагате....пък и по-добре е да се посмееш на воля на глупостите,отколкото да се ядосваш.нали?
Светата Троица:Втори Член

пффф то в тоя форум цари безвластие....модовете са толкова забавени нищо не могат да направят...некъв селянин с аватар 400х600 си спами спокойно из форума...псува си по модераторите....и какво направиха те?НИЩО не направиха...само ходеха след него и му заклюбваха темите пффф те за Бан чевали ли са? как да не се смееш питам :-D

05-20-2007, 09:36
Те само админите да бяха...гледам един огромен аватар на нещо отвратително...травестит ли кво беше :mrgreen:
Светата Троица:Втори Член

05-20-2007, 09:41
Оо да тоя и аз съм го забелязала!
Айде да се регнем и да се кандидатираме за модове заедно със шадоу
Светата троица: Първи член